Įkraunama...
Įkraunama...

Ar perkate knygas?

Apklausa: Iš kur dažniausiai gaunate knygas skaitymui? (156 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
Svečiai balsuoti negali
QUOTE(•Rasa• @ 2014 02 25, 16:10)
Labai mėgstu skaityti, knygas perku. smile.gif Sukauptos knygos yra kaip namų interjero dalis. Mano svajonė turėti didžiulę biblioteką namuose  rolleyes.gif

Pritariu thumbup.gif .Mastau taip pat… Knygas perku,nes kaupiu namu biblioteka… wub.gif
Atsakyti
Perku. Biliotekos man nepatinka, nes visada jaučiamas spaudimas kuo greičiau perskaityti knygą, o aš skaitau pagal nuotaikas - kartais knygą per porą dienų, o kartais tris mėnesius nieko neskaitau. Neprilipusias knygas atiduodu labdarai, o pačios geriausios kaupiasi lentynose, nes dažnai mėgstu pakartotinai tas pačias rašliavas paskaityt smile.gif
Atsakyti
Panašiai kaip ir aš.. Mokyklos laikais taip susižavėjau Žiuliu Vernu, kad jo knygas keletą kartų perskaičiau biggrin.gif Dabar gaila laiko skaityti tą pačią knygą vėl.
Atsakyti
Nors labai mėgstu skaityti, knygų neperku. Dažniausiai pasisklonu iš draugų, taip pat esu pastovi bibliotekos lankytoja. 4u.gif
Atsakyti
Knygas galima ir skolintis ir skolinti, taciau su tuo skolinimu labai pavojinga, anksciau neuzsirasinejau kam ka paskolinau, tai taip ir issibarste puse turetu knygu, be sarasiuko dabar niekur ax.gif
Atsakyti
Būtent dėl to aš irgi vengiu skolintis ir skolinti book.gif
Atsakyti
Perku
Atsakyti
PERKU
Atsakyti
Trūksta vieno atsakymo varinato: "visi aukščiau išvardinti" biggrin.gif

anksčiau knygas pirkdavau beveik be atrankos ir dideliais kiekiais: akį patraukdavo viršelis, būdavo nuolaida, išgirdusi gerą recenziją. bet su laiku ši manija praeina - pradedu atsirinkti: peržiūriu leidyklų anonsus, prisirankioju atsiliepimų iš interneto, jei pasitaiko, biblėj pagriebiu. ir tik įsitikinusi, kad knyga tikrai verta turėti, perku. o ir namai ne guminiai.

apskritai erzina, kad naujos knygos tokios storos ir sunkios, todėl ypatingai žavi elektroninės knygos. nesuprantu knygų kaupimo tik dėl grožio doh.gif man namuose turi būti jauki erdvė, ir knygos yra svarbi tos erdvės dalis, jos turi kažką man reikšti, sukelti emocijas/norą jas dar kartą apmąstyti, o ne norą grožėtis "kiek daug aš turiu". todėl knygos, su kuriomis neatradau asmeninio ryšio, ieško naujų namų.

dar neatsilaikau mėgstamų autorių naujoms kygoms: Murakami, Allende, Rushdie, Irving ir kt. naujoms knygoms.

iš bibliotekos imu tik naujas, t.y. naudojuosi galimybe rezervuoti ką tik gautas knygas, kol jos dar nėra smarkiai suskaitytos. nes kartais būna tikrai labai nemalonu liesti seną suskaitytą knygą su neiškios kilmės dėmėmis ar dar baisiau doh.gif

retkarčiais skolinuosi iš pažįstamų, bet draugės skaito kitokio stiliaus knygas, tad ne visada išeina pasikeisti knygomis. skolinu tik patikimiems žmonėms, nes esu iš tų, kurie mėgsta tvarkingai skaityti, jokių pribraukymų, jokių užlankstymų mano knygose negali būti. gali ir ilgai skaityti paskolintą knygą, svarbu, kad atgaučiau tokios būklės, kokios paskolinau, t.y. tobulos
Atsakyti
Perku smile.gif Ir butent tas storas, kietais virseliais ax.gif Laukiu keturiu siuntiniu su knygomis lotuliukas.gif
Buvo metas kai skolinausi kol perskaiciau visas drauges knygas smile.gif
Biblioteka geras variantas, bet ne man. ir nenaujos knygos, ir grazinti per tam tikra laika reikia, o svarbiausia iki bibliotekos nueiti dar reikia biggrin.gif As irgi noreciau namie knygu bibliotekos, tik namai pakolkas mazi biggrin.gif Turiu pilna lentyna knygu kurios dar neperskaitytos, su dziaugsmu i jas paziuriu, nemoku apsakyt to jausmo. Gal butu panasiai kas gelytes augina ir jomis grozisi, i jas ziuri, tai as taip i savo knygeles ziuriu blush2.gif
Tik va, enciklopediju, zinynu neperku, nematau prasmes ax.gif
Knygeles kuriu zinau kad daugiau nenoresiu skaityti atiduodu.
Gryzus i Lietuva, visada turiu nueiti knygyna, galiu valandas prakiurksoti ten ax.gif
Atsakyti
Anksčiau pirkdavau, bet, deja, pasidarė per brangus malonumas, tai perėjau prie EPUB, taip knygas lengviau gauti nemokamai ax.gif
Atsakyti
EPUB - kas tai?
Atsakyti