Įkraunama...
Įkraunama...

Liepinukai

Sveikos.
Kadangi maniškiai jau kelias vasaras praleidžia LT, kur seneliai gyvena šalia miško, tai nuo erkių skiepiju.
Atsakyti
QUOTE(laurechka @ 2012 04 13, 22:12)
Murgita, o kurioj šaly gyveni? Aš skiepijau Paulių 4m berods (atitinka LT 6metų skiepą). Tai dabar ramu iki 12 metų berods...

Mes gyvename Belgijoje. Paskiepyti vis dar nepaskiepijom, vis dar mastau. Bet vakar gavom ispejamaji laiska, kad vaikas dar neskiepytas, o tai, anot ju, cia privaloma. Tai gal BonyEx gerai sako, jei jau pradzia buvo, tai turbut reikia ir pratesti g.gif

QUOTE(BonyEx @ 2012 06 15, 20:17)
labai dar rimtai galvoju apie skiepa nuo erkiu. ka jus mastot?

Mes neskiepijom. Ir turbut neskiepysim, nes kazkaip nelabai cia "populiaru" g.gif
Atsakyti
QUOTE(Murgita @ 2012 06 16, 11:01)
Mes neskiepijom. Ir turbut neskiepysim, nes kazkaip nelabai cia "populiaru"  g.gif

Skiepai nuo erkinio encifalito ne nuo populiarumo priklauso, o nuo to, ar šalies erkės yra užsikrėtusios šia liga wink.gif Airijoj kiek žinau šia liga erkės neserga. Bet kadangi vasras leidžia LT, tai ir skiepijamės.
Atsakyti
QUOTE(laurechka @ 2012 06 16, 15:36)
Skiepai nuo erkinio encifalito ne nuo populiarumo priklauso, o nuo to, ar šalies erkės yra užsikrėtusios šia liga wink.gif Airijoj kiek žinau šia liga erkės neserga. Bet kadangi vasras leidžia LT, tai ir skiepijamės.

Tai aisku, kad ne del populiarumo neskiepijam biggrin.gif , todel ta "populiaru" ir dejau i kabutes, tiesiog cia tos erkes nera pavojingos, kie Lietuvoje. O kadangi mes Lietuvoje praleidziam labai mazai laiko, dazniausiai saltuoju metu laiku, tai ir nuo sito skiepo susilaikom.
Butu kitokia situacija t.y. jei gyventume LT, ar daznai butumem ten, turbut skiepyciau, nes kiek teko su pazystamais kalbeti, tai baisu darosi. Va kad ir vakar viena mama pasakojo - parsivede vaika is darzelio, ir rado pazasty unsure.gif Ir cia mieste, o ka jau kalbeti, jei i kaima koki nuvaziuoji unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(BonyEx @ 2012 06 15, 20:17)
labai dar rimtai galvoju apie skiepa nuo erkiu. ka jus mastot?

Mes visa šeima kartu draugiškai pasiskiepijom nuo erkinio encefalito jau užpernai. Liepa mane už rankos laikė, kad mažiau skaudėtų smile.gif.
Motyvacija skiepytis greit atsirado, kai pamačiau man įsisegusią erkę.
Atsakyti
Sveikos,
Sveikinimai visoms ir visiems su gimtadieniais.
Mes papildomai paskiepijome nuo vėjaraupių.
Atsakyti
Sveikos,

prisidedu prie Vilmusio sveikinimų su gimtadieniais 4u.gif

Aš skiepyjau abu vaikus visais skiepais ir papildomai nuo erkinio encefalito. Nuo vėjaraupių neskiepyjau, mano abi prasirgo pavasarį. Ieva labai lengvai sirgo, mažoji - daug sunkiau. Sesuo skiepyjo savo sūnų, bet jis nuo maniškių apsikrėtė (sirgo iš karto po Velykų, tai nori-nenori gavo virusą matyt). Tai nors skiepytas buvo, bet irgi buvo išbertas ir irgi turėjo temperatūros, tik gal spuogelių šiek tiek mažiau, nei mano Greta, o lyginant su Ieva, tai daugmaž vienodai.

Kaip vyksta pasiruošimai į mokyklą? Į kokias planuojate vaikus leisti - ar į vidurines, ar į pradines? Ieva eis į pradinę, rinkomės šalia namų. Paaiškėjo, kad su Otros Mykolu klasiokais bus smile.gif.

Toks klausimėlis - kaip išsirinkti geriausią kuprinę? Gal kas patirties turit - į ką dėmesį atkreipti ir pan. Ar daug pigiau gaunasi siųstis, ir jei siunčiatės, tai gal galit pasipasakot, iš kur. Man tik minėjo, jog turėtų būt išformuota nugarėlė ir kuo lengvesnė kuprinė, nes tokiems pypliams net 100 gramų daug. Bet aš kai pamačiau kuprinių kainas, tai net žagtelėjau. Na, bent tos, kur office1 prekiauja, tai tikrai kosmosus kainuoja. Aš sau rankinukus pigiau perkuosi smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Skraiduole @ 2012 07 20, 08:11)
Sveikos,

prisidedu prie Vilmusio sveikinimų su gimtadieniais  4u.gif

Aš skiepyjau abu vaikus visais skiepais ir papildomai nuo erkinio encefalito. Nuo vėjaraupių neskiepyjau, mano abi prasirgo pavasarį. Ieva labai lengvai sirgo, mažoji - daug sunkiau. Sesuo skiepyjo savo sūnų, bet jis nuo maniškių apsikrėtė (sirgo iš karto po Velykų, tai nori-nenori gavo virusą matyt). Tai nors skiepytas buvo, bet irgi buvo išbertas ir irgi turėjo temperatūros, tik gal spuogelių šiek tiek mažiau, nei mano Greta, o lyginant su Ieva, tai daugmaž vienodai.

Kaip vyksta pasiruošimai į mokyklą? Į kokias planuojate vaikus leisti - ar į vidurines, ar į pradines? Ieva eis į pradinę, rinkomės šalia namų. Paaiškėjo, kad su Otros Mykolu klasiokais bus smile.gif.

Toks klausimėlis - kaip išsirinkti geriausią kuprinę? Gal kas patirties turit - į ką dėmesį atkreipti ir pan. Ar daug pigiau gaunasi siųstis, ir jei siunčiatės, tai gal galit pasipasakot, iš kur. Man tik minėjo, jog turėtų būt išformuota nugarėlė ir kuo lengvesnė kuprinė, nes tokiems pypliams net 100 gramų daug. Bet aš kai pamačiau kuprinių kainas, tai net žagtelėjau. Na, bent tos, kur office1 prekiauja, tai tikrai kosmosus kainuoja. Aš sau rankinukus pigiau perkuosi smile.gif


Skraiduole: as zinau tik tiek, kad ergonomine yra gerai. Tai per daug nesigilindama ir atsisiunciau is vokieciu tokia. Kainavo dvigubai pigiau, negu office1 kurpines mirksiukas.gif
Atsakyti
Skraiduole, mane tai ka tik istiko sokas, kai suzinojau, kiek Mykolo liemenes pasiuvimas kainuos. Na galvojau, pigiai tikrai nekainuos, tai mazdaug 50 lt. Ogi pasirodo - 100 lt. Vien tik liemene!!! As sokiruota. Ot kur bizniuka suka UAB'as...
Atsakyti
Sveikinimai visiems liepinukams smile.gif

Na mes keliausime į pradinę, jau turime uniformą, labia džiaugiuos, kad mokykloje tokia yra...
Otra, mūsų visa uniforma 160 kainavo.

Dėl kurpinių parsivežėm iš legolendo ten atostogaujant, tai žiūrėjau, kad būtų pralaidi ori nugarėlė, aišku atšvaitai, paminkštintos petmešos ir svoris, šiaip išėjo neženkliai pigiau nei office 1 doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Skraiduole @ 2012 07 20, 08:11)
Sveikos,


Toks klausimėlis - kaip išsirinkti geriausią kuprinę? Gal kas patirties turit - į ką dėmesį atkreipti ir pan. Ar daug pigiau gaunasi siųstis, ir jei siunčiatės, tai gal galit pasipasakot, iš kur. Man tik minėjo, jog turėtų būt išformuota nugarėlė ir kuo lengvesnė kuprinė, nes tokiems pypliams net 100 gramų daug. Bet aš kai pamačiau kuprinių kainas, tai net žagtelėjau. Na, bent tos, kur office1 prekiauja, tai tikrai kosmosus kainuoja. Aš sau rankinukus pigiau perkuosi smile.gif

Sveika, mes pirkome is office1 perziurejome visur Vilniuje isitikinome, kad office1 geriausias variantas- ir lengva ir kokybiska ir dar garantija 2 metam , dar jie duoda kuponiukus ( mum Akropolyje dave) 15 % nuolaida iki liepos 31 d. ir 10 % nuolaida rugpjuti... tad isrinkome kuprine uz 199 lt. - isejo 175 lt. - esame patenkinti. - nuoroda - http://www.kuprines....all-melyna.html
Zaislu parduotuvese atsirado lego kuprines - maniskaim laaabai patiko - bet kokybe labai prasat ir dar uz tokia kaina.... ( nepamenu tiksliai apie 140 lt) ir dar jokios grantijos nera...
O visa kita penala jau uz 60 -80 lt nepirksiu tenai jau maximoj ar senukose paziuresime
Atsakyti
Mes uniformą jau pasisiuvome. Belieka pasiimti iš siuvyklos. Kaina: 150 lt.
Lankysime Simono Stanevičiaus vidurinę mokyklą.
Papildomai Moksleivių rūmuose-baseiną.
Kuprinę rytoj užsakysiu iš www.mytoys.de Va, tokią: http://www.mytoys.de...1.01.05/2171358
Atsakyti