Įkraunama...
Įkraunama...

Liepinukai

Emai jau trečias dantis ruošiasi kristi. labai laukia, nes gi svarbiausia tie pinigėliai po pagalve biggrin.gif
Atsakyti
SVEIKINAME SU GIMTADIENIAIS VISUS.
Aš atkalbėjau nuo jūrų kiaulytės ,tai gavo lėlių butą,sakė žymiai geriau negu smirdanti kiaulytė.Labai greitai keičiasi norai.
Mūsiškė tai labai gerai skaito ir labai didelį norą turi,kad tik jis neišgaruotų.Jau pradėjo skaityti pasakas žinoma spausdintinėm raidėm,labai sunkiai knygynuose radau tokių knygučių spausdintinėm raidėm .Gal kas matė kur nors tokių pasakų knygelių spausdintinėm raidėm,pakolkas radau tik vieną ir kaina doh.gif ,jau perskaitėm reik kitos.
Atsakyti
Sveikinimai kolegoms 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Vaikai atostogauja LT. Reiks eit Pauliui išsiųst sveikinimą šnd, kad gautų laiku smile.gif Gimtadienį švęs be mūsų, ale močiutė pasistengs surengt gražią šventę. Tortą užsakiau pas draugę, tai mum beliks tik įspūdžių sulaukt smile.gif
Paulius skaito po truputį angliškai, lietuviškai sakė dar sunku jam. Rugsėjį jau bus pirmokas (nors treti metai jau bus mokykloj, ale pirmi du, tai kaip paruošiamieji pas mus čia). Taip ir gyvenam.
Atsakyti
Sveikinam su praejusiais ir ateinanciais gimtadieniais visus 4u.gif
QUOTE(Giedruolė @ 2011 07 21, 19:02)
Sklinda gandai kad kai kas nori kauniečių liepinukų meeto  ax.gif Visai smagu būtų. Gitangr dabar kasdiena matau smile.gif

Darom darom meeta drinks_cheers.gif . Tik mes kita savaite planuojam atostogauti. Galetume sudalyvauti po rugpjucio 8d.
Atsakyti
sveikinam visus liepinukus ir vaišinam tortu smile.gif

user posted image
Atsakyti
ooo koks grožis smile.gif
Atsakyti
Labas visos liepinuku mamytems 4u.gif Visu jusu vaikucius su 6-aisiais gimtadieniais 4u.gif
Mano dukryte jusu bendraamze, taigi isiterpsiu ir apie saviske parasysiu ax.gif
Maniske jau turi 4 naujus dantukus (priekinius) ir jau gale kruminukai 2 issikale. Labai labai dziaugiasi naujaisiais dantukais, nes pieninukai labai sugede, o nauji balti ir grazus biggrin.gif
Skaityti mano mergina nemoka, tinginuke ji kaip rekiant. Mes gyvenam Airijoje, taigi visas raides zino angliskai (lietiviskas ne visas), skaiciuoja abiem kalbom. Siemet cia eis i antra paruosiamaja klase, labai tikiuosi, kad kitais metais jau mokes skaityti smile.gif
Sekmes jusu visu liepinukams ir kitiems vaikuciams 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(#tagra# @ 2011 08 04, 21:16)
Skaityti mano mergina nemoka, tinginuke ji kaip rekiant. Mes gyvenam Airijoje, taigi visas raides zino angliskai (lietiviskas ne visas), skaiciuoja abiem kalbom. Siemet cia eis i antra paruosiamaja klase, labai tikiuosi, kad kitais metais jau mokes skaityti smile.gif
Sekmes jusu visu liepinukams ir kitiems vaikuciams 4u.gif

Labas tagra ir šitoj temutėj wink.gif Nepergyvenk, išmoks daugmaž skaityt jau Senior Infants klasėj, o laisvai jau varys pirmoj. Mes bandysim šiemet gal Paulių pradėt mokyt lietuviškai skaityt (jei noro nerodįs dar, tai nespausim).
Atsakyti
QUOTE(laurechka @ 2011 08 05, 21:43)
Labas tagra ir šitoj temutėj wink.gif Nepergyvenk, išmoks daugmaž skaityt jau Senior Infants klasėj, o laisvai jau varys pirmoj. Mes bandysim šiemet gal Paulių pradėt mokyt lietuviškai skaityt (jei noro nerodįs dar, tai nespausim).

Is tikruju as jos pati beveik ir nemokau nieko blush2.gif , na neturiu as kantrybes ramiai aiskinti blush2.gif ... Tikiuosi, kad per siuos metus ismoks bent siek tiek skaityti, o jau veliau noretusi ir lietuviskai pakyti smile.gif Maniske kiek matau nebus labai gabi mokine, tai kazkaip, bent kolkas nesinori apkrauti dar lietuviskom pamokelem....va jau kai gerai pramoks angliskai tuomet teks ir lietuviskai jai pasimokyti smile.gif
Atsakyti
Sveikos, mamytes, atsiprasom, kad sutrukdysim jusu temele, bet turim prasymeli, gal galetumete prabalsuoti uz musu suneli Rapola siame konkurse 4u.gif Isanksto dekojam 4u.gif
Atsakyti
Sveikutės:)

Kaip laikotės?
Mano gvardija mokykloje, darželyje ir lpšelyje, aš va pabaiginėju savo visokius nepadarytus darbus ir nuo kitos savaitės atgal į darbą žingsniuoju.

Visiškai nenoriu ir nežinau kaip reiks suderinti g.gif
Atsakyti
Žiūriu kad visai čia nieks nebeužeina. Viena pati su savim tada pasikalbėsiu:)

Laikomės gerai. Tauras 3-iokas, Ugnė paruošiamoje, o Kostas į lopšiuką keliauja. Pastatė pas mus kaime prie mokyklos darzeli, tai visus i viena vieta nuvežu, tik po skirtingus kabinetus išskirstau. Žiariai patogu.
O aš per 2 darbus plėšausi...sugrįžau i oxox( jei reikia visada galite del nuolaideles kreiptis) ir dar savo projektą pradėjau.

Parašiau visoms asmeniškai ir labai prašau palaikymo 4u.gif
Atsakyti