Įkraunama...
Įkraunama...

Į mokyklą 6 ar 7 metų?

QUOTE(Isila @ 2012 06 15, 11:11)
to nepakanka. Vaikas dar turi ir mokėti savo daiktus susidėti, ir juo prižiūrėti, tvarkingai apsirengit, užsirišta batus, pažinti laikrodį ir t.t.

Na, apie tai žinoma, nekalbu rolleyes.gif Čia jau savaime suprantama mirksiukas.gif

QUOTE(Vilmoshka @ 2012 06 15, 13:41)

Manau, kad ir aš norėčiau vaiką į mokyklą leisti pilnų 7 metų, tik įdomu, kiek tai praktiškai įmanoma...


Na, žiūrint kada vaikas gimęs mirksiukas.gif Maniškė gimė sausio pradžioje, į mokyklą leisime 7,5 metukų mirksiukas.gif Jei leisčiau jau kitais metais (jai sausį sueitų septyneri), nemanau ar kas išeitų g.gif O 7,5 metukų.. Na manau, pats tas.. rolleyes.gif Geriau vyresnė, negu visai mažkė schmoll.gif
Atsakyti
Tiesa, kartais tarp skirtingais metais gimusių vaikų būna mažesnis amžiaus skirtumas negu tarp vienmečių. Tų pačių metų sausį ir gruodį gimę vaikai bus metų skirtumo. O skirtingų metų sausį ir gruodį gimę skirsis mėnesiu...
Atsakyti
Mane leido, kai buvau šešerių ir tuo labai džiaugiuosi.
Žinoma, priklauso ir nuo paties vaiko gebėjimų - šeimoje yra ir atvirkščias atvejis - pusseserei, kurią leido taip pat šešių metukų, dabar mokytis be galo sunku ir ji, švelniai tariant, atsilieka. unsure.gif
Vienintelė 'problema', kurią turėjau mokykloje, ta, kad kai daugeliui jau buvo suėję 18, aš buvau dar šešiolikmetė, nes mano gimtadienis vasarą. Tai klasiokai dažnai per dantį patraukdavo, kad su Rasa jokių drinks_cheers.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Aš irgi klasėj buvau jaunesnė už klasiokus. Mokslai sekės gerai, bet va kas liečia bendravimą, pomėgius, tai nesutiko su klasiokais. blush2.gif
Atsakyti
Turbūt labiau neramu kad su mokslais nespės jaunesnis būdamas. Pomėgiai dar turėtų būti panašūs. Bet jei asmeninė patirtis rodo kad tai irgi gali būti problema viskas linksta link to kad geriau viską daryti savo laiku.
Atsakyti
QUOTE(alabama999 @ 2012 06 22, 11:32)
Turbūt labiau neramu kad su mokslais nespės jaunesnis būdamas. Pomėgiai dar turėtų būti panašūs. Bet jei asmeninė patirtis rodo kad tai irgi gali būti problema viskas linksta link to kad geriau viską daryti savo laiku.


Va būtent kad mano patirtis yra tokia. Mokslai tikrai sekės gerai.
O kas liečia pomėgius, tai taip pradinėse klasėse jie sutapo, bet va paauglystėj man dar lėlės rūpėjo, o klasiokėm jau bernai...

O ir pagal saviškę matau, kad ji pernai laisvai būtų galėjus eiti į mokyklą, tikrai intelekto užteko, bet va naivumas, bendravimas, drąsa, tai ir dabar jau būnant 7m, kai kurie jaunesni vaikai lenkia.
Tai kas, kad mintinai iki 100 skaičiuoja, laisvai skaito, bet jei kitas to nemokantis pasakys, kad reikia šokt per langą, tai dabar ji jau pagalvos ar verta, o va pernai tai būtų ir iššokus doh.gif
Atsakyti
Kol maži tai amžiaus skirtumas turbūt kad mažai reikšmės turi. O paauglystėje sutinku, kad vienų metų skirtumas jau smarkiai interesų skirtumą smile.gif gali lemti
Atsakyti
QUOTE(jovka @ 2012 06 22, 14:54)
Va būtent kad mano patirtis yra tokia. Mokslai tikrai sekės gerai.
O kas liečia pomėgius, tai taip pradinėse klasėse jie sutapo, bet va paauglystėj man dar lėlės rūpėjo, o klasiokėm jau bernai...

to neišvengsi, ir visada bus tokių aplinkoje kurie greičiau subręsta. vieni paaugliai lėčiau - kiti greičiau. vienos trylikametės gimdo vaikus, gal pas mus rečiau, užsienyje daugiau. tai negali sakyt, kad jei išleisi septynių, nebus labiau subrendusių aplink.
Atsakyti
QUOTE(Upokšnis @ 2012 06 08, 13:57)
Būna, bet labai retai  unsure.gif

Ar yra bent menkiausia galimybė kartoti priešmokyklinės grupės kursą?
Atsakyti
QUOTE(Ingadi @ 2012 06 28, 18:02)
Ar yra bent menkiausia galimybė kartoti priešmokyklinės grupės kursą?



Įstatymiškai - nė menkiausios.
Bet mūsų valstybė įstatymus kuria tam,kad juos laužyti smile.gif

Nuo šių metų 2012m. birželio 13d. - Švietimo įstatymo pakeitimas, t.y.

einant į priešmokyklinę, ar pirmą klasę 6-erių metų privaloma pažyma iš PPT.
Aknsčiau buvo tokia pažyma tik rekomendacinio pobūdžio, galutinį sprendimą priimdavo tėvai, o dabar už mūs viską nusprendžia PPT.

Kaip suprantu ir Jums ši problema?
Papildyta:
QUOTE(Ingadi @ 2012 05 24, 17:10)
Sausio, vasario ar kovo  mėnesį gimusiems vaikams eiiti į mokyklą 6-rių metų psichologai nerekomenduoja. O kodėl tuomet gruodžio mėnesį gime vaikai yra priversti eiti į mokyklą 6-rių metų? Kodėl jiems nesudarytas pasirinkimas eiti į mokykla 6-rių ar 7-rių metų?



PPT musm pasakė,kad gruodžio mėn. gimusių vaikų net neregistruoja testui"jie privalo eiti pagal įstatymą" - taip paaiškino
Atsakyti
QUOTE(ezytee @ 2012 06 29, 06:51)
Įstatymiškai - nė menkiausios.
Bet mūsų valstybė įstatymus kuria tam,kad juos laužyti smile.gif

Nuo šių metų 2012m. birželio 13d.  - Švietimo įstatymo pakeitimas, t.y.

einant į priešmokyklinę, ar pirmą klasę 6-erių metų privaloma pažyma iš PPT.
Aknsčiau buvo tokia pažyma tik rekomendacinio pobūdžio, galutinį sprendimą priimdavo tėvai, o dabar už mūs viską nusprendžia PPT.

Kaip suprantu ir Jums ši problema?
Papildyta:
PPT musm pasakė,kad gruodžio mėn. gimusių vaikų net neregistruoja testui"jie privalo eiti pagal įstatymą" - taip paaiškino

Neradau įstatyme jokių pakeitimų. Gal galite tiksliau nurodyti kuri straipsnis kaip buvo pakeistas?
LRS puslapyje paskutinis pakeitimas datuojamas 2011-03-17

Mano sūnus gruodinukas.
Mano vyresnį vaikai gimė lapkričio mėn. Nenoriu antrą kartą įbristi į tą patį liuną.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ingadi: 29 birželio 2012 - 10:35
QUOTE(Ingadi @ 2012 06 29, 12:33)

Mano vyresnį vaikai gimė lapkričio mėn. Nenoriu antrą kartą įbristi į tą patį liuną.


Tuojaus 5mesiu nuorodą?
apie kokį liūną kalbat? ir man aktualu, es blaškomės
Papildyta:
http://www3.lrs.lt/p...s...ry=&p_tr2=2

žr.13 punktą
Atsakyti