Įkraunama...
Įkraunama...

Kosmetikos galiojimo laikas

kaip zinoti ar ant pakuotes pagaminimo data parasyta ar iki kada galioja? pvz:. L0T 0312V A (aveeno produkcija)
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo taskiukas: 29 lapkričio 2012 - 18:03
Merginos, pridėjot, čia daug naudingų nuorodų, bet kur pasitikrinti ar galioja mano Sebamed pienelis nuo saulės, niekaip nerandu. Kodą rašo 70028002, įtariu kad pasibaigęs...
Atsakyti
Merginos, kur tikrinate Urban Decay kosmetikos galiojima? ax.gif kiek perziurejau skaiciuokliu, niekur nera doh.gif
Atsakyti
o kas nors is vis zino, ar tikrai pagal tuos batch kodus reikia tikrinti?
cia su savo tikrinimais daejau iki clinique gamintoju. Nusiuntus i pagrindini clinique centra, gavau atsakyma, kad bus atsakyta reikia laukt arba norint greito atsakymo skambint, Tai parasiau i FB clinique puslapi, tai jie atrase, kad reikia ziuret i ant buteliuko esanti indelio su menesiais piesinuka ir sunaudot per ta laika. nu bet man tai nesamone, tai ka jie gali stovet iki atidarymo neribota laika.
Atsakyti
Lyg sitoj temoj esu seniau rasius - jei trumpai, tai produktams yra shelf life, t.y. kiek gali stovet parduotuvej, ir atskirai naudojimo laikas. Jei pvz produkto shelf life 5 metai, o zenkliukas ant produkto rodo, kad per 12men sunaudot nuo atidarymo, tai nesvarbu ar nusipirksi pirmais metais, ar ketvirtais, bet pradarius tegalios metus. Na nebent parasyta 'galioja iki' ir konkreti data, tada iki tos, nors realiai iki tos datos nusipirkus galima drasiai sunaudot (aisku per protinga laika, o ne koki lupdazi pvz 10 metu naudot).

Daugumos produktu shelf life kokie 2-5 metai, priklausomai aisku kas per produktas, nes jei naturalesnis, tai gali ir zenkliai trumpiau but. O konkreciai del Clinique (na ir del kitu), tai jei perkat normalioj parduotuvej, manau drasiai naudokit per tiek, kiek nurodyta ant pakuotes - nepardavines normalios parduotuves pasenusiu produktu. Nebent jau akivaizdziai produkto spalva/kvapas/konsistencija pakite ir tt, bet tada pastebesit iskart ir parduotuve pakeis/priims atgal.
Atsakyti
Man visada norisi žinoti shelf life, Lietuvos parduotuvėmis nepasitikiu. Nepasitikiu iš patirties biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Ms.Blonde @ 2014 09 19, 22:04)
Lyg sitoj temoj esu seniau rasius - jei trumpai, tai produktams yra shelf life, t.y. kiek gali stovet parduotuvej, ir atskirai naudojimo laikas. Jei pvz produkto shelf life 5 metai, o zenkliukas ant produkto rodo, kad per 12men sunaudot nuo atidarymo, tai nesvarbu ar nusipirksi pirmais metais, ar ketvirtais, bet pradarius tegalios metus. Na nebent parasyta 'galioja iki' ir konkreti data, tada iki tos, nors realiai iki tos datos nusipirkus galima drasiai sunaudot (aisku per protinga laika, o ne koki lupdazi pvz 10 metu naudot).

Daugumos produktu shelf life kokie 2-5 metai, priklausomai aisku kas per produktas, nes jei naturalesnis, tai gali ir zenkliai trumpiau but. O konkreciai del Clinique (na ir del kitu), tai jei perkat normalioj parduotuvej, manau drasiai naudokit per tiek, kiek nurodyta ant pakuotes - nepardavines normalios parduotuves pasenusiu produktu. Nebent jau akivaizdziai produkto spalva/kvapas/konsistencija pakite ir tt, bet tada pastebesit iskart ir parduotuve pakeis/priims atgal.



tai va as ir esu prisikaicius ir prisiklausius apie ta shelf life, bet va kazkaip kalbat su atstovu LT, tai jie tokio dalyko net nemini ir paklausus kaip tikrina galiojima, nemini to dalyko, tik ta indeli su atidarytu kamsteliu
O, kad clinique FB taip atsake tai logiska, nes tuoj pultu visi tikrint.
Mano vieno pirkto kremo shelf life pasibaiges 2014.05, pirkau 2014.08, Tai vat ir iskilo klausimas ar galima pasitiket didziosiomis parduotuvemis ax.gif
Papildyta:
QUOTE(ta-pa-ti @ 2012 11 18, 13:36)
aš šiemet atsisiunčiau revlon pudra. visai nesenai. atspalvis netiko nusprendžiau parduot. paklausus iki kada ji galioja pradėjau ieškot. ir pagal koduką rašo kad pagaminta 2008 ir kjad 2011 jau baigėsi galiojimas  blink.gif  bet aš ja parsisiunčiau nesenai  doh.gif  tai negi iš užsienio normalių parduotuvių galima parsisiusti pasenusių  doh.gif



jei sausa pudra(kaip ir sausi kiti kosmetikos produktai), tai vadinamas shelf life yra ne trys metai, o 5 kiek teko girdet
Atsakyti
QUOTE(vile999 @ 2014 09 20, 20:02)
Mano vieno pirkto kremo shelf life pasibaiges 2014.05, pirkau 2014.08, Tai vat ir iskilo klausimas ar galima pasitiket didziosiomis parduotuvemis  ax.gif
Papildyta:
jei sausa pudra(kaip ir sausi kiti kosmetikos produktai), tai vadinamas shelf life yra ne trys metai, o 5 kiek teko girdet


Ar tarnybom pranešėt? ax.gif

Sausų produktų ne shelf life, o ir atidarius galiojimo laikas daug ilgesnis nei pažymėta.


Mane kažkaip nuvyle Urban Decay Naked2 paletės galiojimas po atidarymo tik 12mėn blink.gif Paskui teks naudoti at my own risk cool.gif
Atsakyti
QUOTE(Malena @ 2014 09 21, 15:49)
Ar tarnybom pranešėt? ax.gif

Sausų produktų ne shelf life, o ir atidarius galiojimo laikas daug ilgesnis nei pažymėta.
Mane kažkaip nuvyle Urban Decay Naked2  paletės galiojimas po atidarymo tik 12mėn blink.gif Paskui teks naudoti at my own risk cool.gif



tai, kad kam pranesi, jei patys gamintojai neatsako ar tiesa yra tikrinimai pagal batch kodus. internetu tiket irgi 100proc negali, tai dar lauksiu kazkuri laika, paskui reiks bandyt gamintojui skambint.
Atsakyti
QUOTE(vile999 @ 2014 09 21, 20:31)
tai, kad kam pranesi, jei patys gamintojai neatsako ar tiesa yra tikrinimai pagal batch kodus. internetu tiket irgi 100proc negali, tai dar lauksiu kazkuri laika, paskui reiks  bandyt gamintojui skambint.


Interneto tikrinimais tai as nepasitikeciau - ten tokiu veju buna doh.gif Geriau ziuret pagal gamintojo kodus ir kaip jie sifruojasi. O man idomu kaip suzinojai shelf life? Nes net tai paciai produktu kategorijai buna skirtingi shelf life (pvz vienas kremas tures 2 metus, kitas 4), o jei gamintojas patare ziuret i ta zenkliuka su atidarytu indeliu, tai jis tik naudojimui skirtas ir nieko bendro neturi su shelf life. g.gif
Atsakyti
QUOTE(Ms.Blonde @ 2014 09 21, 21:17)
Interneto tikrinimais tai as nepasitikeciau - ten tokiu veju buna doh.gif Geriau ziuret pagal gamintojo kodus ir kaip jie sifruojasi. O man idomu kaip suzinojai shelf life? Nes net tai paciai produktu kategorijai buna skirtingi shelf life (pvz vienas kremas tures 2 metus, kitas 4), o jei gamintojas patare ziuret i ta zenkliuka su atidarytu indeliu, tai jis tik naudojimui skirtas ir nieko bendro neturi su shelf life. g.gif



na siaip kremam shelf life 2-3 metai daugiausia kiek teko dometis, biriem, sausiem kosmetikos produktam iki 5metu.

as gamintojo klausiau ka reiskia batch kodas ir ka jis parodo, bet jie apie ji nei zodzio, vis ta pati apie indelio formos zenkliuka su men:)o tai, kad neatsako i klausima, taip kaip ir lietuvos atstovai teigia netikrinantys produktu galiojimo laiko,daraisi isvada pats .

kokius kodus ir sifravimus turit omenyje?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vile999: 22 rugsėjo 2014 - 17:48
Sveikos merginos,
Gal kas nors esate radę kaip šifruojasi Shiseido kremukų kodai?.. unsure.gif unsure.gif unsure.gif
Labai noriu prikti kelis kremukus, bet nežinau ar galiojimas nepasibaigęs (na, teisingiau sakant, ar nebuvo pagamintas prieš kokius 5 metus biggrin.gif ).
Dėl visa ko ir čia įdedu koduką, gal kas nors ir ant savo kremukų tokį patį atrasite 3DRDN ir pakomentuosite, kada pirkote/kur. Bent nusiraminčiau ir ramia širdim galėčiau įsigyti norimą prekę iš parduodančios merginos blush2.gif
Atsakyti