Įkraunama...
Įkraunama...

Limfmazgiai

QUOTE(seava @ 2006 11 22, 20:49)
nejuokaukit geriau.mano puseserei irgi limfmazgiai tai mazejo tai didejo,ne iskart zinoma,bet atrado liga.trecia stadija limfoma.ji grybo gatvej issityre,nes iki tol irgi visi kraujo tyrimai budavo GERI.labai baisi liga ir gydimas labai skausmingas.

Gal zinot kokius tyrimus reikia atlikti, kad issitirti tu limfmazgiu didejimo priezasti? Ar kraujas rodo limfoma? g.gif
Atsakyti
QUOTE(iga @ 2006 11 23, 00:02)
Gal  zinot kokius tyrimus reikia atlikti, kad issitirti tu limfmazgiu didejimo priezasti? Ar kraujas rodo limfoma? g.gif


rodo, bet ne visada, manau, kad ligos pradžioje nerodo, geriausia manau tuos mazgelius išpjaut ir duot ištirt, tokie tyrimai manau patikimiausi....... bet aš ne medikė g.gif g.gif g.gif
Atsakyti
QUOTE(iga @ 2006 11 23, 00:02)
Gal  zinot kokius tyrimus reikia atlikti, kad issitirti tu limfmazgiu didejimo priezasti? Ar kraujas rodo limfoma? g.gif


tas paprastas kraujo tyrimas tai tikrai nerodo.situo atveju apie kuri pasakojau,tai kraujas geras buvo iki chemioterapijos pradzios.kiek zinau sita liga nustate tik Vilniui Grybo gatvej.o iki tol nieko nemate ir nerado.labai blogai,nes liga diagnozavo tada kada jau buvo labai pazengus.3 stadija.
Atsakyti
Laba,

Gal galetum Seava, papasakoti kas tai per gydymas tavo puseserei buvo skirtas, ir ka jai skaudejo, pries nustatant, limfoma gi jsu psgydoma???
Atsakyti
QUOTE(krugile @ 2006 12 09, 01:31)
Laba,

Gal galetum Seava, papasakoti kas tai per gydymas tavo puseserei buvo skirtas, ir ka jai skaudejo, pries nustatant, limfoma gi jsu psgydoma???



galiu ir aš papasakot, nes pažystu žmogų, kuris serga, bet jai pasisekė, nes ligą nustatė pačioje pradžioje.

kiek žinau, tai mergina jausdavosi pavargus ir mieguista ant kaklo virš raktikaulio buvo iškilę (kai aš žiūrėjau) daug mažų ir kietų limfmazgių tokių kaip maži karoliukai, bet kiek žinau vienu metu buvo iškiles gana nemažas limfmazgis ten pat ant kaklo, kai nustatė liga (o nustatė tada kai išoperavo tuos limfmazgius, operavo kaune ligoninėje todėl visai nebūtina bėgt į brangias klinikas), po diagnozės buvo tiriami plaučiai, nes kraujo vėžys metasi į plaučius ir paskui tik į kitus vidaus organus, po visų tyrimų gydytojai sprendžia kokią chemiją leist silpną, vidutinio stiprumo ar stiprią, žinau tik tiek jei gydymas chemija nepadeda tada skiriami vaistai, kurių kaina mėnesiui 4 000 lt ir jie nekompensuojami.
gera žinia, kad limfoma pagydoma, net kai ji pažengus, bet jei kas jaučiat, kad turit bėdą nedelskit ir nebijokit, eikit pas gydytojų, kad paskui nereikėtų gailėtis, kad šaukštai po pietų.

be to apie limfomą yra info inete
http://www.medicine....raipsnioID=4755
Atsakyti
Dekui , kad atsakei...o kaip ta visa ccemoterapija vyksta....??Kaip jauciasi zmogus..??Kuo gydytis po to??
Atsakyti
QUOTE(krugile @ 2006 12 12, 23:49)
Dekui , kad atsakei...o kaip ta visa ccemoterapija vyksta....??Kaip jauciasi zmogus..??Kuo gydytis po to??


gal tu saulele pas daktariuką į polikliniką nuveik ir pasidaryk tyrimus 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
laba, deja man labai brangus zmogus jau...santariskese....
Atsakyti
QUOTE(krugile @ 2006 12 14, 00:06)
laba, deja man labai brangus zmogus jau...santariskese....


tadu stiprybės tau 4u.gif 4u.gif 4u.gif ir apsilankyk temoje http://www.supermama...howtopic=140414 ten manau sulauksi gerų patarimų ir turėsi su kuo pasikalbėt mirksiukas.gif
Atsakyti
o man jau keleri metai skauda pazastys, guziuku jokiu lyg ir neuzciuopiu, krutys apziuretos ir nieko nerasta, o tas skausmas mane jau labai erzina. Toks kaip maudimas, trumpam praeina ir vel sugryzta ir niekas nieko doro neatsako. Tai minciu, kad limfa neprateka gerai, gal kur nors kazkas uzspaudziama. Esu ne vilty, nes nezinau kur dar eit ir ka dar issitirt?
Atsakyti
O pas mano vyra ant sėklidžių irgi yra kažkoks darinys jau kokie 8 metai. Toks kamuoliukas, lyg ir pominkštis? Įdomu, kas tai galėtų būti? nei skauda, nei didėja, nei mažėja. Bandau jį įkalbinti pasitikrinti, bet jis sako, kad netrukdo. O aš laaabai bijau tfu tfu tfu. O ir į kokį gydytoją reikia kreiptis?
Atsakyti
Perskaičiau aš jūsų diskusijas, bet žinokit dar reikia kokio vieno žmogaus, kad man pasakytų ar mano atveju irgi limfamazgiai ar ne blush2.gif Šiandien prie dešinios ausies apčiupiau kažkokį guzelį - tokiam lygy kaip ir ausies spenelis, prie pat ausies g.gif Toks kažkoks keistas darinys, kaip kažkuri sakė - važinėjantis blink.gif Truputį skauda gerklę, tai ar gali būti čia dėl to? unsure.gif
Atsakyti