Įkraunama...
Įkraunama...

Dekupažuoti darbeliai

QUOTE(gandriuke... @ 2009 08 02, 14:56)
thumbup.gif  As tai bijociau toki dideli darba pradet, nes su mazais kantrybes daznai pritruksta  blush2.gif


Sveikos, dekupažo mylėtojos 4u.gif Aš labai susidomėjau, kokia tokios spintos atgaivinimo išeiga g.gif T.y. kiek priemonių sunaudojote ir kokiais akriliniais dažais dažėte blush2.gif
Atsakyti
Ačiū už pagyrimus smile.gif

QUOTE(~Vėjūnė~ @ 2009 08 02, 16:20)
Sveikos, dekupažo mylėtojos  4u.gif Aš labai susidomėjau, kokia tokios spintos atgaivinimo išeiga  g.gif  T.y. kiek priemonių sunaudojote ir kokiais akriliniais dažais dažėte  blush2.gif


Labas smile.gif

man išėjo kažkur 1,5 l. akrilinių dažų sadolin. Dalį turėjau iš ankščiau, dalį teko dasipirkti. Sendinantis lakas dvikomponentis iš artmanijos (maža pakuotė, sunaudojau kažkur du trečdalius - ypač greit nr. 1 naudojosi).

Lakas paviršiaus padengimui irgi iš senukų. Jo nedaug susinaudojo, nes plonai tepiau. T.p. buvo likę nuo ankstesnių užsiėmimų ir dar liko nemažai.
Deko popieriaus irgi nuo ankščiau turėjau.
NA nežinau, gal iki 100 Lt ta išeiga gavosi. Sunkus pasakyt, nes nemažai priemonių turėjau iš ankščiau.
Atsakyti
QUOTE(srauni_upe @ 2009 08 02, 17:27)
Ačiū už pagyrimus smile.gif
Labas smile.gif

man išėjo kažkur 1,5 l. akrilinių dažų sadolin. Dalį turėjau iš ankščiau, dalį teko dasipirkti. Sendinantis lakas dvikomponentis iš artmanijos (maža pakuotė, sunaudojau kažkur du trečdalius - ypač greit nr. 1 naudojosi).

Lakas paviršiaus padengimui irgi iš senukų. Jo nedaug susinaudojo, nes plonai tepiau. T.p. buvo likę nuo ankstesnių užsiėmimų ir dar liko nemažai.
Deko popieriaus irgi nuo ankščiau turėjau.
NA nežinau, gal iki 100 Lt ta išeiga gavosi. Sunkus pasakyt, nes nemažai priemonių turėjau iš ankščiau.


Nu superinė spinta jūsų gavosi tikrai smile.gif Aš turiu sode tokią panašią, tik žemesnę spintutę apsilaupiusiais dažais ir suolelį greta jos smile.gif Tai vis neprisiruošiu didžiam darbui - susipakuot visas priemones, vyrui į dantis šlifavimo popieriaus įdėt ir apsiimt retauravimu doh.gif Dabar jau aiškiau kiek ko reikia pasiimti, ačiū drinks_cheers.gif Jei pasiryšiu, pasigirsiu fotoreportažu cool.gif ax.gif
Atsakyti
[quote=srauni_upe,2009 08 02, 18:27]
Saunu, kokios apimties darbelis bigsmile.gif , nice, tik apatine dali spintos kur is sonu neina suprast kas ten padaryta ar ten trafaretas? gal gali is arciau foto padaryt ax.gif , thumbup.gif o lako kodel pagailejai uzbaigiamajam sluoksniui(rasiai, kad plonai tepei, as tepu darbelius kokius 3 kartus, lygesnis pavirsius gaunasi) mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(urupeja2 @ 2009 08 02, 17:07)
Saunu, kokios apimties darbelis  bigsmile.gif , nice, tik apatine dali spintos kur is sonu neina suprast kas ten padaryta ar ten trafaretas? gal gali is arciau foto padaryt ax.gifthumbup.gif o lako kodel pagailejai uzbaigiamajam sluoksniui(rasiai, kad plonai tepei, as tepu darbelius kokius 3 kartus, lygesnis pavirsius gaunasi)  mirksiukas.gif


ten tipo irgi sendinta taip kampai. Bet pagal planą turėjo dailiau atrodyt.
O dėl lako - daugiau tepiau kur paveiksliukai. O tose vietose kur ant apatiniu durelių nedaryta nieko, tai vieną tik sluoksnį, nes tas lakas labai pageltonina viską g.gif Tai esu jau su kitu darbeliu pasimokius. Nu žiūrėsiu kaip bus, jei pasirodys per mažai tai daugiau pritept niekada ne vėlu. Ant mažų daiktų to geltonumo taip nesijaučia, o ant didelių labai jaučiasi.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo srauni_upe: 02 rugpjūčio 2009 - 18:27
Noriu ir as parodyti savo dezute. Gal ir ne visems patiks, nes yra tamsi. Mano paskutiniai darbai visi tamsus smile.gif Ant sitos dezutes pirma karta bandziau pasta Decomanija , kad roze butu biski iskelta. smile.gif

user posted image

Gal nelabai ir matosi. Jei ka , tai galiu ikelti kita nuotrauka
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo alialeks: 02 rugpjūčio 2009 - 20:56
Nu nežinau man tamsi irgi labai patinka biggrin.gif Ta rožė gerai pasižiūrėjus matos truputuka iškili biggrin.gif Tai natūroj turbūt iš viso grožis wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo grite: 02 rugpjūčio 2009 - 21:26
Sveikos mergaitės,
restauruotų baldų temon smile.gif ...
(staliukas televizoriui kažkada buvo,o dabar štai toks):
http://img81.imagesh...i/dscf1024.jpg/
Atsakyti
ikeliu kita nuotrauka, kurioje daugiau ta iskelta roze matuosi smile.gif
user posted image
user posted image
Atsakyti
QUOTE(justess22 @ 2009 08 01, 20:29)
Net nepamenu, kada rodžiausi su dekupažo darbeliu blush2.gif 


kokia grazi komodele bigsmile.gif 4u.gif

QUOTE(srauni_upe @ 2009 08 02, 13:50)
Na čia iš buvo tokia metalinė tarybinė laboratorinė spinta... Tai prisikėlė naujam gyvenimui, kaip indauja smile.gif


4u.gif 4u.gif kokia ideja bigsmile.gif thumbup.gif

QUOTE(alialeks @ 2009 08 02, 20:54)
Noriu ir as parodyti savo dezute. Gal ir ne visems patiks, nes yra tamsi.


kad to tamsumo nelabai matosi mirksiukas.gif saunuole 4u.gif

QUOTE(abc12355 @ 2009 08 02, 21:31)
Sveikos mergaitės, restauruotų baldų temon smile.gif

na ir tempai bigsmile.gif 4u.gif 4u.gif
Papildyta:
na, o cia mano darbelis jaunam gerbejui wink.gif
user posted image
user posted image
Atsakyti
Kaip visad, čia derlinga ax.gif
Džiuga, šauniai thumbup.gif
Jennifer, žinoma, visus Tavo darbus smagu matyti gyvai. O čia norėtųs pasidžiaugti, kad nestovi vietoj, kad neseniai iki pažaliavimo besiožiuojančiai Sottilei štai prisipažinai meilėj... mirksiukas.gif Sveikinu 4u.gif
justess22 komodėlė...na, reikėjo matyti, iš kokių pelenų ji prisikėlė. Dabar ji tarsi pelenė puotoj... wub.gif
Nepaminėti darbai irgi šaunūs, tiesiog jų neaprėpiamai daug.
Taigi, visoms 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo bite: 02 rugpjūčio 2009 - 22:14
visom po 4u.gif sauniai pasidarbavote
remelis su spiderman thumbup.gif
tv staliukas neperkrautas, dailus,
dezute su roze - puikiai iskelta roze, teko gyvai matyt mirksiukas.gif
Atsakyti