Įkraunama...
Įkraunama...

Limfmazgiai

QUOTE(_vetra_ @ 2007 01 16, 00:10)
Perskaičiau aš jūsų diskusijas, bet žinokit dar reikia kokio vieno žmogaus, kad man pasakytų ar mano atveju irgi limfamazgiai ar ne  blush2.gif Šiandien prie dešinios ausies apčiupiau kažkokį guzelį - tokiam lygy kaip ir ausies spenelis, prie pat ausies  g.gif  Toks kažkoks keistas darinys, kaip kažkuri sakė - važinėjantis blink.gif Truputį skauda gerklę, tai ar gali būti čia dėl to?  unsure.gif


Jei skauda gerklę,tai greičiausiai ir bus nuo to.Gerklės skausmas -tai jau uždegimas,infekcija, tai organizmas ir reaguoja į tai.Jei matysi, kad gerklės uždegimui praėjus guzelis nenyksta-kreipkis į gydytojus. Beje limfmazgis turėtų sumažėti gerokai vėliau nei praeis gerklės skausmas.
Atsakyti
QUOTE(agurčikas @ 2007 01 15, 13:02)
O pas mano vyra ant sėklidžių irgi yra kažkoks darinys jau kokie 8 metai. Toks kamuoliukas, lyg ir pominkštis? Įdomu, kas tai galėtų būti? nei skauda, nei didėja, nei mažėja. Bandau jį įkalbinti pasitikrinti, bet jis sako, kad netrukdo. O aš laaabai bijau tfu tfu tfu. O ir į kokį gydytoją reikia kreiptis?

Kreiptis reikėtų į urologą. Šiaip tai šie guziukai dažniausiai būna riebalinio audinio dariniai-lipomos. Gali atsirasti, bet kuriose kūno vietose. Jei nedidėja ir žmogui nesukelia diskomforto operuotis nebūtina. Bet pakitus išvaizdai, atsiradus skausmui reikia kreiptis į gydytoją-geriausią į chirurgą-onkologą, nes jie operuodami iš karto ištiria gautą medžiagą ir jei kas, tpiu,tpiu,tpiu, padaro radikalesnę operaciją. Bet tai labai reti atvejai.
Atsakyti
QUOTE(sausė @ 2007 01 16, 08:33)
Kreiptis reikėtų į urologą. Šiaip tai šie guziukai dažniausiai būna riebalinio audinio dariniai-lipomos. Gali atsirasti, bet kuriose kūno vietose. Jei nedidėja ir žmogui nesukelia diskomforto operuotis nebūtina. Bet pakitus išvaizdai, atsiradus skausmui reikia kreiptis į gydytoją-geriausią į chirurgą-onkologą, nes jie operuodami iš karto ištiria gautą medžiagą ir jei kas, tpiu,tpiu,tpiu, padaro radikalesnę operaciją. Bet tai labai reti atvejai.



Ačiū, sause. Dabar šiek tiek ramiau pasijutau, bet reikės įkalbinti vyrą pasitikrinti. g.gif
Atsakyti
QUOTE(agurčikas @ 2007 01 16, 10:40)
Ačiū, sause. Dabar šiek tiek ramiau pasijutau, bet reikės įkalbinti vyrą pasitikrinti. g.gif

Būtinai pakalbink.Pas mane yra du guzeliai ant kaklo, tai aš pasitikrinau-prašiau savo daktarės siuntimo į onkologinį.Padarė kraujo tyrimą-viskas buvo gerai daktaras apspaudinėjo, apžiūrėjo ir sakė,kad gyvensiu šimtą metų.O šiaip tai labai svarbu, kad tie guzeliai nebūtų suaugę su oda, būtų paslankūs.Bet tikrintis visada būtina-ramiau gyventi. wink.gif
Atsakyti
sause labai ačiu už informaciją. aciuks.gif Tikrai apraminai mane 4u.gif Dar kartą ačiū!
Atsakyti
o man kuo toliau tuo baisiau.....ant kaklo slankiojantis guzas. Kiek skaičiau čia gali būti alergijos arba peršalimo padarinys..bet vistiek neramu. Šeimos gydytoja prirašė krūvą lapelių tyrimams ir tiek dėmesio. Su striuma man vis neaišku būdavo, nuvarau užsiregistruot echoskopijai - o man pareiškia kad iki kovo mėnesio vietų nėra, isivaizduojat??? Tai už ką aš mokesčius moku.... doh.gif Bėgsiu pirmadieni kraujo ir šlapimo priduot gal paaiškės kas..nes taip neramu verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(SoniaSonia @ 2005 09 20, 21:41)
Jau kelis menesius viena mano pazastis man keista - tokia kaip "didesne" , minkstesne uz kita. Nu ir siandien galvoju imsiu ir apsiciupinesiu normaliai. Tai tame minkstume tarsi uzciuopiu kazkoki guzeli, siek tiek mazesni uz Ciupa ciups.

Kas gi tai galetu buti, kaip manote, mamytes? Gal kas turite daugiau medicininiu ziniu. Beje turiu dvieju men suneli, ir maitinu.
Tik kad mano mamai skrandzio vezys prasidejo butenet nuo guzelio pazastyje, tai as kazkaip sunerimau.....



o tai kokio normalaus dydzio turi but tie lifmazgiai ? nes uzciuopu toki kakle.
Atsakyti
QUOTE(l-a-v-i-n-a @ 2007 05 30, 20:39)
o tai kokio normalaus dydzio turi but tie lifmazgiai ? nes uzciuopu toki kakle.



chiupa chiupso dydžio blink.gif

jau seniai pas gydytoją nulėkus būč rolleyes.gif
Atsakyti
Pas mane prieš mėnesines dažnokai atsiranda padidėjęs lifmazgis dešinėje pažastyje. Toks maudžiantis (na PMS taip sakant, tai viską maudžia). Krūtis tikrino - viskas OK
Atsakyti
kiek skaiciau ir domejausi...tai padideje limfmazgiai gali buti rimtu ligu pozymiai...kitaip tariant tam tikriem kraujo onkologiniam susirgimam budinga, kad jie padideja.....Be tai dar nereiskia...kad taip ir yra........visu pirma reikia apsiziuret ar nera padidejusiu limfmazgiu prie raktikaulio...cia pirmas pozymis, kad tai jau rimta...be to ziurint kokie tie limfmazgiai....jei neskausmingi, kieti, nepaslankus ir dar gali but gruobleti...tai onkologiniu susirgimu, ypac limfmazgiu vezio susirgimui budingas pozymis. Jei ant kaklo tokio pobudzio limfmazgis, tai gali buti hodzkino ligos(limfomas) vienas is pirmuju pozymiu....
Na bet jei limfmazgis nera kietas ir paslankus...manau, nieko rimta....jei skausmingas....tai, nors ir skauda, bet galit but ramios...tai ne vezys.........
Atsakyti
Sveiki, norejau pasiteirauti, gal kartai kas nors patyre ir susidure su galimu limfmazgiu padidejimo del alergijos katei? Na as dar nezinau ar tai del kates, nes kol kas dar nebuvau pas gydytoja. Man jau ilga laika padideje limfmazgiai pazastyse. is pradziu vienoje, po to kitoje. pries kuri laika man buvo padidejes limfmazgis po kates ikandimo, bet gydytoja prirase antibiotiku ir praejo. kraujo tyrimas nieko blogo neparode. siuo metu man vel padidejo limfmazgiai jau abiejose pazastyse ir dar jas pradejo labai niezteti. rutulinio dezodoranto nekeiciau, tai neisivaizduoju, kodel tai vyksta. labai neramu. Gal kas susidurete?
Atsakyti
turetum apčiopinet ar nepadideja ir kiti limfmazgiaia o jie dideja dėl daugelio priežaščiu,pasiutlige,infekcija,vežys,alergija,blogi dantys,peršalimas...ir dar daug ko reiktu išsamiu tyrimu vien krajo tyrimo labai neužtenka,dauguma lygu ligo pradžioi kraujo pokyčiu nerodo,beja jei buvo ikandus katė neaišku kokia ta ketė ir kieno ji buvo,galima itart toksoplazmozė...bet kokiu atveju reiki kreiptis i medikus mirksiukas.gif
Atsakyti