Įkraunama...
Įkraunama...

Limfmazgiai

man daznai padideja limfazgiai ant kaklo ir pazastyse , pazastyje jau kelis kartus buvo pulinys ... bet nieko rimto daktarai del to nesako .
Atsakyti
QUOTE(lucero @ 2008 10 27, 20:14)
man daznai padideja limfazgiai ant kaklo ir pazastyse , pazastyje jau kelis kartus buvo pulinys ...  bet nieko rimto daktarai del to nesako .


Pazastyje pulinys gal del prakaito liauku uzdegimo? nemanau, kad limfmazgiai atsivertu puliniu i pavirshiu g.gif
Atsakyti
na zinot ir man kazkas jauciasi pazastyje ypac desineje, toks kaip durimas, dilgciojimas g.gif tai jau puse metu taip, bet nedrystu eiti tirtis, baugu blush2.gif g.gif idomu cia lb rimta...? gal nuo visokiu dezodorantu... ar net nzn nuo ko cia dar ... ir kas g.gif
Atsakyti
man tai nedure jo nei ka tiesiog buvo gumbas pazastyje , tepti teko tepalu
Atsakyti
Jungiuosi ir aš į šitą temelę verysad.gif prieš mėnesį iškilo limfmazgis pažandėj, kaklo šone, neskausmingas užčiuopiau netyčia, buvo kaip mažos pupelės dydžio, toks biški pailgas. Na, galvoju, biški gerklę skaudėjo, gal nuo to, praeis. Bet... po savaitės nieks nepasikeitė, todėl nuėjau pas šeimos gydytoją, ji paskyrė kraujo tyrimą ir nusiuntė pas LOR ir odontologus. Jie priežasties nerado, kraujas geras. Padarė echo - padidėjęs limfmazgis 1,5*1,6 cm, cistos nėra. Teko vykti pas onkologus, ten apčiupinėjo visą, daugiau pasidėjusių limfmazgių nerado. Paėmė mėginį su adata, paskyrė pilvo echo ir pakartotinai limfmazgio, kad įvertintų pokyčius, nes jis dar padidėjo verysad.gif po to dūrio man jį skauda, jis dar padidėjo verysad.gif padarė flourogramą, plaučiuose matosi kažkokie taškiukai, atseit gali būti tuberkuliozės pradžia. Kitą savaitę važiuoju atsakymų ir pas ftiziatrą, žiūrėsim ką ras...

O ta nežinomybė jau iš proto varo... verysad.gif
Atsakyti
... istorijos tęsinys

Onkologės paimtas mėginys buvo neinformatyvus verysad.gif pilvo echo nieko blogo neparodė. Po beveik 1,5 mėnesio nuo guziuko užčiuopimo man jis padidėjo, sutino visa kaklo pusė, skausmas didžiulis, temperatūra - limfmazgis supūliavo verysad.gif echo rodė jau 3*2 cm dydžio darinį verysad.gif ką gi, ligoninė, chirurgijos skyrius... vieną dieną su adatą paėmė pūlių apie 3 ml, kitą dieną operacija, dar dukart tiek pūlių rado... išvalė, rado suirusio limfmazgio gabliuką, išsiuntė tirti, įdėjo dreną į žaizdą. Po 3jų dienų žaizdos plovimo, drenas išimamas ir dar ko keleto dienų namo. dabar žaizda jau baigia sugyti smile.gif dar gavau antibiotikų į veną 5 dienas, tai mano vienintelę veną pribaigė doh.gif tyrimų rezultatas - uždegimas, navikinių ląstelių nerasta thumbup.gif diagnozė - limfadenitas (limfmazgio uždegimas). Priežastis neaiški, peršvietė dantis, viskas tavrkoj. Beje, ftiziatrė tuberkuliozės nerado. Gal nuo kokio peršalimo, neaišku doh.gif na, bet svarbiausia, kad blogiausia diagnozė paneigta thumbup.gif

Tai va tiek žinių...
Atsakyti
O jei limfmazgis skausmingas? atsirado pažastyje ir skauda...
Atsakyti
As siuo metu vel del limfmazgiu sunerimus... jau lyg ne viena apciuopiu kakle, bet dabar ir gerkle skaudejo, ir danti neseniai trauke, nes buvo infekcija... tai tikiuos kad nuo to... nu reik laukt eiles pas gydytoja.. unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Mintukas_ @ 2009 01 07, 19:15)
O jei limfmazgis skausmingas? atsirado pažastyje ir skauda...

Man būna kartais taip, toks kaip ir guziukas mažiukas ir skauda, bet po kelių dienų išlenda toks kaip spuogas, tai gal čia koks prakaito liaukos uždegimas. Nes limfmazgis jei ir supūliuoja, tai į paviršių neišlenda
Papildyta:
QUOTE(Zvaigzdute^ @ 2009 01 07, 19:47)
As siuo metu vel del limfmazgiu sunerimus... jau lyg ne viena apciuopiu kakle, bet dabar ir gerkle skaudejo, ir danti neseniai trauke, nes buvo infekcija... tai tikiuos kad nuo to... nu reik laukt eiles pas gydytoja..  unsure.gif

Manau bus dėl infekcijos, ypač jei jų yra daugiau nei vienas. Mano atveju buvo tik vienas, nors pažandėj yra dar vienas žirnio dydžio, bet jį aš visą gyvenimą turiu, padidėja jis, kai gerklę skauda.
Man irgi visi daktarai ir echoskopuotojai giedojo, kad nuo danties, bet tikrai ne, nes darė rentgeną, ieškojo kokios infekcijos, bet nerado.
Beje, šiandien dar skydliaukę echoskopavo, bet ten irgi viskas tvarkoj, belieka tikėtis, kad buvo tik paprastas uždegimas...
Atsakyti
Sveikos,

turiu ir as klausimuka ir laukiu labai jusu patarimu.
Pries pora savaiciu buvau pas krutu gydytoja, dare ekochopa viskas kaip ir gerai, tik kelios mazos cistos, su kuriomis nieko daryti sake nereikia.
Bet siandien ryte tarp krutines ir pazasties apciupiau zirnio dydzio guzeli, kas tai galetu buti? Ir jis truputi skauda ir galva atrodo svaigsta? Taip pat toj vietoj paraudonavus oda. Ar labai reiktu sunerimti, kazkaip netikiu kad per pora savaiciu galetu kazkas baisaus isaugti.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo beata_abc: 19 sausio 2009 - 10:03

Ziuriu turim panasia problema... drinks_cheers.gif
As irgi galvoju, kad nenormalu, kazka turi pasigaves arba dar gali buti daugybe priezasciu ir gydytojai tai zino, bet...

Man trys metai klaikiai skauda toje pacioje vietoje po ausies zemiau zandikaulio, padidejes nedaug, vos ciuopiasi, tai magnetas rodo infiltracija - zodziu del sito reikalo 2 metus saziningai varstau kliniku duris - gal ras priezasti, nes ir daugiau yra problemu, temperatura 37'2-3 dalys, nuovargis begalinis, sitas limfmazgis pradejo duoti man antrinius galvos skausmus, tai ko tik gydytojai neprisigalvojo, kad tik atsikratyti manes g.gif

Reziume trumpai pasakysiu: nieko nepesiau, sveikata visai visai nekokia, nusibodo kam nors ir skustis, kai buve pazistami paklausia, kaip sveikata, tik burbteliu aha gerai doh.gif
Is pradziu nelabai ir tyrimu siunte, reikejo metus vaiksciot, po to jau nusiunte ir pas kraujo ir pas skydliaukes ir pas akiu, bet nerado priezasties... buvau onko ir del to reikalo pas ta pacia gyd. kuri operavo ir kita kaklo puse (priezastis kita), del limfmazgio pasake, nu jei isaugs auglys arba reikes operuoti, tai tik tada pas ja i onko atvaryti.
Vat, kokia iseitis? Nezinau i organizmo stiprinima irgi negali per daug isijausti, nes pav. ilgai vartojama eziuole(stiprina imuniteta), gali sukelti alergija, ir jei kas su autoimuninem ligom netinka, nes stimuliuoja imuniteta, tai vienu, tai kitu vitaminu vartojimas po ilgesni laika - rezultatu man nedave. g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Padebesytė: 19 sausio 2009 - 12:33
QUOTE(Padebesytė @ 2009 01 19, 12:31)
Vat, kokia iseitis?

O nesiūlė jo išpjauti ir ištirti? nėdarė biopsijos?
Atsakyti