Įkraunama...
Įkraunama...

Kosmetikos galiojimo laikas

QUOTE(akacijaorama @ 2012 03 11, 17:54)
Sveiki,

paskaičiau Jūsų temutę, bet vistiek nelabai suprantu kaip išsifruoti. Gal pagelbėtumėt? Noriu užsipirkti Garnier veido kremų, nes dabar akcija, o jį naudoju nuolat. Ant kremo dėžutės, kurią pirkau gruodžio mėn., parašyta 22H802 ir 290814. Ką šie skaičiai reiškia? Noriu parduotuvėje jau suprasti, o ten konsultantų nebūna arba nežino  doh.gif


22H802 kodukas rodo, kad kremas pagamintas 2011 rugpjucio men. Manau, drasiai galite pirkti.
Atsakyti
QUOTE(Olimpiete @ 2012 03 11, 18:52)
22H802 kodukas rodo, kad kremas pagamintas 2011 rugpjucio men. Manau, drasiai galite pirkti.


Labai ačiū 4u.gif O kaip Jūs nustatėt? Nes parduotuvėje bus kitokia data g.gif
Atsakyti
QUOTE(akacijaorama @ 2012 03 11, 19:43)
Labai ačiū  4u.gif O kaip Jūs nustatėt? Nes parduotuvėje bus kitokia data  g.gif


GARNIER - nebijokit pagooglint ar elementariausiai nueit i gamintojo puslapi, dazniausiai visa ta info kazkur buna.
Atsakyti
QUOTE(akacijaorama @ 2012 03 11, 19:43)
Labai ačiū  4u.gif O kaip Jūs nustatėt? Nes parduotuvėje bus kitokia data  g.gif


Jau supratau, ačiū 4u.gif
Atsakyti
gal kas zinot kur butu galima pasitikrint STILA kosmetikos galiojimo laika?
Atsakyti
O man iskilo toks klausimas:jeigu neoriginalas-ar gali buti kodukas ant to produkto? g.gif
Atsakyti
QUOTE(*finy* @ 2012 07 03, 21:00)
O man iskilo toks klausimas:jeigu neoriginalas-ar gali buti kodukas ant to produkto?  g.gif

taip, gali smile.gif
Atsakyti
QUOTE(B.r.i.u.n.e.t.e @ 2012 07 03, 21:11)
taip, gali smile.gif

Taip kaip man tada atskirti kur yra kas unsure.gif
Atsakyti
Gal zinote kur butu galima rasti alter ego priemoniu galiojimo laiko patikrinima?
Atsakyti
QUOTE(akacijaorama @ 2012 03 11, 16:54)
Sveiki,

paskaičiau Jūsų temutę, bet vistiek nelabai suprantu kaip išsifruoti. Gal pagelbėtumėt? Noriu užsipirkti Garnier veido kremų, nes dabar akcija, o jį naudoju nuolat. Ant kremo dėžutės, kurią pirkau gruodžio mėn., parašyta 22H802 ir 290814. Ką šie skaičiai reiškia? Noriu parduotuvėje jau suprasti, o ten konsultantų nebūna arba nežino  doh.gif


cia galima patikrinti
Atsakyti
man irgi buvo manija viska tikrinti, bet kai pamaciau kad 70% svieziai nupirktu is parduotuves jau seniausiai pasene doh.gif nu ka as zinau ir dar vienas kosmetinis produktas atsisiustas, limited edition isleistas 2011 metu pagal skaiciuokle rode, kad galiojimas pasibaige 2005, nu virsune buvo doh.gif o su kvepalais tai jau nekalbu, absurdus rode.
Atsakyti
QUOTE(Adrinėja @ 2012 11 16, 14:27)
man irgi buvo manija viska tikrinti, bet kai pamaciau kad 70% svieziai nupirktu is parduotuves jau seniausiai pasene  doh.gif  nu ka as zinau ir dar vienas kosmetinis produktas atsisiustas, limited edition isleistas 2011 metu pagal skaiciuokle rode, kad galiojimas pasibaige 2005, nu virsune buvo  doh.gif  o su kvepalais tai jau nekalbu, absurdus rode.


aš šiemet atsisiunčiau revlon pudra. visai nesenai. atspalvis netiko nusprendžiau parduot. paklausus iki kada ji galioja pradėjau ieškot. ir pagal koduką rašo kad pagaminta 2008 ir kjad 2011 jau baigėsi galiojimas blink.gif bet aš ja parsisiunčiau nesenai doh.gif tai negi iš užsienio normalių parduotuvių galima parsisiusti pasenusių doh.gif
Atsakyti