Įkraunama...
Įkraunama...

Kauno II klinikinė ligoninė

na mano situacija buvo, kad as irgi i antra ligonine kreipiausi suejus terminui gimdyt tai irgi buvo reakcija, ko atvaziavau jei niekas nevyksta, bet paprasiau ir toniukus paziurejo, sake viskas gerai ir atvaziuot kai jau prasides gimdymas, cia buvo pries pora metu balandi. Tai savo pupa pagimdziau dar po dvieju savaiciu, gydytoju ir personalo prieziura esu patenkinta, dirba profesionaliai, greiciausiai ir antra gimdysiu sitoj ligoninej drinks_cheers.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo gania: 17 liepos 2009 - 13:06
QUOTE(Busiukas @ 2009 07 17, 07:52)
Galiu pasidalinti ir as savo ispudziais.
Va tokia patirtis,o buvau nuomone pries tai labai gera susidariusi apie sia ligonine.

Va va.Mane šitas jų abejingumas atvažiavus pritrenkia doh.gif Atvažiuoji pasikonsultuoti, o tave gražioj formoj išprašo lauk doh.gif Juk ne kokią koją skauda, o dėl naujos gyvybės kreipiesi, nes nžn ar viskas gerai. Šiuo atžvilgiu aš irgi esu lb nusivylusi šia ligonine unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Indula @ 2009 07 17, 14:38)
Va va.Mane šitas jų abejingumas atvažiavus pritrenkia doh.gif Atvažiuoji pasikonsultuoti, o tave gražioj formoj išprašo lauk doh.gif Juk ne kokią koją skauda, o dėl naujos gyvybės  kreipiesi, nes nžn ar viskas gerai. Šiuo atžvilgiu aš irgi esu lb nusivylusi šia ligonine unsure.gif



Na nežinau, man atrodo, kad ne ligoninėje turi tikrinti, jeigu atvažiavai be siuntimo, tik šiaip su nusiskundimais, turėtum pas savo gydytoją važiuot. Jie oficialiai neprivalo tikrinti visu atėjusiu, jeigu neguldo i stacionarą. Nemanau, kad klinikose ar kokioj kitoj valstybinėj ligoninėj gautumėt kitokį atsakymą. g.gif
Atsakyti
QUOTE(Giedroote @ 2009 07 17, 14:45)
Na nežinau, man atrodo, kad ne ligoninėje turi tikrinti, jeigu atvažiavai be siuntimo, tik šiaip su nusiskundimais, turėtum pas savo gydytoją važiuot. Jie oficialiai neprivalo tikrinti visu atėjusiu, jeigu neguldo i stacionarą. Nemanau, kad klinikose ar kokioj kitoj valstybinėj ligoninėj gautumėt kitokį atsakymą.  g.gif



as ir taip manau rolleyes.gif nebent jau koks ekstra atvejis, skausmai ar dar kas..
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Evelinuke: 17 liepos 2009 - 18:49
Mane irgi nuvažiavus į 2-ą ligoninę dėl mano nuomone gerokai aprimusio pilvelyje leliuko vienas iš ankstesnės temelės gale nelabai geru žodžiu minėtas gydytojas bandė paleisti neapžiūrėjas, tipo yra 5 judesiai per pusvalandį, ko čia atvažiavai. Tai teko išsitraukt judesių sekimo atmintinę ir pacituot "į gydytoją kreipkitės ir tais atvejais, kai jaučiate vien silpnus judesius, arba pastebite, kad per kelias paras judesių skaičius žymiai sumažėjo." O aš jaučiau, kad sumažėjo. po apžiūros buvo paankstinta mano CP data (jau nuo nėštumo pradžios žinojom, kad reikės CP man), nes pupai virkštelė apsivyniojo aplink kaklą. Vat tau ir ko atvažiavai...
Atsakyti
Liepos 10 diena teko man gimdyti antroje ligonineje...galiu tik patarti pas gydytoja Černiauska geriau nerizikuoti unsure.gif . Nertgi is naujagimio skyriaus sesutes suzinoje, kad gimdziau pas ji pasake...Černiauskas skuba letai...Butu mano stebuklelis uzduses, jei ne sauni akusere Lina...Pries ja lenkiu savo galvele bigsmile.gif
Netgi kai jau po viskam mane isuvo ir akusere paprase gydytoja kad palaikytu pletimo irankius ar kaip ten jie vadinasi (nes plyso man makstis ir teko kirpti mane), gydytojas pasake, kad nepasiekia, nors prie pat stovejo ir apsisukes isejo. nezina ar tokie gydytojai turi dirbti
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo neone: 18 liepos 2009 - 19:02
QUOTE(Giedroote @ 2009 07 17, 15:45)
Na nežinau, man atrodo, kad ne ligoninėje turi tikrinti, jeigu atvažiavai be siuntimo, tik šiaip su nusiskundimais, turėtum pas savo gydytoją važiuot. Jie oficialiai neprivalo tikrinti visu atėjusiu, jeigu neguldo i stacionarą. Nemanau, kad klinikose ar kokioj kitoj valstybinėj ligoninėj gautumėt kitokį atsakymą.  g.gif

na pvz aš nuvažiavau savaitgalį...Tai kur man kreiptis reikėjo?Kokia poliklinika dirba ?ir kai daktaras drįsta išvaryti,tai yra normalu? unsure.gif Ar reikėjo laukti nuo šeštadienio iki pirmadienio, kol mano gydytoja dirbs ir niekur nesikreipti nes savaitgalis?Žinoma, kad paprastom savaitės dienom, jei kyla įtarimų aš kreipiuosi pas savo ginę.Nepulkit teisint medikų(beje aš pati iš jų tarpo), jei jie neatlieka savo pareigų
Atsakyti
QUOTE(Indula @ 2009 07 18, 19:11)
na pvz aš nuvažiavau savaitgalį...Tai kur man kreiptis reikėjo?Kokia poliklinika dirba ?ir kai daktaras drįsta išvaryti,tai yra normalu?  unsure.gif Ar reikėjo laukti nuo šeštadienio iki pirmadienio, kol mano gydytoja dirbs ir niekur nesikreipti nes savaitgalis?Žinoma, kad paprastom savaitės dienom, jei kyla įtarimų aš kreipiuosi pas savo ginę.Nepulkit teisint medikų(beje aš pati iš jų tarpo), jei jie neatlieka savo pareigų



niekas ju neteisina...jei savaitgalis , taip pritariu, tada turi apziuret kur atvaziavai, pvz paprasta diena man paciai teko vaziuot pirma pas gine, kad gaut siuntima net i klinikas, tai vat teko visa diena dar ir klinikose pasadet doh.gif
Atsakyti
Siaubas,kaip aš džiaugiuos,kad turiu galima sakyt savą gydytoją unsure.gif Jokių problemų nekilo nei su pirmu nėštumu ir gimdymu nei pakolkas nekyla (tfu tfu tfu) ax.gif ir toniukus matavo,ir dėl judesių apmažėjimo tikrino pastoviai.Ir šiaip pasikonsultuot kaip reikia problemų nekyla rolleyes.gif
Atsakyti
Sveikos.
ketvirtadieni nuvaziavau su siuntimu del sumazejusiu judesiuku....iskart neapziurejus gulde i stacionara, o kai paklausiau kodel, tai pasake - o kaip mes juos stebesim jei jusu nepaguldysim....taii teko tris dienas pagulet.....isleidziant pasake,kad siaip niekada neapziurineja, o iskart paguldo ir tada tiria.....liepe jei ka pajusiu itartino iskart atvaziuoti - ar su siuntimu ar be jo - nerizikuoti vaikelio bukle.....
Papildyta:
QUOTE(Tomulyte @ 2009 07 18, 20:49)
Siaubas,kaip aš džiaugiuos,kad turiu galima sakyt savą gydytoją unsure.gif  Jokių problemų nekilo nei su pirmu nėštumu ir gimdymu nei pakolkas nekyla (tfu tfu tfu)  ax.gif ir toniukus matavo,ir dėl judesių apmažėjimo tikrino pastoviai.Ir šiaip pasikonsultuot kaip reikia problemų nekyla rolleyes.gif


jei nepaslaptis- kas tas ginius? visada gerai zinoti gerus gydytojus blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Nike @ 2009 07 18, 20:53)
jei nepaslaptis- kas tas ginius? visada gerai zinoti gerus gydytojus  blush2.gif


Na,jis dirba ginekologiniam,tad jei nėštumas didesnis nei 12sav. atvažiavus jau į patologinį siunčia ax.gif O šiaip apie jį irgi labai prieštaringos nuomonės lotuliukas.gif Bet man jis labai prie širdies.Matomai bio laukai sutampa rolleyes.gif Tai gyd. V.Leskauskas ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Tomulyte @ 2009 07 18, 21:13)
Na,jis dirba ginekologiniam,tad jei nėštumas didesnis nei 12sav. atvažiavus jau į patologinį siunčia ax.gif  O šiaip apie jį irgi labai prieštaringos nuomonės  lotuliukas.gif  Bet man jis labai prie širdies.Matomai bio laukai sutampa  rolleyes.gif  Tai gyd. V.Leskauskas  ax.gif


Vat Leskauskui ir aš medalį duočiau thumb_yello.gif
Atsakyti