Įkraunama...
Įkraunama...

Kauno II klinikinė ligoninė

QUOTE(++++ @ 2009 07 20, 19:54)
Matau, kad tarp musu kelios dienos skirtumas, tai gal susitiksime kai gimdysime biggrin.gif

Gali būti 4u.gif biggrin.gif Tik mano liniuotė nesutvarkyta tiksliai, rugsėjo 14 aš 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(neone @ 2009 07 18, 20:00)
Liepos 10 diena teko man gimdyti antroje ligonineje...galiu tik patarti pas gydytoja Černiauska geriau nerizikuoti  unsure.gif  . Nertgi is naujagimio skyriaus sesutes suzinoje, kad gimdziau pas ji pasake...Černiauskas skuba letai...Butu mano stebuklelis uzduses, jei ne sauni akusere Lina...Pries ja lenkiu savo galvele  bigsmile.gif
Netgi kai jau po viskam mane isuvo ir akusere paprase gydytoja kad palaikytu pletimo irankius ar kaip ten jie vadinasi  (nes plyso man makstis ir teko kirpti mane), gydytojas pasake, kad nepasiekia, nors prie pat stovejo ir apsisukes isejo. nezina ar tokie gydytojai turi dirbti

Na va,.ir man teko pas ji gimdyti, jau as buvau pasisakiusi apie ji, tikrai pritariu geriau pas si gyd. negimdyti, nes ir mes vos nepraradom kudikelio,.gerai kad is kito skyriaus atejus gyd. prieme gimdyma, deja net vardo nepaklausiau,bet jai esu labai dekinga.
Papildyta:
QUOTE(Liettuvaitte @ 2009 07 21, 14:22)
Na va,.ir man teko pas ji gimdyti, jau as buvau pasisakiusi apie ji, tikrai pritariu geriau pas si gyd. negimdyti, nes ir mes vos nepraradom kudikelio,.gerai kad is kito skyriaus atejus gyd. prieme gimdyma, deja net vardo nepaklausiau,bet jai esu labai dekinga.

tikrai kaip sakoma gal musu tie vadinami biolaukai nesutapo, bet elgesi ne kulturingai, grubiai, suprantu, nereikejo kad su manim sackintusi, bet pasigedau elementaraus silto bendravimo, tuo labiau kad gimdziau pirma karta, daug kas neaisku, nezinoma...pati esu medicinos darbuotoja, ir tikrai susitinku daug zmoniu, galbut kurie yra nepriimtini, bet tiesiog uzgozi visa tai, ir elgiesi kuo mandagiau.
Atsakyti
na manau niekas neapsaugotas nuo nelabai mandagiu ir supratingu zmoniu..deja kaip sakoma, kiek zmoniu tiek nuomoniu ax.gif

na o seip kokie jusu atsiliepimai apie sia ligonine? planuoju ten gimdyt savo pirmagymi taigi idomu blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Evelinuke @ 2009 07 22, 00:07)
na o seip kokie jusu atsiliepimai apie sia ligonine? planuoju ten gimdyt savo pirmagymi taigi idomu blush2.gif


Galiu patart vieną dalyką ax.gif Paprašykit,kad guldytų palatoje kuo arčiau tuoleto/dušo ax.gif Nes kitos gan tolokai ir tikrai nepatogu blūdint būtų per visą koridorių. (Po CP duoda palatą su WC).

Pasiimkit mažą stalinę lempą,nes šviesa junginėjasi koridoriuje i9r yra gan ryški (nktį erzina net jei įsijungtum) blush2.gif

Dar ką prisiminsiu,tai parašysiu biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Indula @ 2009 07 14, 09:51)
drinks_cheers.gif  tęsiam
O aš norėjau paklausti nesenei gimdžiusių- ar vyksta vis dar remontai?Ar jau ramybė?Nes kai kovo mėnesį buvau apžiūrėti gimdyklų, tai ten viskas buvo dar pilnam įkarštyje  doh.gif

as gimdziau birzelio 13d. tai dar tvarke gimdyklos tuoletus, bet taip tai esu labai geros nuomones apie sia ligonine thumbup.gif , palatos po viena gali su vyru ir vaikiuku leisti tas dienas, o kai mazas stebuklesli salia tai ir tie remonto garsai nesvarbus ir palatu grozis mirksiukas.gif
Atsakyti
sveikos busimos mamytes, as ir galvoju su jumis pasidalinti savo gimdymo patirtimi...gimdziau birzelio 13d. nors turejau tik 22d. 12d nakti prasidejo paruosiamieji taip iki vakaro kitos dienos jie uzeidavo ir praeidavo, bet nemazejo, nei intensyvejo...tai sugalvojau, kad reikia nuvaziuoti i ligonine ir pasiklausti ar cia jau tie tikrieji ir pasimatuoti toniukus...tai 12d. apie 19val vakaro vyras nuveze...tai primamajame pajutau abejinguma..., bet nieko pagulde i patalogini ir suleido nuskausminamuju, kad galeciau issimiegoti..., nes pries tai patikrino tai gimdos kaklelis dar nebuvo pasiruoses...bet po nuskausminamuju rezultatas gavosi toks, kad birzelio 13d., 6.45 val gime sunus, viskas truko tik sesias valandas, greitai ir sklandziai ta nakti budejo gyd. kalvinskas ir labai gera akusere perminaite...tai viskas super thumbup.gif , visoms drasos ir lengvo ir greito gimdymo 4u.gif
Atsakyti
As planuoju gimdyti II ligoninej, zadu tartis su akurese Valyte, kelis kartus pas ja lankiausi konsultacijose, tai man ji labai patiko, kaip tik mano skonio smile.gif
Bet ka jeigu atvaziuoju ir gyd Cerniauskas (apie kuri chia baisios nuomones) budi? sakyt jam, kad nelystu prie manes? Nenoriu kad Jus ponas butumet? g.gif NEs as tikrai jau tiek prisiskaicius apie ji, kad nenoriu jo blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Busiukas @ 2009 07 17, 07:52)
Kai pasakiau ko atvaziavusi,ji labai nustebusi paklause ,-o ko jus atavziavot jei nera veiklos,juk galima laukti savaite tai tikrai.Jei norit galim nebent i ligonine paguldyti ir stebeti,bet nepatariu.
O paklausus ar nepamatuotu vaikelio sirdeles toniuku ir neapziuretu,nes kai pirma karta besilaukiant visdelto yra nerimas.Tai ji pasake kad mes neapziurinejam.
Zodziu isejau is ten kaip kvailele blink.gif  .

kaip keista g.gif mes su MB viena sestadieno ryta tik 2 judesius pajutom, tai mikliai prisistatem i 2KL. Nusiunte i patologini skyriu. Niekas akiu nedraske ir nesistebejo (buvo 37 savaite). labai maloniai prieme ir paklause toniuku. Maze po baliuko saldziai miegojo...... biggrin.gif Taip, kad jei ka - tiesiai i 3 auksta. thumbup.gif Akusere Vilma sake, kad nesukat visiskai galvos kas ka pasakys, nes kudikis daug svarbiau ir jei kokios tik maziausios abejones kyla del judesiu - is karto prasom pas mus. 4u.gif Jos praktikoje yra buvusi nelaime - atvaziavo pora del judesiu sumazejimo, o kudikis...... na supratot.... verysad.gif

QUOTE(neone @ 2009 07 18, 20:00)
Netgi kai jau po viskam mane isuvo ir akusere paprase gydytoja kad palaikytu pletimo irankius ar kaip ten jie vadinasi  (nes plyso man makstis ir teko kirpti mane), gydytojas pasake, kad nepasiekia, nors prie pat stovejo ir apsisukes isejo. nezina ar tokie gydytojai turi dirbti

Eina na........ doh.gif

QUOTE(++++ @ 2009 07 19, 14:40)
KAS GIMDETE NESENIAI, GAL GALITE PASAKYTI KIEK JUMS PRIREIKE ''IKLOTU'', ZINAU, KAD REIKIA NUSIPIRKTI KELIU DYDZIU, BET GALVOJU KIEK. Daug kur raso, kad uztenka po 3 vnt.  Suprantu, kad kiekvienai skirtingai kraujuoja po gimdymo

Man uzteko 7 tena irpuses pakelio always night. Dar keletas liko. ax.gif

QUOTE(Evelinuke @ 2009 07 20, 18:37)
o kokius patiesaliukus pirkai ar pirksi?kur slapimui nelaikantiesms tie skirti?

As asmeniskai nepanaudojau nei vieno atsivezto. Viska dave ir man, ir dukrelei.

QUOTE(Tomulyte @ 2009 07 22, 08:11)
Galiu patart vieną dalyką ax.gif  Paprašykit,kad guldytų palatoje kuo arčiau tuoleto/dušo ax.gif Nes kitos gan tolokai ir tikrai nepatogu blūdint būtų per visą koridorių. (Po CP duoda palatą su WC).

Pasiimkit mažą stalinę lempą,nes šviesa junginėjasi koridoriuje i9r yra gan ryški (nktį erzina net jei įsijungtum) blush2.gif

Dar ką prisiminsiu,tai parašysiu biggrin.gif

Po CP ne visada duoda palata su WC. cool.gif ne visada....... smile.gif
Maza staline lempa - tikrai lux. thumbup.gif
Ir dar kalasnikova reikia pasiimti, kad slaugutes, kur grindis plauna ir maista nesioja nusaut uz trankymasi. mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Rusmenė: 22 liepos 2009 - 11:33
Cia kaip kam lempta matyt, niu man taip nepasiseke, ta prasme, nes kai gimdziau buvo sausio menuo, buvo daromas remontas, istisinis burzgimas, dauzymas sienu,touletas buvo tikrai gan toli, isejus tokie skersvejai budavo, kad baisu, bet va kaip mini merginos lyg jau baigti remontai. Nezinau ar cia minejo, bet uz palata reikia susimoket, uz para berods po 10 lt. mes mokejom, nes vyras nakvojo ir pan.
Atsakyti
as jau rasiau ankstesnej temoj, apie sia ligonine, bet tikrai galiu drasiai rekomenduot ja biggrin.gif . pati gimdziau pas gyd. Gineika, ner zmogus is maloniuju, bet
aklusere papuole superine, gaila vardo nepamenu! pasimkit staline lempa butinai ir dar ko prireiks- tai peilis. nes kazkodel jie duoda tik sauksta ir sakute smile.gif . o pvz. pusryciam duoda dideli gabala surio ir sviesto, tai be peilio niekaip sumustiniu nepasidarysi doh.gif . kas del paketu, tai man jie ziauriai nepatiko. as tik pirma diena juos naudojau, pripreike visi poko dideliu. o veliau paprastus always night naudojau, jiue bent orui pralaidus, tai ir gyja greiciau, tie specialus, tai isvis man kruajo beveik nesugere, o ten nera sparneliu juik,tai viskas pro sonus prabego doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Tomulyte @ 2009 07 22, 08:11)
Galiu patart vieną dalyką ax.gif  Paprašykit,kad guldytų palatoje kuo arčiau tuoleto/dušo ax.gif Nes kitos gan tolokai ir tikrai nepatogu blūdint būtų per visą koridorių. (Po CP duoda palatą su WC).

Pasiimkit mažą stalinę lempą,nes šviesa junginėjasi koridoriuje i9r yra gan ryški (nktį erzina net jei įsijungtum) blush2.gif

Dar ką prisiminsiu,tai parašysiu biggrin.gif



aciukas uz patarima, vat as ir mastau kad lempele kokia reiktu ax.gif turiu tokia mazuliuke, ji net su elementais ir puikiai sviecia, specialiai pirkau kad prie lovytes maziukuj butu, tai manaui jamsim mirksiukas.gif

beje toletai jau sutvarkyti, buvau gimdyklose, viskas grazu ir tvarkinga, jokiu garsu pasaliniu, dabar tenka tik laukt ir tiketis kad gimdymas lengvai ir sklandziai praeis,. na ir kaip ten su tais nuskausminimais bus jei noresiu, ba ten man makalyne kazkokia doh.gif beje su jokia gyd nesitariu, pas ka pakliusiu pas ta ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Rusmenė @ 2009 07 22, 12:32)

Ir dar kalasnikova reikia pasiimti, kad slaugutes, kur grindis plauna ir maista nesioja nusaut uz trankymasi.  mirksiukas.gif

Vat tos slaugutės tai tikrai kažkokios nelabai normalios... blush2.gif Arba trenkia durim, arba jų neuždaro... doh.gif
Atsakyti