Įkraunama...
Įkraunama...

Senamiesčio mamytės susitinka,

QUOTE
va leliukas:)


koks linksmuolis biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(b_i_k @ 2009 07 09, 15:48)
koks linksmuolis biggrin.gif

smile.gif bet ir + zyzeklis
Atsakyti


eik tu sau koks fainuolis bet jau kad juokiasi tai is sirdies. Bet zinai matosi kad berniukas, jau niekad nesumaisysi

mes va buvom prie vandens tai taip susikonfuzinau ant mergaites pasakius koks grazus berniukas blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Plumeria @ 2009 07 07, 14:31)
Viliją Nemunas stpriai apkabinęs
Ačiū už naujus namus aciuks.gif
Papildyta:
QUOTE(murmike @ 2009 07 07, 19:51)
mes irgi užvakar himną giedojom
Aš ir giedojau blush-anim-cl.gif:
QUOTE(murmike @ 2009 07 07, 19:51)
Ruci, gero poilsio papildomo  4u.gif
Tai kad oro visai nėra sad.gif

Papildyta:
QUOTE(trouble @ 2009 07 09, 14:23)
Beje aciu uz sveikinimus, siemet vaikas svencia be tevu, palangoj su mano sese. ***** savaite nemaciau jau kaip apsiilgau net asaros kaupiasi akyse ax.gif
Ir mes sveikinam L su trečiuoju oro_buckis.gif Ar Palangoj geras oras? g.gif:
Papildyta:
QUOTE(dalyyvė @ 2009 07 09, 14:35)
va leliukas:)
Grožis wub.gif
Papildyta:
Aš pasimetus, nors viskas ok, bet nėta vidinės ramybės - kažkokia išbalansuota aš, matyt, dėl to, kad nesiuvinėju hihihi.gif
Prie jūros oras ne deginimuisi, mergaitės močiutę visaip terorizuoja (saldainių, gumos, ant rankų), vakar grįžau Kaunan, nes draugė teka, o šiandien vėl važiuosim link jūros, nes mergaitės paliktos ten su močiute.
Bučkis ir linkėjimai visoms oro_buckis.gif
Atsakyti
Ruci, gal tau darbo duot? mastau.gif biggrin.gif Juokauju, linkiu, kad nuotaika greit pasitaisytų 4u.gif

Na o man, o aš, o man ATOSTOGOS assa.gif iki
Atsakyti
sveikos user posted image
štai aš ir ryšyje, bet namiame, nes darbe po gero perkūnėlio trinktelėjimo šalia klinikos (vos nuo kėdės nenukritau, kaip trinktelėjo) mūsų klinikoje internetas dingo ir jau antra diena niekaip neranda kur "nutrūkęs galas". tai niekaip negaliu iki jūsų nusigauti. bet kaip lėvai be interneto.

QUOTE(b_i_k @ 2009 07 08, 18:38)
o ką daryt, paskui vel plumeria 2 parašys biggrin.gif


nono.gif
nors ir esu iš pedagogų dinastijos ir šito darbo ragavau, bet niekad nesu parašius 2 tongue.gif
aš geras padagogas - esu tos nuomonės jei reikia mokiniui parašyti 2, tai reiškiasi blogai išaiškinai ir nesudominai, kad jis išmoktų blush2.gif

QUOTE(dalyyvė @ 2009 07 09, 14:35)

user posted image

QUOTE(murmike @ 2009 07 10, 16:49)
Na o man, o aš, o man ATOSTOGOS  assa.gif iki

user posted image
gero tau poilsio
Atsakyti

Man irgi atostogos, sedziu pas mama ir vis ziuriu koks bus oras nes noreciau pasidegint, bet... matyt ne siemet.

Savaitgali laukia vyro klasioku susitikimas tai noreciau paruduot iki to laiko blush2.gif

Gerai kad pas tevus yra netas, reik ir man kokiu tai uzsimemimu prisigalvot, noreciau mezgt bet cia nera siulu pardes g.gif

Skaitau knyga - tai nuo jos biski depresija ima (svetimautoju klubas - vyras, zmona ir meiluze) vis kazkaip galvoju kad man gali but taip....gal reik mest ta knyga g.gif

oL grynas mamyciukas jau per 2 dienas pavargau nuo perdeto man demesio, vaiktom po 20 aru aplink nama susikabine uz ranku 2 aukstu name aukstyn zemyn susikabine uz ranku doh.gif matyt vaikas per ilgai mamos nemate unsure.gif

Nu ka einu ir vel valgyt ...
Atsakyti
QUOTE(murmike @ 2009 07 10, 17:49)


Na o man, o aš, o man ATOSTOGOS  assa.gif iki


pailsėk nuo dūšios 4u.gif
QUOTE(Plumeria @ 2009 07 10, 22:15)

aš geras padagogas - esu tos nuomonės jei reikia mokiniui parašyti 2, tai reiškiasi blogai išaiškinai ir nesudominai, kad jis išmoktų blush2.gif


labai jau protingai šneki 4u.gif 4u.gif

QUOTE(trouble @ 2009 07 12, 23:05)

oL grynas mamyciukas jau per 2 dienas pavargau nuo perdeto man demesio, vaiktom po 20 aru aplink nama susikabine uz ranku 2 aukstu name aukstyn zemyn susikabine uz ranku doh.gif matyt vaikas per ilgai mamos nemate unsure.gif


pasiilgus wub.gif

ką db skaitai? biggrin.gif


laba,

aj nemiegojau vėl doh.gif v miegojo nuo 3-7 ir db nulūžo,-tai kaip man jį atpaistyt???žadint dieną? unsure.gif aišku, k dar pablūdijo apie 6 ryto-ant puodo norėjo, nu žodžiu, gyvenimas yra gražus soske.gif
aš jau galvoju dėl šventos ramybės pasėlį v nešt paaugint, kažko žalia spalva pampe , nors drg medikė sako bakterijų duot db ir tiek, aj pasimečiau verysad.gif

o dar kostas kur eis ten užklius, nusivers, numes ką nors- visai nežiūri kur eina, jau toks išsiblaškęs doh.gif
Atsakyti
QUOTE(murmike @ 2009 07 10, 16:49)
Na o man, o aš, o man ATOSTOGOS  assa.gif iki
Gerų atostogų oro_buckis.gif
Papildyta:
QUOTE(trouble @ 2009 07 12, 22:05)
oL grynas mamyciukas jau per 2 dienas pavargau nuo perdeto man demesio, vaiktom po 20 aru aplink nama susikabine uz ranku 2 aukstu name aukstyn zemyn susikabine uz ranku doh.gif matyt vaikas per ilgai mamos nemate unsure.gif
doh.gif wub.gif
Papildyta:
QUOTE(dalyyvė @ 2009 07 13, 09:00)
aj nemiegojau vėl doh.gif
console.gif
Atsakyti
QUOTE(trouble @ 2009 07 12, 22:05)
Savaitgali laukia vyro klasioku susitikimas tai noreciau paruduot iki to laiko  blush2.gif

ir man klasės susitikimas pentadienį nusišviečia

QUOTE(dalyyvė @ 2009 07 13, 09:00)
labai jau protingai šneki 4u.gif  4u.gif

o ką daryt, jei taip galvoju biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Plumeria @ 2009 07 14, 12:54)
ir man klasės susitikimas pentadienį nusišviečia
Ir man g.gif:
Atsakyti
o čia tai geras, vieni klasių susitikimai hihihi.gif
geriausias variantas bus, kai trouble ateis su vyru ir pasirodys, kad mes kartu mokėmės
aišku čia tik pasvaičiojimai ir galutinis mano nusišnekėjimas
bet ką gali žinoti, juk lietuva toks mažas kaimas
Atsakyti