Įkraunama...
Įkraunama...

Liepinukai

Čitta, padaryta wink.gif
Vaikai per Halovyną.
user posted image
Atsakyti
Čitta, "užlaikinau" smile.gif Sėkmės.
Laurechka, super tavo bičai.
Parodau, kaip mano slibinai užaugo smile.gif
user posted image
Atsakyti
oho, kokie gražuoliukai wub.gif
Atsakyti
Su naujaisiais visas ir visus biggrin.gif
QUOTE(Čitta @ 2011 11 11, 22:47)
Žiūriu kad visai čia nieks nebeužeina. Viena pati su savim tada pasikalbėsiu:)

O tai ko man kaimynka neparašo? smile.gif Kažko nežinau? kažkas kažką renka? smile.gif
Atsakyti
Sveikos,
Turbūt jau vaikučius pradėjote į mokyklas rašyti?
Gal kuri planuojate į Jeruzalės vidurinė mokyklą Mokyklos g.?
Kokiu principu renkate, pas kurią mokytoją, jei nėra atsiliepimų?
Atsakyti
vilmusi, apie tave pagalvojau pildydama šildymo sąskaitą - kiek mokat šiemet?
Atsakyti
QUOTE(Giedruolė @ 2012 01 26, 20:20)
Su naujaisiais visas ir visus biggrin.gif

O tai ko man kaimynka neparašo? smile.gif Kažko nežinau? kažkas kažką renka? smile.gif


Vilmusi, netrukus mokyklose turi prasidėti "atvirų durų" dienos, susipažinimas su būsimų pirmokų mokytojais, mokykla ir t. t. Pasidomėk ir apsilankyk 4u.gif

Aš praeitais metais buvau 5 mokyklose, kurios man atrodė priimtiniausios ir patogiausios. Per susitikimus domėjausi viskuo: ir kokios programos pirmokoms, ir ką siūlo mokykla, ir, beabejo, stengiausi pasikalbinti pirmokų mokytojas. Tiesą sakant, mano pasirinkimą, bent jau pradinėms klasėms, lėmė ne mokykla, o, būtent, mokytoja. Aišku, sunku iš kelių pabendravimų susidaryti nuomonę, bet man didelę įtaką renkantis turėjo tai, kaip mokytojas reiškė savo mintis, kaip elgėsi, kaip bendravo, ką siūlė... atrodo nežymūs dalykai, bet svarbūs.

Ugnė jau visas pusmetis kaip pirmokė ir kol kas nesigailiu to, kad į mokyklą paleidau metais aksčiau ax.gif

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Deta_: 03 vasario 2012 - 13:09
Sveikos visos 4u.gif

Mija turi dar tik 3 naujus dantukus. raidziu nemokinau, skaityti nespaudziau, bet matyt atejo laikas ir ji jau pati pazino tiek raideles, tiek jas delioti skiemenimis pradejo. Uzklasine veikla turime tik viena- pramoginius. Sie metai jai pirmieji, todel uzsiemimai tik 2 per savaite. tiesa darzelyje dar eina i alglu kalbos pamokeles, bet ten zluges reikalas, namo grizta ir nebezino ka mokinosi, o atmintiniu mums niekas neideda. Mokyklomis po truputuka domimes, bandysim kovo 1 laikyti stojamaji egzamina i menu mokykla. jei nepavyktu, tuomet galvosime kur toliau pasiduoti. na o naminiu gyvuneliu turime 2- auksine zuvyte ir Deguti, kuris daugiau yra mamos galvos skausmas nei vaiku smile.gif tiesa jis man labiau patinka nei juros kiaulyte, nes bent jau maniskis, tai ziauriai komunikabilus biggrin.gif

foto apziuretos, vaikiukai nerealiai dideli bigsmile.gif

Bukite sveiki ir laimingi 4u.gif
Atsakyti
Sveikos brangosios:)

Su pavasariu ir ...jau praėjusia Moterų diena:))

Kaunietės, gal susibėgam..? 4u.gif Poreikis pabendrauti užėjo biggrin.gif
Atsakyti
Sveikos liepinuku mamos... 4u.gif

.... kaip tas laikas greitai lekia... doh.gif ... mazieji liepinukai uzaugo jau i visas liepas ir azuolus biggrin.gif ... bet yra dar tokiu nebaigtu reikaliuku, kaip skiepai... nepamenu dabar, kaip Lietuvoje, bet jei neklystu tai lyg ir priklauso skiepas 6metu g.gif ar skiepijote tuo trigubu (ar koks jis ten) skiepu savo atzalas? As vis niekaip neapsisprendziu, nes cia pas mus jis nera privalomas, bet rekomenduojamas.... tiek daug dabar visokiu atsiliepimu bei nuomoniu tuo klausimu, kad sunku apsispresti doh.gif
Atsakyti
Murgita, o kurioj šaly gyveni? Aš skiepijau Paulių 4m berods (atitinka LT 6metų skiepą). Tai dabar ramu iki 12 metų berods...
Atsakyti
QUOTE(Murgita @ 2012 04 13, 23:06)
Sveikos liepinuku mamos...  4u.gif

.... kaip tas laikas greitai lekia...  doh.gif  ... mazieji liepinukai uzaugo jau i visas liepas ir azuolus  biggrin.gif  ... bet yra dar  tokiu nebaigtu reikaliuku, kaip skiepai... nepamenu dabar, kaip Lietuvoje, bet jei neklystu tai lyg ir priklauso skiepas 6metu  g.gif  ar skiepijote tuo trigubu (ar koks jis ten) skiepu savo atzalas? As vis niekaip neapsisprendziu, nes cia pas mus jis nera privalomas, bet rekomenduojamas.... tiek daug dabar visokiu atsiliepimu bei nuomoniu tuo klausimu, kad sunku apsispresti  doh.gif


pas mus jis kaip ir visi kiti- arba sutinki, arba priestarauji ir neleidi. t.y. arba visai neskiepiji nei vienu skiepu vaiko, arba butini visi. dukrai nesprendziau sito klausimo. pirmi buvo, tai susirinkom visus. vat sunui jau mastem ar isvis skiepyti, nes kaip sakant green laikas buvo doh.gif pasiklisti toje info ivairoveje galima doh.gif mes skiepijom.

labai dar rimtai galvoju apie skiepa nuo erkiu. ka jus mastot?
Atsakyti