Įkraunama...
Įkraunama...

Ar perkate knygas?

Apklausa: Iš kur dažniausiai gaunate knygas skaitymui? (156 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
Svečiai balsuoti negali
Perku! Knygynuose, SM, sena.lt ir dar šian bei ten!
Kartais, tai būna retai, skolinuosi iš laaaaabai patikimų, pažįstamų knygų graužikių, kurių keletą ir šitoj temoj aptikau. biggrin.gif
Sveikos, knygomanės! mirksiukas.gif
Atsakyti
Aš daugiau naudojuosi biblioteka ax.gif gerą turim, kur gauna ir naujų knygų, tik skaityt ir skaityt bigsmile.gif o mėgstamiausia parduotuvė - knygynas bigsmile.gif labai patinka man ten, bet knygų neperku dėl vienos priežasties, dėl jų sandėliavimo - labai nemėgstu apsikraut knygom ir dar kažkaip neskaitau antrą kart tos pačios knygos, tai nematau tikslo ir kaupt jas ax.gif išimtis enciklopedijos, žinynai ir pan.
Atsakyti
Anksciau imdavau tik is bibliotekos, bet dabar pastebiu, kad tas kurias noriu paimti skaityti jau tokios apiplysusios, "nuskaitytos", kad nebesinori net skaityti tokiu blush2.gif tai stengiuosi jei tik galiu nusipirkti. Zinoma, daugiausia perku per ispardavimus, kai buna nuolaidos, nes labai jau brangios siais laikais knygos ax.gif o as dar kai greit skaitau, tai diena ar dvi ir knyga jau perskaityta rolleyes.gif
Atsakyti
Ir perku, ir skolinuosi, ir pati skolinu... Antra karta nemegstu skaityti knygu schmoll.gif , net ir tų, kurios labai patiko. Nors labai patikusias knygas stengiuosi isigyti, gal kada dar perskaitysiu.
Atsakyti
Perku, skolinu labai isimtinais atvejais, nes yra kruva knygu negryzusiu.... verysad.gif
Atsakyti
Perku, arba skolinuosi iš draugo mamos ax.gif pas jos ten visas knygynas wub.gif
Atsakyti
kazkaip nesu didele gerbeja knygu..
Atsakyti
Nu va matau ne as viena knygu myletoja 4u.gif aisku sutinku kad pirkti knygas ir brangu ir daug jos vietos uzima bet kaip ir kazkuri yra minejusi esu numaciusi taip pat spinta knygoms tai manau man jos netrukdys o tureti biblioteka is daug puikiu knygu yra saunu 4u.gif tik gaila kartais nepasiseka nusipirkti tinkamos bet dabar jau pasimokiau pasidomiu internete ir siaip kur ar tikrai knyga verta demesio, nes jau va nusipirkau s..... negaliu perskaityt net, teko pirkti kita biggrin.gif gerai kad ta knyga tekainavo 9lt isparduotuvej biggrin.gif
Atsakyti
Knygas perku, dazniausiai per akcijas ar ispardavimus, skaitau greitai, perku daug biggrin.gif Perskaitytas, kurios ne itin patiko ir zinau, kad dar karta jos neatsiversiu, perparduodu. Siaip megstu ne viena karta skaityti labai patikusias knygas (kas keleta metu).
Labai patinka S. Sheldonas, tik jo knygu jau parduotuvej nebenusipirksi doh.gif Kartais pasidairau po knygu komisus arba SM skelbimu lentoj smile.gif
Dabar patrauke ant klasikiniu meiles romanu, siandien pradesiu "Erskeciu pauksciai" smile.gif
Atsakyti
Perku retai,dazniausiai issimainau,parsinesu is bibliotekos,is draugu nesiskolinu g.gif .
Atsakyti
niekadaneimu is bibliotekos keiciame su gera drauge ,daug labai knygu pati perku,nors uzima ne mazai vietos,bet vienas malonumas tureti gera knyga sau,labai megstu skaityti,perku ir skaitytas per ispardavimus,akcijas,prasau dovanu knygynu cekiu,na esu knygu maniake,jai labai gera knuga galiu per nakti skaityti blush2.gif Esu skaiciu kelias knugas jau po kelis kartus,nes jos superines,na kaip Erskeciu pauksciai,,ar Likimas...O senatveje biggrin.gif tikiuosi busiu ne akla tai skaitysiu jas is naujo biggrin.gif
Atsakyti
Perku bet labai retai..
Atsakyti