Įkraunama...
Įkraunama...

Raudonplaukės! Mūsų tema čia!

QUOTE(MOja @ 2012 04 20, 19:25)
ir as noriu suzinot, nes ka bedaryciau gana greitai nusiplauna g.gif

gražus atspalvis, bet tikrai greit nusiplauna smile.gif
Atsakyti
sveikos 4u.gif

Tema apmirusi, bet gal nemirusi dar rolleyes.gif

as ne taip senai dar esu ryza biggrin.gif koki pusmeti tik. visad buvau tamsiaplauke. bet kai jau ryzaus igyvendinti sena svajone, tai ir atkentejau doh.gif teko nuimti spalva. bet gavosi viskas ciki thumbup.gif mano spalva grynai varine. buvau susigadinusi ja, kai daziausi pati doh.gif tiesiog nelabai pataikiau su dazais, ir isimeciau raudonumo. o as norejau grynai ryzumo, be raudono atspalvio. siand vel sugryzau i kirpykla ir dabar jau esu patenkinta.

bandziau ieskot spalvos, tai mano tokia, gal kiek ciut svelnesne
http://www.google.co...,r:49,s:0,i:231

del prieziuros. man spalva laikydavosi tikrai gerai, nes visad naudodavau shampunus su spalva. neplaudavau jais nuolat, bet kai matydavau, kad pabluko, tai perplaudavau. db kirpejos paprasiau man uzsakyt kazkoki ten spec shampuna, kuris butu mano dazu spalvos tokio pat atspalvio.
esu turejus Revlon vadinama burbula. jis tiktu raudonplaukem. nes butent tas shampunas ir suraudonino mano spalva doh.gif
va sita
http://www.google.co...29,r:1,s:0,i:85
bet kad jis palaiko spalva, tai 100%, tik kad man netiko atspalvis.

del ataugusiu shaknu tai jau jooo doh.gif as ir po dvieju svciu matai, kad ataugo. bet gi nelakstysiu nuolat dazyt unsure.gif siaip kaip kirpeja sako - ryza spalva - ko gero, labiausiai reikalaujanti prieziuros ir yra lb islepus.

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Langoza: 18 sausio 2013 - 21:21
sveikos,
mano visiškas impulsyvus ir nelabai apgalvotas, bet gal neblogas sprendimas blush2.gif
štai čia..atsiprašau už buitinę nuotrauką, ir užmiegotas akis blush2.gif prieš tai buvau juoda biggrin.gif
Atsakyti
spalva man grazi. nes tokia as pati esu buvusi tongue.gif
kadangi man paskutiniu metu isvis graziausi plaukai ryzi, raudoni ir visokie kitokie copper'iai, tai uzskaitau drinks_cheers.gif

kitoj temoj ir maciau foto. pati namu salygom nusidazei? ir is juodos iskart gavosi tokia? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Langoza @ 2013 01 20, 20:13)
spalva man grazi. nes tokia as pati esu buvusi  tongue.gif
kadangi man paskutiniu metu isvis graziausi plaukai ryzi, raudoni ir visokie kitokie copper'iai, tai uzskaitau  drinks_cheers.gif

kitoj temoj ir maciau foto. pati namu salygom nusidazei? ir is juodos iskart gavosi tokia?  g.gif


pati smile.gif draugė nudažė tiksliau rolleyes.gif mano buvo šviesinti kai kur sruogelėm, tai ten dar ryškiau matosi, o laikiau dažus dvigubai ilgiau nei rekomenduojama, ir nudažė rolleyes.gif kirpti tik reikia verkiant, o čia pinigus nemažus kainuoja verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(CrazyGirlfriend @ 2013 01 20, 20:16)
pati  smile.gif draugė nudažė tiksliau  rolleyes.gif mano buvo šviesinti kai kur sruogelėm, tai ten dar ryškiau matosi, o laikiau dažus dvigubai ilgiau nei rekomenduojama, ir nudažė  rolleyes.gif kirpti tik reikia verkiant, o čia pinigus nemažus kainuoja  verysad.gif

tai gal tavo plaukai tada gerai pasisavina spalva. nes as irgi buvau visa laika juoda, tamsiai ruda, sokoladine. tai kai sumasciau nusiryzint, tai teko spalva nuiminet doh.gif prikankino mane toj kirpykloj, o dar ir per kishene gerai kirto tas malonumas doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Langoza @ 2013 01 20, 20:22)
tai gal tavo plaukai tada gerai pasisavina spalva. nes as irgi buvau visa laika juoda, tamsiai ruda, sokoladine. tai kai sumasciau nusiryzint, tai teko spalva nuiminet  doh.gif prikankino mane toj kirpykloj, o dar ir per kishene gerai kirto tas malonumas  doh.gif


neima visai, esu kirpykloje dažius per tris kartus raudonai, ir nieko schmoll.gif o va čia kažkaip pasisekė g.gif
dažai šie:
user posted image

Loreal Feria Pure Paprika very intense copper 7.46

aš Danijoje prigriebiau, visiškai spontaniškai, paskutinę dėžutę už apie 10lt blush2.gif
Atsakyti
Sveikos,

Aš ne raudonplaukė, bet noriu tapti 4u.gif gal kuri esate tapusi iš juodų dažytų plaukų į raudonplaukę ir pasidalintumėt patirtimi, kaip tapote? smile.gif
Prisižiūrėjau youtubej vaizdų, bet manau, kad man laukia ilgas kelias plauti spalvą...ar net nusiauginti doh.gif jau daug mtų noriu būti raudonplaukė, bet tas ilgas kelias vis gąsdina biggrin.gif bet jau iki vasaros noriu tapti, įsisitkinau, kad kol netapsiu nenurimsiu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(username @ 2013 01 24, 17:41)
Sveikos,

Aš ne raudonplaukė, bet noriu tapti  4u.gif gal kuri esate tapusi iš juodų dažytų plaukų į raudonplaukę ir pasidalintumėt patirtimi, kaip tapote? smile.gif
Prisižiūrėjau youtubej vaizdų, bet manau, kad man laukia ilgas kelias plauti spalvą...ar net nusiauginti doh.gif  jau daug mtų noriu būti raudonplaukė, bet tas ilgas kelias vis gąsdina biggrin.gif  bet jau iki vasaros noriu tapti, įsisitkinau, kad kol netapsiu nenurimsiu smile.gif


Labas,

greitesnis kelias, tai nusiimti spalvą. Nelabai gera procedūra plaukams, bet taip greičiausiai spalvą pakeisti išeis. Nors plaukus ir dažausi namie, bet spalvos nuėmimą patikėjau kirpėjai. Yra tų priemonių nusipirkti ir galima pačiai, bet nusprendžiau, kad peroksidu taip namie nesitepliosiu ir nerizikuosiu. Likau patenkinta, aišku kainavo, bet manau čia daugiau įgūdžių nei dažyme reikia, nes kirpėja peroksidu išteptus plaukus porą kartų tikrino kaip ten spalvą nusiima. Iškart ir dažė poto man. Na iškart po tokių procedūrų, tai plaukai labai elektrinosi, bet išplovus galvą viskas praėjo ir atsigavo plaukai greitai. Per vieną tokį nuėmimą, visa dažyta spalva nedingo it net perdažius matosi šiek tiek, bet visada galima dar kartą nuimti arba tiesiog palaukti ir dažant su laiku dings senas atspalvis. Kaip greičiau dar nežinau smile.gif.

O į ryškią raudoną ar sodresnę dažytis nori? smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Bachure: 24 sausio 2013 - 16:52
QUOTE(Bachure @ 2013 01 24, 16:52)
Labas,

greitesnis kelias, tai nusiimti spalvą. Nelabai gera procedūra plaukams, bet taip greičiausiai spalvą pakeisti išeis. Nors plaukus ir dažausi namie, bet spalvos nuėmimą patikėjau kirpėjai. Yra tų priemonių nusipirkti ir galima pačiai, bet nusprendžiau, kad peroksidu taip namie nesitepliosiu ir nerizikuosiu. Likau patenkinta, aišku kainavo, bet manau čia daugiau įgūdžių nei dažyme reikia, nes kirpėja peroksidu išteptus plaukus porą kartų tikrino kaip ten spalvą nusiima. Iškart ir dažė poto man. Na iškart po tokių procedūrų, tai plaukai labai elektrinosi, bet išplovus galvą viskas praėjo ir atsigavo plaukai greitai. Per vieną tokį nuėmimą, visa dažyta spalva nedingo it net perdažius matosi šiek tiek, bet visada galima dar kartą nuimti arba tiesiog palaukti ir dažant su laiku dings senas atspalvis. Kaip greičiau dar nežinau smile.gif.

O į ryškią raudoną ar sodresnę dažytis nori? smile.gif

aš apie tokį kelią irgi mąsčiau...aišku kirpykloje, bet jau labai mažai kas nori apsiimti, prašo, kad nusiauginčiau daugiau ir t.t. smile.gif o norėčiau spalvos kaip avatare gal kiek tamsesnės 4u.gif dabar galvoju tiesiog paauginti savo plaukučius ir gal apsiplaus ta juoda, o paskui iš juodų išimti pigmentą ir dažyt raudonai.
beje, gal kuri bandėte pasidaryti mixą spalvai nuimti: soda, medus, indų ploviklis, head & shoulders šampūnas, vitaminas c? biggrin.gif mačiau youtube, kažkiek natūralesnis išėmimas atrodo..
dar kas mane stabdo, tai, kad esu iš po gimdymo ir dabar kaip tik slenka plaukai, kol nesustos slikimas, negaliu eksperimentuot, o tai teks peruką pirkti biggrin.gif gal žinot, kiek tai tęsis?šiaip man plaukai niekada neslinko, nėra labai stori, bet sveiki, dažau dažais be amoniako vadinamais smile.gif tai dabar esu šoke, kai šitaip slenka.
o peroksidu man visiškai nenusiima...bandžiau sruogą prieš nėštumą, kelis kart peroksidinau, gal vos vos pašviesėjo, bet ir tai tik prieš saulę, tamsiai tamsiai rudi, o ta sruoga susivėlė baisiausiai verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(username @ 2013 01 24, 16:05)
mixą spalvai nuimti: soda, medus, indų ploviklis, head & shoulders šampūnas, vitaminas c? biggrin.gif 

blink.gif mixas? as tai jau nerizikuociau tikrai su tokiais namudiniais mixais unsure.gif

as visa gyvenima buvau juoda. ir naturalus juodi, ir daziausi juodai arba tamsiai rudai. zo, tamsiaplauke. kai nusprendziau nusiryzinti, keliavau i kirpykla, nuiminejo spalva. ir tada iskart nudaze. gavosi super graziai, taip, kaip as ir norejau.
ir nei kas prase nusiaugint plaukus, nei ka.. nelabai suprantu, kodel nenori imtis tokio darbo kirpejos? g.gif
Atsakyti
QUOTE(username @ 2013 01 24, 18:05)
aš apie tokį kelią irgi mąsčiau...aišku kirpykloje, bet jau labai mažai kas nori apsiimti, prašo, kad nusiauginčiau daugiau ir t.t. smile.gif o norėčiau spalvos kaip avatare gal kiek tamsesnės  4u.gif  dabar galvoju tiesiog paauginti savo plaukučius ir gal apsiplaus ta juoda, o paskui iš juodų išimti pigmentą ir dažyt raudonai.
beje, gal kuri bandėte pasidaryti mixą spalvai nuimti: soda, medus, indų ploviklis, head & shoulders šampūnas, vitaminas c? biggrin.gif  mačiau youtube, kažkiek natūralesnis išėmimas atrodo..
dar kas mane stabdo, tai, kad esu iš po gimdymo ir dabar kaip tik slenka plaukai, kol nesustos slikimas, negaliu eksperimentuot, o tai teks peruką pirkti  biggrin.gif gal žinot, kiek tai tęsis?šiaip man plaukai niekada neslinko, nėra labai stori, bet sveiki, dažau dažais be amoniako vadinamais smile.gif tai dabar esu šoke, kai šitaip slenka.
o peroksidu man visiškai nenusiima...bandžiau sruogą prieš nėštumą, kelis kart peroksidinau, gal vos vos pašviesėjo, bet ir tai tik prieš saulę, tamsiai tamsiai rudi, o ta sruoga susivėlė baisiausiai  verysad.gif



QUOTE(Langoza @ 2013 01 24, 19:01)
blink.gif mixas? as tai jau nerizikuociau tikrai su tokiais namudiniais mixais  unsure.gif

as visa gyvenima buvau juoda. ir naturalus juodi, ir daziausi juodai arba tamsiai rudai. zo, tamsiaplauke. kai nusprendziau nusiryzinti, keliavau i kirpykla, nuiminejo spalva. ir tada iskart nudaze. gavosi super graziai, taip, kaip as ir norejau.
ir nei kas prase nusiaugint plaukus, nei ka.. nelabai suprantu, kodel nenori imtis tokio darbo kirpejos?  g.gif


Ir man keista, kaip čia taip mažai kas nori apsiimti ir paaugint prašo.. Juk kito būdo nėra greitai spalvą keisti net. Aš savo kirpėjai paskambinau pasakiau, kad keist spalvą noriu pilnai tai nieko tokio nepasakė, tik iš ryto anskčiau užrašė ir kirpykloj išbuvau 3.5val. kažkur smile.gif, na bet man nuėmė spalvą, dažė ir dar apkirpo..
Paieškokit tada kitos kirpyklos, kur sutiks nuimti spalvą ir viskas bus gerai, tapsit raudonplauke greitai smile.gif
O tas mixas tai prajuokino biggrin.gif, man namie žaist su tuo mišiniu spalvai nuimti noro nekilo, kad bėdų nebūtų, o čia prie natūralių dalykų šampnūno ir dar indų ploviklio, fiary spėju geriau, maišyt ir teptis, tai ką žinau..
Atsakyti