Įkraunama...
Įkraunama...

Raudonplaukės! Mūsų tema čia!

QUOTE(Bachure @ 2013 01 24, 18:17)
Ir man keista, kaip čia taip mažai kas nori apsiimti ir paaugint prašo.. Juk kito būdo nėra greitai spalvą keisti net. Aš savo kirpėjai paskambinau pasakiau, kad keist spalvą noriu pilnai tai nieko tokio nepasakė, tik iš ryto anskčiau užrašė ir kirpykloj išbuvau 3.5val. kažkur smile.gif, na bet man nuėmė spalvą, dažė ir dar apkirpo..
Paieškokit tada kitos kirpyklos, kur sutiks nuimti spalvą ir viskas bus gerai, tapsit raudonplauke greitai smile.gif
O tas mixas tai prajuokino biggrin.gif, man namie žaist su tuo mišiniu spalvai nuimti noro nekilo, kad bėdų nebūtų, o čia prie natūralių dalykų šampnūno ir dar indų ploviklio, fiary spėju geriau, maišyt ir teptis, tai ką žinau..

youtubej tokia pana taip išsiiminėjo doh.gif ale naminis būdas biggrin.gif tai sakau, gal daugiau čia yra tokių eksperimentų bandžiusių smile.gif Bet aš kaip suprantu, pirma nuims spalvą nuėmėju, tada šviesins(kad užfiksuoti), ir tik galų gale nudažytų raudonai. AIšku jei išvis nusiimtų tas pigmentas bent kažkiek, nes juodaplaukė esu 5 m doh.gif

o ką esat girdėjusios apie hicolor only for dark hair loreal ? iškart nudažo į raudoną, kažkaip aš linkusi abejoti, ar ten tik nebus natūraliems juodiems plaukams?
Atsakyti
QUOTE(Bachure @ 2013 01 24, 17:17)
Ir man keista, kaip čia taip mažai kas nori apsiimti ir paaugint prašo..
Paieškokit tada kitos kirpyklos, kur sutiks nuimti spalvą ir viskas bus gerai, tapsit raudonplauke greitai smile.gif



normali kirpykla, kuri turi normaliu kirpeju, manau, neatsisakytu. tikiu, kad kasdien kreipiasi merginos, kurios keicia spalvas. o tai kaip is tamsiu padaro sviesiaplaukes? arba is rudos kokios sviesina i sviesesni tona? praso atsiauginti ir vaikscioti kaip baubui puse metu? schmoll.gif nemanau.

as irgi pasedejau kirpykloj gal 4 val, bet iskart viska padare. o jei bucia bandzius atsiauginti, tai gal ir noras keisti spalva butu praejes rolleyes.gif

QUOTE(username @ 2013 01 24, 17:40)
youtubej tokia pana taip išsiiminėjo doh.gif  ale naminis būdas biggrin.gif tai sakau, gal daugiau čia yra tokių eksperimentų bandžiusių smile.gif 

Bet aš kaip suprantu, pirma nuims spalvą nuėmėju, tada šviesins(kad užfiksuoti), ir tik galų gale nudažytų raudonai. AIšku jei išvis nusiimtų tas pigmentas bent kažkiek, nes juodaplaukė esu 5 m doh.gif

o ką esat girdėjusios apie hicolor only for dark hair loreal ? iškart nudažo į raudoną, kažkaip aš linkusi abejoti, ar ten tik nebus natūraliems juodiems plaukams?

tai youtube visokio briedo yra rolleyes.gif klausimas, kiek atsiras naivuoliu, kurie des ant savo galvos indu ploviklio su soda ax.gif

hm... man rodos, nuimtu spalva ir dazytu. kam sviesint? unsure.gif
nuemus spalva, manau, raudona gautusi iskart. juk raudonas pigmentas greit pasisavinamas.

pabandyk smile.gif
cia buvo panele pries kelias dienas idejus foto, kad pati is tamsiu nusidaze namie. aisku, jos spalva nera visiskai rekianti raudona, bet vistiek i raudonuma. jei paprasti dazai paeme, tai ir sie gal paimtu. bet siaip siulyciau, nerizikuot naminem salygom. susirasti kirpeja, kuri nelieps atsiaugint, bet tiesiog pakankins 3-4 val ir nudazys kaip nori 4u.gif
Atsakyti
Sveikos, as ir noriu kaip as sakau nusiryzint, bet esu juoda verysad.gif Tai jauciu be profes niekaip g.gif
Ir man teko susidurt, kad uzsiminus apie spalvos nuemima pasake, kad geriau sroguot ar laukt kol ataugs doh.gif
Atsakyti
Negaliu man vis dar keista, kad kirpėjos siūlo nuaugint ir pan. plaukus, o ne tiesiog spalvą nuimt. Taip, tai kažkiek daugiau kenkia plaukui, bet šiaip ar taip dažymas kenkia.

Tai, kad spalvos nuėmimo pakaks, po to jau dažyti galima, nes šviesėja tas plaukas. Aš kai ėjau, tai turėjau ataugusias šaknis(nedaug, tokias kai jau padažyt laikas būna), tai kur nuėmėjo pateko ant nedažytų plaukų, plaukai blondiniški buvo.

Svarbiausia rasti gerą kirpėją ir nusiteikti pasėdėt truputi kirpykloj smile.gif, gal dar tam, kad papildomai pamaitinti plaukučius reikės kurį laiką, man reikėjo.

Atsakyti
Va butent, reikes pasidomet kuri mano mieste apsiima ir rizikuot, nes kitaip tai niekaip, o ant pavasario keistis tikrai noresis smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Bachure @ 2013 01 28, 21:19)
, gal dar tam, kad papildomai pamaitinti plaukučius reikės kurį laiką, man reikėjo.

kuo maitinai? rolleyes.gif

o tai nei viena is raudonplaukiu nepapasakos, ka naudoja, kad spalva ilgiau nenusiplautu ir butu ryski? shampunai, tepaliukai, ir pan?? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Langoza @ 2013 01 30, 00:36)
kuo maitinai?  rolleyes.gif

o tai nei viena is raudonplaukiu nepapasakos, ka naudoja, kad spalva ilgiau nenusiplautu ir butu ryski? shampunai, tepaliukai, ir pan??  ax.gif

man irgi įdomu drinks_cheers.gif
gaila lt nėra riveting red šampūno ir balzamo, palaiko raudonį thumbup.gif
Atsakyti
Pasirodysiu ir as: http://img820.images...02352681834.jpg
dazaus pas kirpeja kas 4,5 savaites, net ir apsiplovus spalva atrodo idomiai, kiek blankesne, bet visvien savotiskai simpatiska, jei ne saknys doh.gif

Nemanau, kad LT galima rast tokiai spalvai dazu, nes man paciai dar nepavyko rast, visos tik panasios, nes kai palygini su savo plaukais veidrodi akivaizdus skirtumas.

Ilga laika anksciau daziaus pati tamsiai rudais, bet nusviesino mane per viena spalvos nuemima, pernai buvau pagadinus spalva (juoduoju periodu) ir nusitamsinus pati namuose, poto zinoma, teko taisyt klaida, ir per karta nueme, bet pilnai susivienodino plauku spalvyte nuo vyraujanciu atspalviu per kokius 3 dazymus.

Maniau tai trumpa uzgaida, bet kaskart isedus i kirpejos kede, negaliu issizadet sios spalvytes biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(kaunutė @ 2013 02 02, 15:47)
Pasirodysiu ir as: http://img820.images...02352681834.jpg
dazaus pas kirpeja kas 4,5 savaites, net ir apsiplovus spalva atrodo idomiai, kiek blankesne, bet visvien savotiskai simpatiska, jei ne saknys  doh.gif

Nemanau, kad LT galima rast tokiai spalvai dazu, nes man paciai dar nepavyko rast, visos tik panasios, nes kai palygini su savo plaukais veidrodi akivaizdus skirtumas.

Ilga laika anksciau daziaus pati tamsiai rudais, bet nusviesino mane per viena spalvos nuemima, pernai buvau pagadinus spalva (juoduoju periodu) ir nusitamsinus pati namuose, poto zinoma, teko taisyt klaida, ir per karta nueme, bet pilnai susivienodino plauku spalvyte nuo vyraujanciu atspalviu per kokius 3 dazymus.

Maniau tai trumpa uzgaida, bet kaskart isedus i kirpejos kede, negaliu issizadet sios spalvytes  biggrin.gif

na spalva tikrai super wub.gif ech kad ir man tai nebūtų tik trumpa užgaida biggrin.gif
Atsakyti
gal kuri dažote loreal feria dažais? kokie atsiliepimai?
Atsakyti
QUOTE(kaunutė @ 2013 02 02, 14:47)

grazi lb spalva.


QUOTE(username @ 2013 02 03, 12:31)
gal kuri dažote loreal feria dažais? kokie atsiliepimai?

as esu daziusi pati kelis sykius. paskutini karta daziau su SITA. tai gavosi spalva tamsesne nei ant pakuotes. bet man jie lb greit nusiplove.
isvis, kiek daziau pati, visus kartus rinkaus is Loreal dazus, man lb greit nusiplaudavo, nublukdavo.
paskutini kart daziau kirpykloj, manau, pati nebedazysiu. nes po kirpyklinio dazymo, spalva man zymiai ilgiau islieka tokia pati unsure.gif

va mano spalva
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Langoza: 03 vasario 2013 - 14:19
O su kokiais dažo kirpykloje ? galimakirpyklinius nusipirkt ir dažytis pačiai 4u.gif
Atsakyti