Įkraunama...
Įkraunama...

Svorio ir ūgio lentelės

Maniskiui rugpjuti sesi bus-tai ugis 113 cm,svoris 19.5 ax.gif
Man atrodo normalu g.gif Pagal lentele -viduriukas sesiu metu 20 kg-tai turbut tiek ir busim g.gif
Atsakyti
Oi mamytes paskaicius apie jusu vaikuciu savori man dar labiau neramu pasidare del savo suniuko: jam 3,5metu sveria 13kg, ugis 98cm. Nebeismanau nei ka daryti g.gif nei jam actimel skanu, nei jogurtai, nei mesyte doh.gif . Gal zinote kokiu apetita skatinanciu vitaminu, daug isbandem bet neveiksmingi.
Atsakyti
Mergaitei 6 metai, ugis 127 (atitinka 8 metu ugi), svoris 23 kg. Tai kaip sumazinti jos augima?
Atsakyti
QUOTE(ziv @ 2008 05 22, 11:45)
Mergaitei 6 metai, ugis 127 (atitinka 8 metu ugi), svoris 23 kg. Tai kaip sumazinti jos augima?

O kam mazinti g.gif . Juk ne visi vienodai auga, gal paskui leciau augs ir susilygins , o gal bus auksta. Mano irgi ne maza 7.5men ugis 1.34 svoris 31kg
Atsakyti
QUOTE(Rita003 @ 2008 05 20, 22:18)
Oi mamytes paskaicius apie jusu vaikuciu savori man dar labiau neramu pasidare del savo suniuko: jam 3,5metu sveria 13kg, ugis 98cm. Nebeismanau nei ka daryti  g.gif  nei jam actimel skanu, nei jogurtai, nei mesyte  doh.gif . Gal zinote kokiu apetita skatinanciu vitaminu, daug isbandem bet neveiksmingi.

Kazkas panasaus ir pas mus. Mano panelytei 3.7 m. sveria 12.5kg ugis 94cm g.gif Aukletojos ja vadina coliuke, o gydytoja balerina, bet siaip ji sveika, tyrimai geri, labai aktyvi ir mazai miega. ax.gif
Atsakyti
Mano dukrai 5,5 tai 116 cm,ir 22 kg 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(dangira044 @ 2008 05 23, 19:14)
Kazkas panasaus ir pas mus. Mano panelytei 3.7 m. sveria 12.5kg ugis 94cm g.gif Aukletojos ja vadina coliuke, o gydytoja balerina, bet siaip ji sveika, tyrimai geri, labai aktyvi ir mazai miega. ax.gif

Taigi ne visi vienodi. Mano dukrai 4,2 m. ūgis 102, svoris 15,5 kg. Bet kažkaip darželį ir tarp pažįstamų nėra pati mažiausia.
Manau jei sveikas vaikas nėra ko pergyventi.
Atsakyti
maniskiui 5,2 .ugis 120cm, svoris 21kg,o dukra 3,6 ugis100cm,svoris 15,5kg.cia graikijoje sunus skaitosi aukstas labai ,o pagal musu lietuvele tai normalus ,manau. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Rita003 @ 2008 05 20, 22:18)
Oi mamytes paskaicius apie jusu vaikuciu savori man dar labiau neramu pasidare del savo suniuko: jam 3,5metu sveria 13kg, ugis 98cm. Nebeismanau nei ka daryti  g.gif  nei jam actimel skanu, nei jogurtai, nei mesyte  doh.gif . Gal zinote kokiu apetita skatinanciu vitaminu, daug isbandem bet neveiksmingi.


Manau, nereikia pergyventi jei tyrimai geri. Tas lieknumas paveldimas, apziurekit gerai savo giminę. Apetitas ūgio neprideda smile.gif . Aš pati atsigimiau į savo tėvo giminę, visada buvau smulki ir vidutinio ūgio. Ir nevalgiau žiauriai. Bet paauglystė viską apvertė aukštyn kojom smile.gif .

Tik negrūskit vaikui to maisto, aš kaip perėjusi tokią vaikystę, labai prašau smile.gif . Dėl apetito aš saviškiui tai dažnokai duodavau gerųjų žarnyno bakterijų (Gefilus ar pan.). Pabandykit, tikrai nepakenks, o maniškiui tai tikrai super. Bet tiesa, jam nevalgymas buvo susijęs su pieno netoleravimu, buvo žarnynas išderintas.
Dar maniškiui nevalgymo periodais labai tiko uogos, pirkom šaldytas braškes, vyšnias, turėjom savo juodųjų serbentų. Tai kartais vien uogom gyvas buvo g.gif Arba vien pomidorus ir agurkus valgė. O žuvytės kukulius ar bandėt virti. Labai skani skorpionžuvė. Kai maniškis bėgo nuo mėsytės, tai kažkaip žuvytė jam labai tiko.
Atsakyti
QUOTE(Rita003 @ 2008 05 20, 22:18)
Oi mamytes paskaicius apie jusu vaikuciu savori man dar labiau neramu pasidare del savo suniuko: jam 3,5metu sveria 13kg, ugis 98cm. Nebeismanau nei ka daryti  g.gif  nei jam actimel skanu, nei jogurtai, nei mesyte  doh.gif . Gal zinote kokiu apetita skatinanciu vitaminu, daug isbandem bet neveiksmingi.

Mano dukrytei rugpjūtį bus 4metukai, svoris 16kg, o ūgis 98cm, tai net nežinojau, ar normalus svoris, nes mes nuo gimimo ant ribos, kad tik į ligoninę neguldytu. Bet va perskaičiau kitu mamyčių postus ir supratau, kad pagaliau pasekiau to ko visą šį laiką troškau. thumbup.gif Aš savo panelytei Actimeli prieš valgį duodu, visur (kur galima) dedu grietinės, duoną su sviestu patepu ir kiekvieną dieną, BUTINAI, duodu per pietus sriubos smile.gif Tik negalima vaiką per prievartą maitint, geriau paruošt ką prašo(tik proto ribose) ar surast kokį kompromisą. Mano sūnus taip pat blogai valgydavo, o kai nuėjo į mokyklą pradėjo valgyt daugiau nei mano vyras lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo nataliuncik: 30 gegužės 2008 - 11:36
būtent kad daug priklauso nuo tėvų sudėjimo. Kai mūsų vaikui buvo maždaug 2 metai ir kelli mėnesiai, parke susitikom didelį didelį tėvelį su pusmečiu vyresniu sūneliu. Ir ką? Vaikams šalia būnant, arba mūsiškiui reikėjo nubraukti mažiausiai metus, arba tam dičkiui vaikui porą metų pridėt.. Štai ir pusmečio skirtumas.
Dabar mūsų vos virš trejų, tai sveria beveik beveik 14 kg, ūgis 95cm rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Rita003 @ 2008 05 20, 22:18)
Oi mamytes paskaicius apie jusu vaikuciu savori man dar labiau neramu pasidare del savo suniuko: jam 3,5metu sveria 13kg, ugis 98cm. Nebeismanau nei ka daryti  g.gif  nei jam actimel skanu, nei jogurtai, nei mesyte  doh.gif . Gal zinote kokiu apetita skatinanciu vitaminu, daug isbandem bet neveiksmingi.

Tikrai nereikia nervuotis. Normalus vaikutis, o tai, kad mažavalgis, tai gal tik jums taip atrodo. Jei neserga, paakiai nejuodi, kraujas geras, tai ir viskas gerai. Vaikui ir pusę stiklinės pieno išgėrus gali būti pusdienį sotus. Tai irgi juk maistas. Neduokit limonadų, beverčių produktų, bet stenkitės, kad maistas būtų kuo naudingesnis. Žarnyno bakterijos irgi šiek tiek gerina apetitą, taip pat vitaminas C. Tik nepergyvenkit. Ne vieną kartą teko girdėti, kad mamos jaudinasi, kad nevalgo, o atėjus paauglystei jaudinasi, kad jau perdaug valgo, nebespėja valgyt virt biggrin.gif
Tiesiog tai toks vaikutis ir tokiam amžiuj jam tiek tereikia smile.gif
Atsakyti