Įkraunama...
Įkraunama...

Limfmazgiai

QUOTE(kontraversija1 @ 2009 10 06, 11:21)
Tai ne viena as cia tokia!! Plauciu man nesviete, o kraujas tai idealus. Mane is viso apziurejo 8 skirtingi daktarai,tai nieko nebelieka tik jais tiketi smile.gif O tau per tuos pora metu jie visai nepasikeite?


Nu ne atrodo. Tik idomiai, kad santariskese kai echoskopavo, tai nustato, kad limfmazgis ~2cm, o Alytuj kai buvau, tai kokia 0,6 cm sako, ir nesupranta ko as cia pergyvenu.

Mano kraujyje biski buvo leukocitu kartais maza, norma nuo 4 berods, tai pas mane maziau biski buvo, kazkur anksciau rasiusi, dabar jau pamirsau, nes netaip pergyvenu rolleyes.gif pas mane ir pazastyse maziukai limfmazgiukai yra. bet man sake daktarai, kad po sito ebstein baro viruso, tie limfmazgiai ilgai uzsilieka. Tik man buvo neramu del tu plauciu, reiks dabar dar nueiti persviest, kad paziureti ar nera ten jokiu pokyciu.

O tai pas daktarus del ko nuejai? del limfmazgio ar kad blogai jauteisi del infekciju?
Atsakyti
QUOTE(Zvaigzdute^ @ 2009 10 06, 12:55)
Nu ne atrodo. Tik idomiai, kad santariskese kai echoskopavo, tai nustato, kad limfmazgis ~2cm, o Alytuj kai buvau, tai kokia 0,6 cm sako, ir nesupranta ko as cia pergyvenu.

Mano kraujyje biski buvo leukocitu kartais maza, norma nuo 4 berods, tai pas mane maziau biski buvo, kazkur anksciau rasiusi, dabar jau pamirsau, nes netaip pergyvenu  rolleyes.gif pas mane ir pazastyse maziukai limfmazgiukai yra. bet man sake daktarai, kad po sito ebstein baro viruso, tie limfmazgiai ilgai uzsilieka. Tik man buvo neramu del tu plauciu, reiks dabar dar nueiti persviest, kad paziureti ar nera ten jokiu pokyciu.

O tai pas daktarus del ko nuejai? del limfmazgio ar kad blogai jauteisi del infekciju?


Jauciuosi tai as puikiai, bet ejau,nes pastebejau limfmazgius. Dar atsidariau google paieska, pasiskaiciau ir tada jau visa baimes pilna lekiau pas daktarus biggrin.gif Man hematologas irgi pradzioje sake,kad jie 0.5mm, bet echoskopas parode,kad jie virs 1cm... eisiu po poros menesiu paprasyti,kad padarytu dar viena tyrima echoskopu, nes noriu paziureti ar jie bent kiek pamazejo.
O nesake tau priezasties del plauciu?
Atsakyti
QUOTE(kontraversija1 @ 2009 10 06, 15:06)
Jauciuosi tai as puikiai, bet ejau,nes pastebejau limfmazgius. Dar atsidariau google paieska, pasiskaiciau ir tada jau visa baimes pilna lekiau pas daktarus biggrin.gif Man hematologas irgi pradzioje sake,kad jie 0.5mm, bet echoskopas parode,kad jie virs 1cm... eisiu po poros menesiu paprasyti,kad padarytu dar viena tyrima echoskopu, nes noriu paziureti ar jie bent kiek pamazejo.
O nesake tau priezasties del plauciu?


Tai sake kad del to prasirgto ebstein baro viruso, jis tipo gali "palikti pedsaka", tai man tikriausiai ir paliko, nes siaip nei rukau, nei tada sirgau, kai sviete plaucius..
Atsakyti
QUOTE(Ikulia @ 2007 10 17, 09:28)
Mano limfmazgiai visa gyvenima yra padideje kaklo srity.
Bet man rodos, kad su ju staigiu padidejimu zaisti nereikia. Issitirti visvien reiketu.

O gal pas tave lėtinė angina? Tyreisi?
Atsakyti
Seikos , labai noriu jusu patarimo , tai va pries savaite palei pazasti bet ne pazasty pajutau guzeli gal toki kaip spuogeli jis iskilo per nakti labai skaudejo dvi dienas , tai yra savaitgali jau pirmadieni ruosiaus eiti pas daktarus , bet jis isnyko , dabar turiu labai daug problemu , mociutei 3 lygio vezys ir pasirode du gezeliai vienas pazastyje kitas ne , ar tai gali buti nuo nervu ar skubiai reik eiti pas daktarus ????????? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Brunetė @ 2009 11 13, 20:40)
Seikos , labai noriu jusu patarimo , tai va pries savaite palei pazasti bet ne pazasty pajutau guzeli gal toki kaip spuogeli jis iskilo per nakti labai skaudejo dvi dienas , tai yra savaitgali jau pirmadieni ruosiaus eiti pas daktarus , bet jis isnyko , dabar turiu labai daug problemu , mociutei 3 lygio vezys ir pasirode du gezeliai vienas pazastyje kitas ne , ar tai gali buti nuo nervu ar skubiai reik eiti pas daktarus ?????????  blush2.gif


Sveika...gal cia ir nieko baisaus,bet geriausia butu pasirodyti daktarui vis del to
Atsakyti
Gal kam buvo imtas meginys is limfmazgio biopsijai?Vakar paeme,o siandien limfmazgis padidejes ir skaudus.Guzelis pazastyje,jau beveik menuo verysad.gif Nenoriu galvoti apie blogiausia, nes turiu maza dziaugsma, kuri reikia uzauginti.
Atsakyti
QUOTE(KristinaS @ 2009 12 05, 22:17)
Gal kam buvo imtas meginys is limfmazgio biopsijai?Vakar paeme,o siandien limfmazgis padidejes ir skaudus.Guzelis pazastyje,jau beveik menuo  verysad.gif Nenoriu galvoti apie blogiausia, nes turiu maza dziaugsma, kuri reikia uzauginti.

AIK KUO GREICIAU PAS DAKTARUS NERA KO LAUKTI schmoll.gif
Atsakyti
Sveikos,

man apie ausis kurį laiką tai atsiranda, tai išnyksta guziukai... Dažnai būna skaudantys, atsiranda ir ant ausies spenelio, kaip koks spuogas, būna atsiranda ir ausies "nugaroj", bet visad ant pačios ausies būna... Pati sunkiai matau, kas dedasi už ausies... Tačiau veidrodžių pagalba, ten atrodo kad ties ausies "augimo" linija paraudę, įtrūkinėją. Ar čia irgi limfmazgiai? Gal kuriai irgi taip būna? Nežinau ko tikėtis čia... g.gif
Atsakyti
Mano vyrui pažasty du guzeliai labai skausmingi atsirado..Gal kas iš jūsų vyrų su tuo susidūrė..? g.gif
Atsakyti
QUOTE(deltadu @ 2010 01 31, 14:00)
Mano vyrui pažasty du guzeliai labai skausmingi atsirado..Gal kas iš jūsų vyrų su tuo susidūrė..? g.gif


O neskuto pazastu? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Zvaigzdute^ @ 2010 01 31, 20:28)
O neskuto pazastu? 4u.gif

taip, nuolatos skuta..Ar tai susije? Butu keista, nes jie tokie skausmingi, kad net rankos nepakelia.. verysad.gif
Atsakyti