Įkraunama...
Įkraunama...

Dekupažuoti darbeliai

QUOTE(sobieska @ 2009 07 28, 11:00)
Nugis tokias salygas turint isbandymams jais nepasinaudoti griekas butu.Baltai pavydziu...o as su mada nespeju doh.gif Sveciu is anglijos ir ispanijos si menesi paduos,turiu per savaitele kazka sukurpt,o mintys tokios padrikos ir nesusigulejusios.

thumbup.gif Sąlygos, nesiskundžiu ax.gif
Tie svečiai tai iš proto gali išvaryti, va aš irgi vienus iš anglijos išlydėjau, dabar amerikoniukų laukiu rolleyes.gif Sunku su tais kurpimais, bet ką darysi, smagu dovanoti paskui mirksiukas.gif
Galėtum kada užsukti, seniai bematyta mirksiukas.gif
Džiuga+, laabai šaunus laikrodukas, tik gitaros degančios gaila verysad.gif
Urupeja2, gražus, tikrai romantiškas ir svajingas laikrodukas wub.gif
Žiūriu laikrodžių metas, aš šiandien tris pusiau pagaminau, ryt tikiuosi pabaigti smile.gif
balte, labai graži dėželė, labai gražiai suderintos spalvytės, be priekaištų... wub.gif wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Jennifer: 28 liepos 2009 - 20:15
Degantis laikrodis - superinis thumbup.gif
Laikrodukas irgi, nieko mano nuomone jam netrūksta
Dėžutė labai daili wub.gif . Kaip čia tie kraštai padaryti?
Atsakyti
Ojej kokie grazus laikrodukai thumbup.gif dziuga, 10 balu

Urupeja, man ir taip grazu rolleyes.gif va as dejau ant vienkomponencio kadais sia servetka http://public.fotki....i/p1050124.html

Balte, kokia gaivi dezute gavosi thumbup.gif

as tai noreciau kanors padekupazint bet taip uzsikasus darbais kad dziaugiuosi namo grizus, sorry uz ne i tema, turiu padaryt draugei krikstadeze, gal kas pasidalintu kokia mergaitei tinkama nuotraukyte blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Maša: 28 liepos 2009 - 20:48
QUOTE(Jennifer @ 2009 07 28, 21:14)
:Žiūriu laikrodžių metas, aš šiandien tris pusiau pagaminau, ryt tikiuosi pabaigti  smile.gif
[

Tris...pusiau... doh.gif ramiai,ramiai
user posted image
Nu pagal tave as tikra tingine,reikia taisytis.Kad ir dabar prisilpesusi sedziu motyvu,netgi isdeliojusi,bet kliju neinu maisytis...tingiu,nera ikvepimo,norisi tusciai tik papliurpt ir i jusu darbelius paveizet. cool.gif
Balte nugis va emocijos...
user posted image
Papildyta:
QUOTE(Jennifer @ 2009 07 28, 21:14)
:Galėtum kada užsukti, seniai bematyta  mirksiukas.gif

user posted image i svecius kvieti tskant,nu reiks pamislyt
Atsakyti
Jenifer, kai veziau tau servetkas, ten buvo viena su vaiku ir futbolo kamuoliu, tai tikiuosi is jos nepadarei laikrodzio biggrin.gif nes tada ciur as pirma ja uzdejau:)))))
Atsakyti
QUOTE(sobieska @ 2009 07 28, 20:58)
Tris...pusiau... doh.gif ramiai,ramiai
Nu pagal tave as tikra tingine,reikia taisytis.Kad ir dabar prisilpesusi sedziu motyvu,netgi isdeliojusi,bet kliju neinu maisytis...tingiu,nera ikvepimo,norisi tusciai tik papliurpt ir i jusu darbelius paveizet. cool.gif
  i svecius kvieti tskant,nu reiks pamislyt

Nu tris, taip smagiai ėjosi,vieną sau į virtuvę, kitą seneliukams į virtuvę, nes kai senelis pakabino laikrodį, kiaurai vinis išlindo per ciferblatą, negaliu žiūrėti, nors kai pamatėme su vyru tą vaizdialį tai vos į kelnes nepridarėme negerumų. MB sakė ten geras laikrodis, geria pakabintas ,topinis, negalima keisti. Nu bet aš negaliu žiūrėti. Tai va, o trečią pagaminau anytai gimtadienio proga. Dar toloka, bet mėgstu viskam pasiruošti iš anksto. Kaip juokais sakiau savo vyrui, toks gražus man asmeniškai gavosi, bus gaila dovanoti lotuliukas.gif gerai kad suprato mano juoką
O į svečius tai kviečiu, adresą žinai, būnu nuo 10(10:30) iki 18h mirksiukas.gif
Papildyta:
QUOTE(Gabii__ @ 2009 07 28, 21:00)
Jenifer, kai veziau tau servetkas, ten buvo viena su vaiku ir futbolo kamuoliu, tai tikiuosi is jos nepadarei laikrodzio biggrin.gif nes tada ciur as pirma ja uzdejau:)))))

Nea, tokios tikrai nedariau, nes nei mano nei senelių virtuvėse toks motyvas netiktų, ką jau kalbėti apie gimtadienio dovaną anytai blink.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Jennifer: 28 liepos 2009 - 21:06
tai kai rasiau nezinojau kam tu ten darai:))))
Atsakyti
Beprotiškai fantastiškas laikrodis, beprotiškai fantastiškai kuriama, beprotiškai fantastiška...frazė...
Prisiminkim jos autorių, juolab, kad kalbam apie degančią muziką...
Atsakyti
Ačiū už pagyrimus. Smagu, gi, kai ne vien pačiai patinka. rolleyes.gif

Urupeja, man tavo laikrodis irgi gražus ir taip. Patiko toniukai, labai gražiai sukomponuota ir tie drugeliai, tai šakės, kaip gerai žiūrisi, ten kur yra, man jie atrodo net ne dekupažas, o trafaretai. wub.gif Sendinčiau galbūt su kuo nors smulkiu, kad tos romantikos neužgožčiau. smile.gif

Dar vienas nedidelis darbelis. Savo mažylei padariau (su meile aišku wub.gif ):
Plaukų šepetukas "Rugiagėlės". Tokiu šerkšniuku padengiau. Jau naudojamas pagal paskirtį smile.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(bite @ 2009 07 28, 21:25)
Beprotiškai fantastiškas laikrodis, beprotiškai fantastiškai kuriama, beprotiškai fantastiška...frazė...
Prisiminkim jos autorių, juolab, kad kalbam apie degančią muziką...


sakau, kad man kartais tokiu minciu ateina wink.gif kai pamaciau Džiugos laikrodi, iskart ta fraze atejo i galva rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(baltė @ 2009 07 28, 21:32)

wub.gif wub.gif labai labai...mano silpnybė šepetukai.... batai, rankinukai ir servetėlės ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Jennifer: 28 liepos 2009 - 21:37
balte, labai grazi dezute, o sepetys.. vasariskas wink.gif
Atsakyti