Įkraunama...
Įkraunama...

Ar perkate knygas?

Apklausa: Iš kur dažniausiai gaunate knygas skaitymui? (156 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
Svečiai balsuoti negali
Sveikos,

O aš knygas perku knygyne ... Kaune, ten galima isikyti kelis kartus pigiau knygu negu kituose knynuose - SUPER thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Muzika mano siela: 04 vasario 2014 - 17:08
perku,perskaitau,parduodu pigiau,nusiperku kita ir t.t....neparduodu tik tu kurios man labai brangios.taip pat nebeskolinu nes jau pasimokiau-negrazino bash.gif
Atsakyti
as perku, nes kai pasiskolinu man buna gaila atiduoti, noriu kad mano perskaitytos knygos, kazkada namie uzimtu visa kambari smile.gif
Atsakyti
Turim neblogas bibliotekas, tai dauguma knygų iš ten. Retai kada tenka skolintis, kadangi skaitančių popierines knygas vis mažiau,o ir skaitomos literatūros skoniai skirtingi ax.gif O su pirkimu, tai įdomiai pas mane...pirmiausia perskaitau skolintą - tada pati nusiperku, žinoma, čia tik tas knygas, kurios jau labai wub.gif
Atsakyti
Visi variantai biggrin.gif
Atsakyti
Dazniausiai perku knygas thumbup.gif
Atsakyti
SVEIKI, KLAIPEDOJE RADAU KNYGU KOMISA ..., TEN YRA GEROS BUKLES KNYGU TIKRAI NEBRANGIAI. TAI TEN PERKU, O NAUJOS MAN PER BRANGIOS, NES NORIU PIRKTI DAUG - IS VIENO KARTO PO 3-4 KNYGAS. TURIU VIENA DRAUGE, TAIP PAT KNYGU GERBEJA, TAI JI PERKA NAUJAS, DUODA PASKAITYTI IR MAN.smile.gif TIK MUSU SKONIAI NELABAI SUTAMPA. ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Muzika mano siela: 04 vasario 2014 - 17:08
Imu iš bibliotekos ir perku. Vis dėlto daugiau imu iš bibliotekos.
Atsakyti
perku ir bibliotekoj imu, nes dar ne visos ter perkamos bibliotekoj knygos
Atsakyti
Sau imu iš bibliotekos. O vaikui perku, bet džiaugiuosi lyg sau nusipirkusi būčiau. biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kuti kuti: 03 vasario 2014 - 17:39
QUOTE(kuti kuti @ 2014 02 03, 17:38)
Sau imu iš bibliotekos. O vaikui perku, bet džiaugiuosi lyg sau nusipirkusi būčiau.  biggrin.gif


drinks_cheers.gif Aš dalį ir perskaitau, pildau vaikystės spragas biggrin.gif kai ko negaudavau, kai kas nebuvo išleista, nors pasaulinė klasika.
Atsakyti
Labai mėgstu skaityti, knygas perku. smile.gif Sukauptos knygos yra kaip namų interjero dalis. Mano svajonė turėti didžiulę biblioteką namuose rolleyes.gif
Atsakyti