Įkraunama...
Įkraunama...

Kauno II klinikinė ligoninė

QUOTE(neone @ 2009 07 18, 20:00)
Liepos 10 diena teko man gimdyti antroje ligonineje...galiu tik patarti pas gydytoja Černiauska geriau nerizikuoti  unsure.gif  . Nertgi is naujagimio skyriaus sesutes suzinoje, kad gimdziau pas ji pasake...Černiauskas skuba letai...Butu mano stebuklelis uzduses, jei ne sauni akusere Lina...Pries ja lenkiu savo galvele  bigsmile.gif
Netgi kai jau po viskam mane isuvo ir akusere paprase gydytoja kad palaikytu pletimo irankius ar kaip ten jie vadinasi  (nes plyso man makstis ir teko kirpti mane), gydytojas pasake, kad nepasiekia, nors prie pat stovejo ir apsisukes isejo. nezina ar tokie gydytojai turi dirbti

Taip 2-roj Ligoninej yra vienas daktaras pas kuri geriau nepapult schmoll.gif apie ji kaip kolega nekaip atsiliepia patys daktarai,o LINUTEI reiketu gyvai paminkla statyt thumbup.gif tokiu akuseriu nuosirdziu su ziburiu nerasi schmoll.gif
Atsakyti
KAS GIMDETE NESENIAI, GAL GALITE PASAKYTI KIEK JUMS PRIREIKE ''IKLOTU'', ZINAU, KAD REIKIA NUSIPIRKTI KELIU DYDZIU, BET GALVOJU KIEK. Daug kur raso, kad uztenka po 3 vnt. Suprantu, kad kiekvienai skirtingai kraujuoja po gimdymo
Atsakyti
QUOTE(++++ @ 2009 07 19, 14:40)
KAS GIMDETE NESENIAI, GAL GALITE PASAKYTI KIEK JUMS PRIREIKE ''IKLOTU'', ZINAU, KAD REIKIA NUSIPIRKTI KELIU DYDZIU, BET GALVOJU KIEK. Daug kur raso, kad uztenka po 3 vnt.  Suprantu, kad kiekvienai skirtingai kraujuoja po gimdymo

Vakar gimdžiusios šviežios mamytės patirtis sako(čia aš ne apie save) kad ir 3 ir 5 įklotų mažai.Nes karščiai dideli, dažnai keistis reikia.Tai kas skaičiuojama standartiškai kiek reikia vežtis, vasarą, per karščius yra per mažai
Atsakyti
QUOTE(++++ @ 2009 07 19, 14:40)
KAS GIMDETE NESENIAI, GAL GALITE PASAKYTI KIEK JUMS PRIREIKE ''IKLOTU'', ZINAU, KAD REIKIA NUSIPIRKTI KELIU DYDZIU, BET GALVOJU KIEK. Daug kur raso, kad uztenka po 3 vnt.  Suprantu, kad kiekvienai skirtingai kraujuoja po gimdymo

Aš 4 vežiausi. 2 didesnius, 2 mažesnius, o paskui perėjau prie paprastų paketų. Jei pritrūksit šalia yra vaistinė, tai artimieji nupirkt galės, manau... mirksiukas.gif
Atsakyti
na as nusipirkau 5 didelius, tris mazesnius, tuos vidutinius, ir paprastu iklotu geriau sugerenciu, gal pradziai uzteks ax.gif jei reiks seimyna siusim..o gal kas girdejot ar reik gimdymo paketo kazkokio?ten tipo vienkartinei patiesaliukai ieina, kai buvau paskaitelei akusere Ilona minejo, kad gerai butu jei turetume pacios ax.gif gal kas pirkot?sake apie 20lt kainuoja, sakau gal tada zutektu atskirai nusipirkt yra gi tu patiesaliuku slapimo nelaikantiems arba kur leliukam skirti patiest a? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Evelinuke @ 2009 07 19, 23:13)
na as nusipirkau 5 didelius, tris mazesnius, tuos vidutinius, ir paprastu iklotu geriau sugerenciu, gal pradziai uzteks ax.gif jei reiks seimyna siusim..o gal kas girdejot ar reik gimdymo paketo kazkokio?ten tipo vienkartinei patiesaliukai ieina, kai buvau paskaitelei akusere Ilona minejo, kad gerai butu jei turetume pacios ax.gif gal kas pirkot?sake apie 20lt kainuoja, sakau gal tada zutektu atskirai nusipirkt yra gi tu patiesaliuku slapimo nelaikantiems arba kur leliukam skirti patiest a? g.gif

Aš turbūt irgi toj paskaitoj buvau 4u.gif , jinai nepasakė taip garantuotai, kad jie yra būtini, nes ligoninė neduos. Aš į pačią gimdyklą nežadu nieko vežtis, apart įklotų, kelnaičių, tapkių, rankšluosčio(nes norėsiu dušo ar vonios) ir kojinių. Net naktinių savo nesirengsiu. Vat kai grįšiu į palatą, tai pasitiesiu ir savo patiesaliukus ir naktinius apsirengsiu, kai tik atsikelsiu tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(Furtado @ 2009 07 20, 15:49)
Aš turbūt irgi toj paskaitoj buvau  4u.gif , jinai nepasakė taip garantuotai, kad jie yra būtini, nes ligoninė neduos. Aš į pačią gimdyklą nežadu nieko vežtis, apart įklotų, kelnaičių, tapkių, rankšluosčio(nes norėsiu dušo ar vonios) ir kojinių. Net naktinių savo nesirengsiu. Vat kai grįšiu į palatą, tai pasitiesiu ir savo patiesaliukus ir naktinius apsirengsiu, kai tik atsikelsiu tongue.gif



gali but kad buvai smile.gif taip ji taip tiesiai nesake kad neduos ar ka, bet sake kad yra gtalimybe, as ir planuoju savo naktinukus tik palatoj detis, jei duoda lig kam savus gadint ax.gif

o kokius patiesaliukus pirkai ar pirksi?kur slapimui nelaikantiesms tie skirti?
Atsakyti
QUOTE(Evelinuke @ 2009 07 20, 17:37)
o kokius patiesaliukus pirkai ar pirksi?kur slapimui nelaikantiesms tie skirti?

Žinok net neklausiau, paprašiau patiesaliukų ir viskas. Tądien pirkau nemažai visko į ligoninę, tai manau davė tuos, kurių ir reikia. O įdomu, koks tarp jų skirtumas? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Furtado @ 2009 07 20, 19:18)
Žinok net neklausiau, paprašiau patiesaliukų ir viskas. Tądien pirkau nemažai visko į ligoninę, tai manau davė tuos, kurių ir reikia. O įdomu, koks tarp jų skirtumas? g.gif



manau zinok kad mazas, juk leliukam kur tie patiesaliukai tai irgi slapimui skirti, gal dydis ir kiana manau ax.gif
Atsakyti
Tie paklotai niekuom nesiskirai biggrin.gif aš vežiaus į ligoninę,bet net neišsitraukiau-neprireikė.Namie naudojau leliui ir tuos kur suaugusiems ir spec.vaikiškus,tai man jie identiški biggrin.gif

Dėl paketų.Tai aš sunaudojau labai daug.man liepė eit praustis kas 2-3val.Tai aš kaskart gi ir keisdavau.Tai pirmąją parą (ėjau ir naktį praustis,nes jaučiau diskomfortą kitaip blush2.gif ) tų didžiausių sunaudojau gal kokius 7 (jie pilni nepribėgdavo,bet pačiom pirmom valandom beveik pilni buvo 4u.gif ).Paskui naudojau kokias tris paras mažesnius šiek tiek (ir namie dar juos naudojau).Tai gavosi turbūt visas pokas jų.O tik paskui jau paprastus Libress.Nors buvo galima juos ir anksčiau dėtis,bet tie po gimdymo man labiau patiko-jie minkštesni ir švelnesni,storesni (kažkaip baisu buvo doh.gif ). Na o tuos paprastus tai turbūt apie 2 mėnesius naudojau doh.gif Labai ilgai kraujavau 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Tomulyte @ 2009 07 20, 20:12)
Tie paklotai niekuom nesiskirai biggrin.gif  aš vežiaus į ligoninę,bet net neišsitraukiau-neprireikė.Namie naudojau leliui ir tuos kur suaugusiems ir spec.vaikiškus,tai man jie identiški biggrin.gif

Dėl paketų.Tai aš sunaudojau labai daug.man liepė eit praustis kas 2-3val.Tai aš kaskart gi ir keisdavau.Tai pirmąją parą (ėjau ir naktį praustis,nes jaučiau diskomfortą kitaip blush2.gif ) tų didžiausių sunaudojau gal kokius 7 (jie pilni nepribėgdavo,bet pačiom pirmom valandom beveik pilni buvo 4u.gif ).Paskui naudojau kokias tris paras mažesnius šiek tiek (ir namie dar juos naudojau).Tai gavosi turbūt visas pokas jų.O tik paskui jau paprastus Libress.Nors buvo galima juos ir anksčiau dėtis,bet tie po gimdymo man labiau patiko-jie minkštesni ir švelnesni,storesni (kažkaip baisu buvo  doh.gif ). Na o tuos paprastus tai turbūt apie 2 mėnesius naudojau doh.gif Labai ilgai kraujavau 4u.gif



kaip issamiai, aciukas 4u.gif vat del tu patiesaliuku as ir taip manau, kad mazai jie kuo skiriasi, jei mes nesunaudosim, tai leliukam paskuj pravers mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Furtado @ 2009 07 20, 19:18)
Žinok net neklausiau, paprašiau patiesaliukų ir viskas. Tądien pirkau nemažai visko į ligoninę, tai manau davė tuos, kurių ir reikia. O įdomu, koks tarp jų skirtumas? g.gif

Matau, kad tarp musu kelios dienos skirtumas, tai gal susitiksime kai gimdysime biggrin.gif
Atsakyti