Įkraunama...
Įkraunama...

Dekupažuoti darbeliai

Na va ir pribaigiau šį darbelį kartu ir su Akrilano sendintoju, vis tik pavyko man jį palaužti clap.gif Nuotraukas perfotografuosiu vėliau, nes matau ne labai kokia kokybė. O jau koks mano darbelis, tai jums spręsti ax.gif Paveikslo autorius - Sandro Botticelli
user posted image
user posted image
user posted image
Atsakyti
Nu mergaitės pavarėte, vaizdelių, tai net išsižiojusi žiūrėjau. Ir žvakidės, ir vaikiškas atnaujintas staliukas ir dėželės (balta ir mokinės), ypatingai krito į akį vaikiški rėmeliai baltės, nu žodžiu, ir laiškams stovelis, be žodžių viskas, supper, visoms po 4u.gif
Rodausi likusius du laikrodžius.
Šitas man į virtuvę. Virtuvėje dominuoja geltona ir ryški žalia spalvos.
user posted imageuser posted image
Laikrodis anytai gimimo dienos proga
user posted imageuser posted image
user posted imageuser posted image
Papildyta:
lebut, labai miela dėžutė thumbup.gif
Atsakyti
Šioje dėžutėje laikau arbatą...


http://img41.imagesh.../dscf0030m.jpg/
Atsakyti

Oi, merginos, šitiek grožių sukūrėt wub.gif thumbup.gif 4u.gif . Tai "derlinga" liepos pabaiga bigsmile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rimute7: 31 liepos 2009 - 20:41
Jennifer, fantastika!!!
Man jau tas laikrodukas pastatomas "plikas" - nedailintas labai patiko, bet ka tu is jo padarei - super drinks_cheers.gif
Anyta turetu ivertinti griozi 4u.gif
Atsakyti
ABC 4u.gif sveikinu kaip reikiant susirgus sia liga 4u.gif nu pavarei thumbup.gif grazus darbai, jei toliau taip tai namie neliks nedekupazinto daikto bigsmile.gif

Lebut wub.gif man grazu

Jennifer, zandikaulis palei zeme wub.gif standartinis klausimas - kuo sendinai tongue.gif

sian nugvelbiau med centre kur tenka taisyt sveikata didziule arbatos deze skirta dekupazui bet jie siaip pasideje buvo lotuliukas.gif teks kazka sugalvot pagal ju interjera blush2.gif butu tokia kaip pirmo jennifer laikrodzio spalvine gama g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Maša: 31 liepos 2009 - 21:03
ABC 12355 tikrai neblogai iklimpusi i dekupaza biggrin.gif , dailiai gaunasi tau , tvarkingi darbeliai thumbup.gif taip ir toliau 4u.gif

Lebut labai grazu, dezute dvelkianti ramumu, labaiiii wub.gif

Jennifer, grazus laikrodukai, antrojo sendinimas nerealus, su kuo sendinai, jau anyta apsidziaugs, super, saunuole thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo urupeja2: 31 liepos 2009 - 23:01
Ačiū visoms!
Dabar dar labiau norisi dirbti biggrin.gif
Atsakyti
Laba dienele visoms 4u.gif as esu naujokas šioje jūsu temelėja.labai domiuosi dekupažu bigsmile.gif gal galėtumėta man kas patarti kaip galima dekupažuoti butelaiti rolleyes.gif na t.y ka reiktu nusipirkti man pradedančiai?ir jei butelis permatomas tai ji pirma nutepti akriliniais dažais kaip suprantu o po to klijuoti servetėle.o jei dar noriu su sendinimo efektu kaip tada daryti? Labai dėinga būčiau jei kas man patarsit 4u.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(paskute @ 2009 08 01, 11:00)
Laba dienele visoms 4u.gif  as esu naujokas šioje jūsu temelėja.labai domiuosi dekupažu bigsmile.gif  gal galėtumėta man kas patarti kaip galima dekupažuoti butelaiti rolleyes.gif  na t.y ka reiktu nusipirkti man pradedančiai?ir jei butelis permatomas tai ji pirma nutepti akriliniais dažais kaip suprantu o po to klijuoti servetėle.o jei dar noriu su sendinimo efektu kaip tada daryti? Labai dėinga būčiau jei kas man patarsit 4u.gif  mirksiukas.gif

Pirma išsirink kuo nori sendinti, nes nuo to darbų eiliškumas irgi priklauso smile.gif
Atsakyti
na nieko nezinau kuo sendinti nes nezinau kokias priemones reikia susipirkti.noriu dekoruoti buteli,ir net nzn kokius dazus pirkti,koki sendintoja.kazkaip yra vienkomponentis ir dvikomponentis jei neklystu blush2.gif su dekupažu aš dar visai žalia nieko neesu dariusi dar tai vat butelis bus mano pirmas blynas
Atsakyti
QUOTE(paskute @ 2009 08 01, 10:52)
na nieko nezinau kuo sendinti nes nezinau kokias priemones reikia susipirkti.noriu dekoruoti buteli,ir net nzn kokius dazus pirkti,koki sendintoja.kazkaip yra vienkomponentis ir dvikomponentis jei neklystu blush2.gif su dekupažu aš dar visai žalia nieko neesu dariusi dar tai vat butelis bus mano pirmas blynas

kol nesugalvosi, kaip turi atrodyti pabaigtas darbelis, tai kažin ar kas patars apie priemones ir t.t. Čia misija neįmanoma doh.gif Jei nenori pati skaityti, bandytis ir gilintis, gali nueiti į kursus. O šiaip jau šiame forume informacijos tikrai yra pie pačius įvairiausius dekoravimo būdus 4u.gif

Gali pasiieškoti jau padarytų darbelių nuotraukų ir įkelti čia kokį pvz, kaip norėtum, kad atrodytų tavo butelis. Vat tada jau įmanoma patarti dėl priemonių ir darbo eigos mirksiukas.gif
Atsakyti