Įkraunama...
Įkraunama...

Senamiesčio mamytės susitinka,

auuuu
ar dar yra gyvųųųųų
ar jau saulė iškepino ir žaibai ištrankė visas hihihi.gif
Atsakyti
QUOTE(Plumeria @ 2009 07 17, 14:12)
auuuu
ar dar yra gyvųųųųų
ar jau saulė iškepino ir žaibai ištrankė visas hihihi.gif

4u.gif 4u.gif
vis prabėgom prisėdu, su abiem vaikais duoduos doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Plumeria @ 2009 07 17, 13:12)
auuuu
ar dar yra gyvųųųųų
ar jau saulė iškepino ir žaibai ištrankė visas hihihi.gif
Sveika, aš visą savaitę judesyje, ir šiandien po pasivaikščiojimo sėdžiu su skaudančia galva ir negyva... O dar vakare laukia klasiokai...
O kaip tu pati išsilaikius?

Papildyta:
QUOTE(dalyyvė @ 2009 07 17, 14:41)
4u.gif  4u.gif
vis prabėgom prisėdu, su abiem vaikais duoduos doh.gif
Užjaučiu, kai lauke toks oras, tai man ir vienos gana, o kai du šalia...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ruci: 17 liepos 2009 - 14:09
QUOTE(ruci @ 2009 07 17, 16:06)


Papildyta:
Užjaučiu, kai lauke toks oras, tai man ir vienos gana, o kai du šalia...

4u.gif o kur kita?
mūsų susitikimas prieš 3metus buvo; pavykęs thumbup.gif

kostui periodas aš pats ir nenoriu, tai fainai biggrin.gif doh.gif
Atsakyti
QUOTE(ruci @ 2009 07 17, 15:06)
Sveika, aš visą savaitę judesyje, ir šiandien po pasivaikščiojimo sėdžiu su skaudančia galva ir negyva... O dar vakare laukia klasiokai...
O kaip tu pati išsilaikius?

manęs irgi šiandien laukia klasiokai, tik kažkaip atrodo, kad nelabai daug mūsų tesusirinks, nes niekaip negaunu patvirtinimo kiek bus. ai, nesvarbu kiek bus, su tiek pagersim. tik gaila baro, nes jis tik dėl mūsų atsidaro, nes šiaip tai užsidaręs atostogom ar kaip tais pas juos tipo nesezonas g.gif vnž, suflerio būdelėj

QUOTE(dalyyvė @ 2009 07 17, 15:52)
mūsų susitikimas prieš 3metus buvo; pavykęs thumbup.gif

mes ir gi prieš 4 metus buvo susibėgę 10-metį šventėm, bet kažkaip šiemet irgi užsinorėjo pasimatyti. neblogai mes teda draugavom visi. pijokai buvo tai ir branduolys visas geras susdarė.

QUOTE(dalyyvė @ 2009 07 17, 15:52)
kostui periodas aš pats ir nenoriu, tai fainai biggrin.gif  doh.gif

oi kaip užjaučiu, man tai nervai ilgai neišlaikė su tuo "aš pati',na o po (iš ruci) gautos knygos, kažkaip apsiraminau. spjoviau, ir pasakiau, kad suspėsiu, tegul pati ir daro jei nori.
Atsakyti
QUOTE(Plumeria @ 2009 07 17, 16:23)
manęs irgi šiandien laukia klasiokai, tik kažkaip atrodo, kad nelabai daug mūsų tesusirinks, nes niekaip negaunu patvirtinimo kiek bus. ai, nesvarbu kiek bus, su tiek pagersim. tik gaila baro, nes jis tik dėl mūsų atsidaro, nes šiaip tai užsidaręs atostogom ar kaip tais pas juos tipo nesezonas g.gif vnž, suflerio būdelėj
Cha smile.gif Šiandien Beatą iš Suflerio sutikau, tai klausiu jos, kodėl maistą perka. Sako, privat vakarėlis tongue.gif O pasirodo, ten jūsų klasė bus yess.gif
Atsakyti
QUOTE(Plumeria @ 2009 07 17, 17:23)
ręs atostogom ar kaip tais pas juos tipo nesezonas g.gif vnž, suflerio būdelėj
mes ir gi prieš 4 metus buvo susibėgę 10-metį šventėm, bet kažkaip šiemet irgi užsinorėjo pasimatyti. neblogai mes teda draugavom visi. pijokai buvo tai ir branduolys visas geras susdarė.
oi kaip užjaučiu, man tai nervai ilgai neišlaikė su tuo "aš pati',na o po (iš ruci) gautos knygos, kažkaip apsiraminau. spjoviau, ir pasakiau, kad suspėsiu, tegul pati ir daro jei nori.

tai skanaus ir į sveikatą 4u.gif 4u.gif smile.gif

aš irgi leidžiu pačiam, bet vis tiek būna momentų doh.gif
arba noriu/nenoriu doh.gif

jeeee, turim medalį lithuania.gif (grinčikaitė 1)
Atsakyti
QUOTE(ruci @ 2009 07 17, 17:04)
Cha smile.gif Šiandien Beatą iš Suflerio sutikau, tai klausiu jos, kodėl maistą perka. Sako, privat vakarėlis tongue.gif O pasirodo, ten jūsų klasė bus yess.gif

jaučiu jie labai mumis nusivylė, nes kažkaip rinkosi rinkosi ir susirinkom 6 iš 25 doh.gif o užsakyta buvo 10-15-kai. siaubas kažkoks, nusivyliau galutinai.
na, bet susirinko pats pats branduolys, kurie visada ir visur nepakeičiami. prisiminimų vakarėlis pavyko nors ir trupinukas iš branduolio buvo tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(Plumeria @ 2009 07 18, 13:12)
jaučiu jie labai mumis nusivylė, nes kažkaip rinkosi rinkosi ir susirinkom 6 iš 25 doh.gif o užsakyta buvo 10-15-kai. siaubas kažkoks, nusivyliau galutinai.
na, bet susirinko pats pats branduolys, kurie visada ir visur nepakeičiami. prisiminimų vakarėlis pavyko nors ir trupinukas iš branduolio buvo  tongue.gif

o galvos neskauda? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(dalyyvė @ 2009 07 18, 12:59)
o galvos neskauda? 4u.gif

schmoll.gif visiškai
tai kad nežinau susiverčiau aš toje suflerinėj 4 kokteilius ir nei vienoj aky, kaip atėjau taip ir išėjau. bet blink.gif jau kainos kokteilių doh.gif pvz. mojito visur apie 12, o ten 18 pinigų, gal čia specialiai kaip mums? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Plumeria @ 2009 07 20, 10:00)
schmoll.gif visiškai
tai kad nežinau susiverčiau aš toje suflerinėj 4 kokteilius ir nei vienoj aky, kaip atėjau taip ir išėjau. bet blink.gif jau kainos  kokteilių doh.gif pvz. mojito visur apie 12, o ten 18 pinigų, gal čia specialiai kaip mums? g.gif

bigsmile.gif oho bigsmile.gif
Atsakyti
O, kaip man buvo blogai po klasės susitikimo kitą dieną :nukritau Bet pats susitikimas buvo labai vykęs - susirinko 18 iš 20 planuotų. Kitą dieną važiavom pas draugę į Varėnos raj., bet nei aš, nei MB neturėjo jėgų, nes MB prabaliavojo su savo darbu iki 7 val. ryto... Koma buvo abiems... blush2.gif
Atsakyti