Įkraunama...
Įkraunama...

Ar perkate knygas?

Apklausa: Iš kur dažniausiai gaunate knygas skaitymui? (156 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
Svečiai balsuoti negali
Perku labai retai. Dažniausiai negrožinę literatūrą.
Atsakyti
Iš grožinės literatūros perku tik išties vertingas, nevienadienes knygas, kurias bus galima atsiversti dar ir dar kartą. O šiaip iš knygynų daugiausiai parsinešu visokios "parankinės" literatūros - mokslinės, pažintinės. Daug geros grožinės literatūros randu bibliotekoje.
Atsakyti
Perku grozine ir moksline literatura, jei butu pigesne, pirksciau dazniau. O skolinti netenka, nesutampa skoniai ir nera labai daug skaitanciu, kartais pasimainome knygomis su tevais. smile.gif
Atsakyti
Man labiausiai patinka iš bibliotekos imti, bet jei tai knyga apie mano hobį ar kokia enciklopedija/žinynas, tada perku.
Atsakyti
perku nebent psichologines knygas ar tokias kaip 1000 pasaulio stebuklu, enciklopedijas ir pan kai buna akcija biggrin.gif kitas skolinuosi
Atsakyti
Aš perku knygas, bet pripažįstu, kad vietos jos užima daug, be to ir kainuoja nemažai. Nemegstu skolinti knygų, nes kai kuriems atrodo kad jei tu jau perskaitei tą knygą, tai tau jos kaip ir nebereikia. Neskuba grąžinti, arba dar geriau -paskolina dar kam nors paskaityti ... Kai kurių ir nesulauki grįžtant. Dabar dažniausiai perku internetu akcijų metų įvairiom temom keletą iškart. Aišku , kartais pasitaiko ir "makulatūra", bet ir knygynuose kartais taip irgi nutinka. Internetu renkantis reikia skirti daugiau laiko paeiškai, atkreipti dėmesį į jau skaityto autoriaus knygas, perskaityti recenzijas ir komentarus, bet aklai nepasikliauti. Per vasarą perskaičiau dvi, mano nuomonė, geras knygas : rimtesnė- "Devyniolyka minučių " , rekomenduoju tėvams auginantiems paauglius ir lengvo turinio romaną linksmą ir nuotaikingą "Mamų mafija" - visoms mamoms.
Atsakyti
Beveik visada perku. Ypač per išpardavimus.
Į biblioteką retai kulniuoju.
Man knygos - estetinis grožis, jos neužiima per daug vietos.
Atsakyti
arba mazai perki arba namas labai didelis smile.gif
Atsakyti
Knygas perku nebent per kokias akciajas susiradus idomesnes smile.gif visai nesenai nusipirkau 3 knygutes po 10 lt smile.gif o siaip daugiausia is biblioteku imu smile.gif
Atsakyti
Džiaugiuosi, kad yra bibliotekos ir knygas renkuosi ten. Retkarčiais perku, jei ta knyga bus reikalinga, ar labai patiko ir tikrai žinau, kad norėsiu ją dar skaityti.
Atsakyti
QUOTE(aaandriusss1 @ 2009 07 28, 23:06)
arba mazai perki arba namas labai didelis smile.gif


biggrin.gif
Neperku kaip išprotėjusi (pirkčiau jeigu daug piningų turėčiau smile.gif )...tiesiog man patinka turėti namie knygų...

O kai į namą įsikelsim, ten jau numatytas darbo kambarys su didžiule spinta knygoms mirksiukas.gif
Atsakyti
Perku smile.gif Kažkaip man mieliau skaityti savo nuosavą knygą, negu jau 100 kartų apčiupinėtą ir sudraskytą iš bibliotekos...
Mama kartais net pyksta, kad per dvi dienas pabaigiu kelių šimtų puslapių knygą doh.gif Skaityti mėgstu labai daug, tai dažniausiai naudojuosi nuolaidom ir akcijom smile.gif
Atsakyti