Įkraunama...
Įkraunama...

Ar perkate knygas?

Apklausa: Iš kur dažniausiai gaunate knygas skaitymui? (156 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
Svečiai balsuoti negali
kai ką perku, kai ką skolinuosi iš bibliotekos ar draugių. jei leistų galimybės, pirkčiau daugiau knygų wub.gif
Atsakyti
Mėgstu turėti naujas knygas, todėl visada tik perku 4u.gif
Atsakyti
Siuo metu knygas perku, nes skaitau angliskai, o second handuose knygu po 1,2 ar 3 eurus galima labai daug gauti. Aisku, paieskoti reikia.


Atsakyti
Kad ir brangus malonumas, bet visad tik perku. Nemėgstu skolintis ir nepatinka skolinti.
Atsakyti
Anksčiau pirkdavau, dabar skolinuosi iš bibliotekos, nes dažniausia antrą kartą nebeskaitau tos pačios knygos, tai neturiu poreikio jas kaupti. Nebent rasiu tą, kurią norėsiu skaityti ne tik antrą, bet ir trečią kartą ir n-ąjį kartą - būtinai nusipirksiu rolleyes.gif
Atsakyti
Perku knygas.. negaliu paaiskinti kodel, bet kai pasiimu svetima knyga, ji man visai nesiskaito. kazkokia atstumimo reakcija doh.gif
dar bandziau skaityti kompe. lygiai tos pats efektas ax.gif ly medu laizyciau per stikla doh.gif reikia man popierinio lapo rolleyes.gif
Atsakyti
Aš tai seniau irgi imdavau iš bibliotekos, bet dabar jau atėjo tas etapas, kai noriu savo bibliotekėlę sukaupt smile.gif Kai pagalvoji,nu nepigios tos knygos, bet juk vertybė, o kai savo, nuosavą skaitai, kažkaip net maloniau smile.gif) Nežinau, kaip jums?smile.gif

Dėl pirkimo tai dažnai apžiūriu normaliame knygyne, o nusiperku internetu, nes pigiau vos ne dvigubai smile.gif
Atsakyti
Dvigubai pigiau buna tik sena.lt arba sm,ir perku,ir iš bibliotekos imu
Atsakyti
Gerų kainos prasme randu knygos.lt. Paskutinės mano įsigytos net ne dvigubai, o dar daugiau nupigintos. Ir grožinė, ir kelionių, ir dar visokia kitokia. Šiek tiek sergu batų ir knygų pirkimu, vėl laukiu 3 siuntų.

O šiaip, turiu namie labai nemažai - ir sovietmečio, ir vėlesnių laikų. Pradedu atsirinkinėti, ką pasilikti, kas, mano požiūriu, turi vertę ar bus skaitoma dar kartą, o gal šiaip gražiai papuoš lentyną. Likusias nešu į biblioteką ir dedu į tam skirtą lentyną, tegul skaito visi.

Pati ir toliau nenustoju pirkti, tačiau imu ir iš bibliotekos, nes perskaitant per mėnesį po 5-7, šiek tiek daugoka gaunasi ir daiktine, ir pinigine prasme, o ir pati savęs neberasčiau tarp jų.
Atsakyti
anksciau pirkdavau, bet dabar nematau tame prasmes, nes jos perskaitomos po viena karta., kam apsikraut namus.
dazniausiai imu is bibliotekos ir skolinuosi is drauges.
Atsakyti
Aj kaip man patinka knygos, perku naujas ir niekada man jų negana smile.gif kartais paskaitau ir elektronines knygas, bet ne tas. Maloniausia knygą laikyti rankose ir vartyti popierinius puslapius smile.gif
Atsakyti

Aš knygas perku. Man labai patinka lankytis knygynuose, patinka paimti į rankas naują knygą, labai patinka popieriaus kvapas  :wub:  :D Man labai smagu laikyti rankose naują daiktą. Nemėgstu skolintis, nemėgstu ir skolinti, paskui turi atsiminti kur pas ką kas. Nepatinka ir skolintis iš bibliotekų, reikia atsiminti grąžinimo laiką, buvo kelis kartus ir kad prasitęsiau, bet kažkaip nepratęsė man knygų, esu mokėjus ir skolų  :D žodžiu, nesiseka man su bibliotekom. Einu tik jei labai reikia knygos, ji seniai leista ir nerandu niekur nusipirkti net naudotos.

Patikusias laikau, man patinka turėti knygų, kai kurias tikrai žinau, kad skaitysiu darkart, mažiau patikusias, lengvas knygas skaitomas "pailsėjimui" parduodu mažiausiai dvigubai pigiau, tegu gyvena naują gyvenimą kažkieno kito rankose  :wub:

Atsakyti