Įkraunama...
Įkraunama...

Svorio ir ūgio lentelės

QUOTE(Šmigija @ 2005 09 30, 12:07)
Mano sunui ant nosies 3 gimtadienis, o jo ugis 104 cm ir sveria 17 kg
Ir valgo visai normaliai, siaiap net ne viska ir valgyt gali del alergijos.

toks pat tik amzius 2 su puse mirksiukas.gif
Atsakyti
na mes ryskiai perziangiam riba g.gif rugpjuti tik bus 6m., o jau dabar ugis ir svoris kaip 7-etes blush2.gif
Atsakyti
sveiki smile.gif mano sunui 3su puse,ugis 1,02m.,o svoris 16.4kg thumbup.gif
Atsakyti
Sveikutes smile.gif o mano sunus 6m. tik suejo, 123cm 26kg. Kaip tik pagal lentele jeigu teisingai paziurejau.
Atsakyti
Vau, kokie jus..., bigsmile.gif o mes va nuo gimimo i mazaja puse, mums jau 6.5metu, o esam ugis-115cm, svoris-20kg. ir smulkus. ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Linetė @ 2005 10 26, 17:55)
Aš jau nebekreipiu dėmesio į tas lenteles  ax.gif
Nuo pat gimimo maniškė ilga ir kūna. Visą laiką pergyvendavau, kad svoris permažas ūgiui, bet dabar jau nepergyvenu visai. svarbu vaikas sveikas, ko daugiau norėt. Apetito neturi, o judrumas neišpasakytas, todėl ir kūda kaip šakaliukas. Badar neseniai suėjo 3 m., tai ūgis 1,00 m, o sveria 12 kg  ax.gif



Manajai irgi nesenai suejo 3 metukai ugis irgi 1,03 svoris beveik 13 kg. gerai jauciasi, daug labai laksto, daktare sake kad svoris yra idealus. daug graziau atrodo negu tie kurie atrodo nesveikai unsure.gif
Atsakyti
Mano pipiriukui 3 m. 7 mėn. ūgis 110 cm. sveria 21,7 kg. Gydytoja sakė, kad augam pagal lentelę thumbup.gif
Atsakyti
Nu cia paskaiciau, tai maniskis reiskias maziukas jam 3met. 8 men. kai matavomes buvo jo ugis 100 cm. svoris 17 kg.

Atsakyti
QUOTE(vilma* @ 2009 07 01, 12:43)
Nu cia paskaiciau, tai maniskis reiskias maziukas jam 3met. 8 men. kai matavomes buvo jo ugis 100 cm. svoris 17 kg.

nieko jis ne maziukas,mano suneliui 4.6 metu ,sveria 17 ugis 104
nemanau kad turi buti vaikai pagal standartus,juk ir tevu ugis bei svoris skiriasi,jei tevai auksti ir vaikai nebus mazuciai,o kai mano ugis 152 tai is kur gi tie vaikai gaili buti dideli g.gif
Atsakyti
QUOTE(vilma* @ 2009 07 01, 13:43)
Nu cia paskaiciau, tai maniskis reiskias maziukas jam 3met. 8 men. kai matavomes buvo jo ugis 100 cm. svoris 17 kg.

Nemanau,kad tavo sunelis mazas.Mano mazasis dabar 3 metai ir 6 men. jo ugis 96 cm svoris 14,7 kg. O ir mes su vyru ne is mazuju!
Atsakyti
mano dukrytei 3,5 metuku, o ji jau yra 1,07 cm., svoris 18 kg. rolleyes.gif
Atsakyti
Mano stirna 6,5m. sveria 19kg. ir yra 119cm. Valgo mazdaug tiek pat kaip suauge zmones ir nepasakyciau, kad labai judri... doh.gif Juokiames, kad tam vaikui visas suvalgytas maistas sueina i koju ilgi biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Brasa: 10 liepos 2009 - 22:23