Įkraunama...
Įkraunama...

Limfmazgiai

Butinai reikia kreiptis i gydytoja. Tuos limfmazgius reikia istirti echoskopu. Kraujas tikrai nevisada rodo pakeitimus organizme. Limfmazgiai aktyviai dalyvauja gynybos lasteliu gamyboje. Imunitetui labai svarbi gera limfmazgiu bukle. Nedelsk ir eik issitirti.
Atsakyti
Pas mane ir yra limfmazgis vienoje pazastyje, tyriausi echoskopu, patvirtino kad tikrai joks ne augliukas, greiciausiai nuo epiliacijos, jokiu vaistu neisrase,gal kad laukiuosi, sake turetu isnykti, siaip jis netrukdo man, tik neaisku kaip jis pats isnyks... g.gif
Atsakyti
Tai gali buti vadinamoji "kaciu idreskimo liga".Pairodyk gydytojui-gali tekti gerti antibiotikus.
Atsakyti
Mano limfmazgiai visa gyvenima yra padideje kaklo srity.
Bet man rodos, kad su ju staigiu padidejimu zaisti nereikia. Issitirti visvien reiketu.
Atsakyti
QUOTE(Ikulia @ 2007 10 17, 09:28)
Mano limfmazgiai visa gyvenima yra padideje kaklo srity.
Bet man rodos, kad su ju staigiu padidejimu zaisti nereikia. Issitirti visvien reiketu.

tai gal esi alergiška?gal turi rinita?arba blogu dantu todėl gali but kaklo sryti padideja unsure.gif
joks limfmazgiu padidejimas nėra gerai reikia tirtis nuodugniau blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(lera @ 2007 10 17, 22:31)
tai gal esi alergiška?gal turi rinita?arba blogu dantu todėl gali but kaklo sryti padideja unsure.gif
joks limfmazgiu padidejimas nėra gerai reikia tirtis nuodugniau blush2.gif

neturiu nei vienos is ivardintu auksciau priezasciu. tiesiog, taip yra ir tiek. ju man neskauda. tiriausi, bet nerado nukrypimu smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ikulia: 18 spalio 2007 - 08:18
QUOTE(Ikulia @ 2007 10 18, 09:17)
neturiu nei vienos is ivardintu auksciau priezasciu. tiesiog, taip yra ir tiek. ju man neskauda. tiriausi, bet nerado nukrypimu smile.gif

tai gal pas tave taip yra fiziologiskai?tai tada ir neras mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(lera @ 2007 10 18, 21:56)
tai gal pas tave taip yra fiziologiskai?tai tada ir neras mirksiukas.gif

smile.gif Panasiai man terapeute ir sake. Kazkaip nesuku as sau smegenu del tu limfmazgiu. Bet jei kur kitur staigiai padidetu, susimastyciau g.gif
Atsakyti
Pas mane kaklo srityje irgi jau keletą metų išdidėję limfmazgiai.Kai dėl jų nuėjau pas gydytoją tai tuoj pat liepė darytis kraujo tyrimą.Man jie padidėję greičiausiai liko po gerklės uždegimo.Bet šiaip su išdidėjusiais limfmazgiais juokauti negalima, reikėtų pasirodyti geram gydytojui..... unsure.gif
Atsakyti
Laba diena,
Bandziau ieskoti kazko panasaus temose, bet neradau.
Mano problema ta, kad diena pries pajutau skausma kairej pazasty. Tuomet apciuopiau maza guzeli. Tai nera didelis skausmas, tik jauciu maudima. Esu labai issigandusi. Nezinau kas tai galetu buti. Gal rimto ligos pradzia o gal tik padideja limpfmazgiai? gyvenu ne Lietuvoje, todel neturiu galimybes iskart nubegti pas gydytoja. Man tikrai baisu... verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Neringosius @ 2007 12 10, 18:05)
Mano problema ta, kad diena pries pajutau skausma kairej pazasty. Tuomet apciuopiau maza guzeli. Tai nera didelis skausmas, tik jauciu maudima.


nenoriu gasdinti, bet tai gali būti ir didelių problemų pradžia, bet gal ir ne. Paprastai limfmazgiai savaime - be priežasties- nedidėja, turi būti kažkokia priežastis. Kai „draugelis“ įsitaiso limfmazgiuose, tai jie padidėja ir prasideda maudimas. Reiktų skubiai pasirodyti gydytojui.
Pasiskaityk:

http://www.nedelsk.l...content_id=1589

http://www.supermama...howtopic=254464
Tikėkimės, kad viskas bus gerai. Sėkmės
Atsakyti
Tokius limfmazgius visada geriau parodyti gyd., bet gali būti kad jie suregavo į kokią infekciją ar uždegimą. Dažniau padideja kaklo limfmazgiai, bet būna visko g.gif jei jis paspaudus skausmingas, tai greičiausiai uždegiminis ir turetų praeiti per savaitę, jei nepraeina gydytoją vistiek turesi aplankyti 4u.gif
Atsakyti