Įkraunama...
Įkraunama...

Raudonplaukės! Mūsų tema čia!

QUOTE(username @ 2013 02 03, 16:20)
O su kokiais dažo kirpykloje ? galimakirpyklinius nusipirkt ir dažytis pačiai 4u.gif

galima, bet kaip zinia kirpykloj is vienos spalvos nedazo, manieji maisomi is 3, kartais 2 spalvu, kiek skaiciuoju geriau eiti dazytis pas kirpeja, arba pirktis dazus uzsieny su gera akcija, kitaip neapsimoka, nes dbr mano kiek zemiau perciu jau atauge, su vienu pakeliu vargiai vienodai nusidazysi, o ant raudonos labai matyt brokai smile.gif esu nusiziurejus dazus siuos, tada dazymas atsieitu apie 40lt, tik va siustis free reik didesni kieki pirkt is ten ax.gif
Atsakyti
QUOTE(kaunutė @ 2013 02 03, 18:44)
galima, bet kaip zinia kirpykloj is vienos spalvos nedazo, manieji maisomi is 3, kartais 2 spalvu, kiek skaiciuoju geriau eiti dazytis pas kirpeja, arba pirktis dazus uzsieny su gera akcija, kitaip neapsimoka, nes dbr mano kiek zemiau perciu jau atauge, su vienu pakeliu vargiai vienodai nusidazysi, o ant raudonos labai matyt brokai  smile.gif  esu nusiziurejus dazus siuos, tada dazymas atsieitu apie 40lt, tik va siustis free reik didesni kieki pirkt is ten  ax.gif

tikiu, kad šie ilgai išliekantys thumbup.gif nes naudojau juodos spalvos labai senai ir galiu pasakyti, jei neataugę plaukai tai nereiktų dažyt, tai tik šaknis padažydavau, labai gerai išlikdavo.tik va, įdomu, kaip su raudona spalva.ir man nekenkdavo, nors sako šitie plaukui blogai...
Atsakyti
QUOTE(username @ 2013 02 03, 14:20)
O su kokiais dažo kirpykloje ? galimakirpyklinius nusipirkt ir dažytis pačiai 4u.gif

galima nusipirkt. yra salia manes parduotuve, kur visos prekes skirtos kirpyklos ir grozio salonam. sakiau nueisiu pasiziuret plauku dazu.
kol buvau juoda, daziaus pati ir nemaciau del to jokio blogumo. o va su ryza spalva matosi brokai... ar nelygiai jei nudazai unsure.gif

Atsakyti
Taip, raudoną spalvą išlaikyti nelengva, greičiausiai nusiplaunanti yra, kaip kirpėja man sakė. Bėda, kad Lietuvoj nėra lengva rasti visokių šampūnų, kondicionierių ir pan. dalykų raudoniems plaukams. Aš iį kirpėjos buvau nusipirusi kaukę su dažais plaukams, kurią galima palaikyti nuo kelių minučių iki 20 vos ne, tai tikria padėdavo spalvą palaikyt iki šaknų dažymo. Dabar kai kažkuriam laikui tapau rudaplauke, užsinorėjau, nors žinau, kad po kurio laiko grįšiu prie raudonos spalvos:), tai liko tos kaukės nemažai, gaila išmest net..

Aš tai visada namie dažausi, vat kartą kirpykloj dažiausi, kai spalvą nuiminėjo. Anksčiau dažiausiai paprastais parduotuviniais, dabar jau keletą metų perku iš spec. salonams parduotuvių. Ne visi ir ten dažai būna labai geri, drėkinantis, buvo kelis kartus, kad plaukai tokie sausi ir susivėlę pasidarė, kaip po plovimo su muilu.. Bet taip tai, man labiau patinka saloniniai dažai, ypatingai todėl, kad tik kiek reikia tiek ir pasidarai, nes su parduotuviniais būdavo likdavo, kai turėjau trumpus plaukus. O kaina tai daugmaž panaši jų, o jei trumpi plaukai, tai ir pigiau, nes vienos dažų tubelės pakakdavo 2-3 kartams, jei visus plaukus dažydavau, jei šaknis tik dar mažiau reikėdavo.
Atsakyti
Kas per kauke? Pasidalinkit patarimais wink.gif
Sakyciau, geriau neskaiciuot kiek sis malonumas kainuoja, nes jis to vertas mirksiukas.gif
Atsakyti
Sveikos, būtų labai šaunu sužinoti plaukų dažus ir jų numerius, kuriais dažotės. Aš išbandžiau daugybę atspalvių, kol atradau daugiau mažiau priimtiną variantą. Man patiko chna dažų spalva, o dabar jau kuris laikas dazausi su KERANOVE dažais nr 746
Mano mėgstamiausia spalva varinė su šiltu rudu atspalviu, o ne raudona su šaltu. Gal bandėte kuri WELLATON dažomasias putas būtent 77/44 atspalvį, kokie atsliepimai? g.gif
Atsakyti

Neapsiprantu dar prie plaukų spalvos, bet manau, kad kurį laiką dar palaikysiu tokį atspalvį smile.gif
Dažyta su Schwarzkopf Igora Royal plaukų dažais. ax.gif

user posted image
Atsakyti
Semike man labai patinka jusu spalva,as labai megeja kaitalioti plauku spalva,ilga laika buvau blondine,bet si pavasari nutariau patapt varine,man labai patiko ir tiko,bet kad ryskumas greitai nusiplauna unsure.gif mano tokie buvo:

user posted image
Atsakyti
Gal kas esat bandę šią kaukę ?
user posted image
Papildyta:
QUOTE(Semike @ 2013 05 18, 05:40)
Neapsiprantu dar prie plaukų spalvos, bet manau, kad kurį laiką dar palaikysiu tokį atspalvį smile.gif
Dažyta su Schwarzkopf Igora Royal plaukų dažais.  ax.gif




Labai graži spalva wub.gif ir plaukai gražūs thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(No_Angel* @ 2013 05 21, 14:04)
Gal kas esat bandę šią kaukę ?
user posted image
Papildyta:
Labai graži spalva  wub.gif  ir plaukai gražūs  thumbup.gif

bandžiau violetinį atspalvį, šiaip matosi, bet iki kelių plovimų.smile.gif bet kad labai plaukus atgaivintų, nepasakyčiau, gal tiek pat kiek kondicionierius.
Atsakyti
Sveiki, gal kas zino kas cia per spalva kaip gauti? Norisi sodriai ruda tokia kastonine su vos vos gal rausvumu kuris duotu ta gyvuma. Na bet ne raudona, vysnine schmoll.gif O gal zinote net konkrecius dazus. Aciu
user posted image
user posted image
user posted image
Atsakyti
Na aš dažau su chna milteliais tai man kažkas panašaus gaunasi smile.gif

user posted image
Atsakyti