Įkraunama...
Įkraunama...

Dekupažuoti darbeliai

urupeja2 4u.gif
Atsakyti

alialeks nuostabi dezute su roze thumbup.gif
efauto remelis thumbup.gif

Atsakyti
srauni_upe, na, ir apimtys blink.gif Žiūrėk ir visai geras baldas ta spinta smile.gif
Puikiai galėjai sudalyvauti dekokonkurse (laukiu jau balsavimo pradžios rolleyes.gif )

alialeks, na, puikiai iškilo roželė thumbup.gif Patinka man ir tamsūs darbeliai... Nors tavasis ne per tamsiausias. Įdomiai krašteliai dekoruoti smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo baltė: 03 rugpjūčio 2009 - 08:10
QUOTE(baltė @ 2009 08 03, 08:08)
srauni_upe, na, ir apimtys blink.gif Žiūrėk ir visai geras baldas ta spinta smile.gif
Puikiai galėjai sudalyvauti dekokonkurse (laukiu jau balsavimo pradžios rolleyes.gif )



kažkaip net nepagalvojau smile.gif o jau vėlu?
Atsakyti
QUOTE(srauni_upe @ 2009 08 03, 08:42)
kažkaip net nepagalvojau smile.gif o jau vėlu?

Jau vėlu, be to turėjo būti anonimiška. mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(baltė @ 2009 08 03, 09:12)
Jau vėlu, be to turėjo būti anonimiška. mirksiukas.gif


Tai dzin tada smile.gif
Atsakyti
QUOTE(srauni_upe @ 2009 08 02, 14:50)
Na čia iš buvo tokia metalinė tarybinė laboratorinė spinta... Tai prisikėlė naujam gyvenimui, kaip indauja smile.gif


Norėjau irgi pasakyt,kad konkurse sudalyvaut galėjai smile.gif


QUOTE(abc12355 @ 2009 08 02, 22:31)
Sveikos mergaitės,
restauruotų baldų temon smile.gif ...
(staliukas televizoriui kažkada buvo,o dabar štai toks):


Labukas...nežinau ar mano kompetencijoj ką nors patarinėti,nes pati nesu labai toli pažengus...Tavo darbukai kaip pirmieji labai šaunūs,kruopštūs tik man labai kliūna fono spalvos (kiek pamenu ir man pradžioj maišydavosi taip)...Man atrodo gražiau būtų,jei jos taptų švelnesnės...T.y. dėtum mažiau dažomojo pigmento ir pabandytum pamaišyti kelias spalvikes,kad jos būtų šiltesnės,švelnesnės ax.gif
Tikiuosi, neįsižeisi 4u.gif
Atsakyti
Sveikos merginos,isdrįsiu ir aš parodyti,savo pora darbelių blush2.gif Iki jusu visu dar man toli,bet noriu,kad patartumet ka blogai darau smile.gif
vyndeze user posted image
user posted image
user posted image
ir kedute
user posted image
user posted image
user posted image

PS.Nupirkau vyno butelį,bet i dėže netelpa blink.gif g.gif Buvę kuriai taip?
Atsakyti
Kaip ir konkurso temai smile.gif ,darytas seniau,bet dar nerodytas.
Staliukas arbatai
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Babaužienė @ 2009 08 03, 10:24)
Norėjau irgi pasakyt,kad konkurse sudalyvaut galėjai smile.gif



bala nematė, sudalyvausiu kai kokį kitą gigantą padaryt sugalvosiu smile.gif
Dar turiu neblogą stalą ir porą spintelių, dar kažko, tik nežinau kada vėl norėsiu smile.gif smile.gif lotuliukas.gif doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Babaužienė @ 2009 08 03, 11:24)

Labukas...nežinau ar mano kompetencijoj ką nors patarinėti,nes pati nesu labai toli pažengus...Tavo darbukai kaip pirmieji labai šaunūs,kruopštūs tik man labai kliūna fono spalvos (kiek pamenu ir man pradžioj maišydavosi taip)...Man atrodo gražiau būtų,jei jos taptų švelnesnės...T.y. dėtum mažiau dažomojo pigmento ir pabandytum pamaišyti kelias spalvikes,kad jos būtų šiltesnės,švelnesnės ax.gif
Tikiuosi, neįsižeisi 4u.gif

oky doky biggrin.gif
Atsakyti
[quote=alialeks,2009 08 02, 21:54]
Noriu ir as parodyti savo dezute. Gal ir ne visems patiks, nes yra tamsi. Mano paskutiniai darbai visi tamsus smile.gif Ant sitos dezutes pirma karta bandziau pasta Decomanija , kad roze butu biski iskelta. smile.gif

Nuostabi dėžutė wub.gif . Gal galėtum parašyti kokiom priemonėm ir kaip atlikai darbelį ax.gif . Labai jau patiko, gal kažką panašaus ateity norėčiau pabandyt blush2.gif
Atsakyti