Įkraunama...
Įkraunama...

Homeopatija

Krika, tas dalykas tikrai yra gydomas homeopatiškai, tik nepasakysiu tiksliai, nes patirties neturiu... Šitas reikalas jau kaip ir iš gilesnių negalavimų, geriau būtų kreiptis į gydytoją. Arba mėginti pasiieškoti info ax.gif
Atsakyti
matai, nustojus gerti KT labai spuogais išmušė, kai pas šešiolikinę doh.gif tai ir nuėjau pas homeopatą. o jsi išklausinėjęs nuo ....iki priskyrė kalcium karbonikum 200, bovista ir lipcordium. sakė bovista moteriškom ligom tinka,. tai ir išlindo "gėris" bet gal taip ir turi būti? dabar lyg aprimo. bet nežinau ar tie vaistai, ar ne, bet per psichiką trenkė doh.gif ar čia viskas paaštrėjo. na buvau biški rėksnė namuose, bet dabar MB isterike išvadino. prie tų pačių vaistų, pasiskyriau ir nervoheel, bo jaučiu kaip į durnyną tuoj teks važiuoti, viskas erzina, o normaliai išaiškinti negaliu, tuoj klykimas, šaukimas, jau normaliai kalbėti nebemoku unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Obuoliausia @ 2009 07 19, 22:25)
O Tartephedreel mėginot? Kaip rodo patirtis, jis trachėjiniam kosuliui (kai sekretas kažkur prie gerklų, dar nėra nusileidęs žemyn). Heel'o straipsnyje minimas, kaip tinkamas ir bronchinei astmai, bronchitui. Realiai, geriausia būtų pamatyti, kaip tas kosulys atrodo...Galit pasiskaityti vaistų aprašus pagal atskiras sudedamąsias (jo anotacija yra internete).
Jeigu vaikis daugiau-mažiau gerai jaučiasi su temperatūra, Umckalor tikriausiai kažkiek sulaiko  ax.gif

Tai kad to kosulio kaip ir nera. Labai retai dabar jau taip dregnai nusikosti. Tai as nelabai ir suprantu, kas jam yra sad.gif Beje, siandien temperatura jau kur kas mazesne: 37,4, bet kazkokios rausvos taskelio dydzio demeles atsirado sauskelniu srity ir kvapas man nuo vaiko tai kaip tada, kai sirgo angina. Aisku, geriausiai butu homeopatui pasirodyti, nes musiske tai vel antibiotikus, jauciu, kis (siandien vakare eisim). Bet va kiek ieskau rekomendaciju del homeopato, tai vis arba Klaipedoj, arba Kaune  doh.gif Obuoliausia, gal jus ka rekomenduotumete Vilniuje? Beje, labai aciu uz pagalba smile.gif

Atsakyti
QUOTE(krika @ 2009 07 20, 15:05)
na buvau biški rėksnė namuose, bet dabar MB isterike išvadino. prie tų pačių vaistų, pasiskyriau ir nervoheel, bo jaučiu kaip į durnyną tuoj teks važiuoti, viskas erzina, o normaliai išaiškinti negaliu, tuoj klykimas, šaukimas, jau normaliai kalbėti nebemoku  unsure.gif


Kantrybės 4u.gif , ne tu viena tokia Klaipėdos apylinkėse. Mano leliukas šiandien pradėjo sloguoti ir kosėti sausai. Didžiosios irgi kosi. Draugei guodžiausi, kad labiausiai prisigerti norėčiau, bet ... nubraukiu prakaitą ir toliau kaip šamanė (MB taip išvadino) žirniukus maišau smile.gif
Atsakyti
Giedrai, mėginkit www.homeopatijoscentras.lt 4u.gif Jeigu temperatūra mažesnė - virusas slopsta. Bėrimas gali būti išeinantis lauk 'negerumas'. Reikia vertinti bendrą savijautą 4u.gif

Krika, nepergyvenk, ne tu viena žvėrėji. Mums mergaitėms tas būdinga (dažniausiai periodiškai bigsmile.gif ). Dar žinant, kad trečiadienį saulės užtemimas nusimato... nail.gif
Jeigu rimtai: ar turėjai šitą "gėrį" kada anksčiau? Gal čia tiesiog "atsisluoksniuoja" senas negalavimas? Šiaip, man ir mano aplinkoje padėjo Gynacoheel. Bet tavo atveju nežinau...Tikslingiau būtų kreiptis į gydytoją, nes naujas vaistas gali iškreipti bendrą paveikslą.

Viksvaite, jeigu gerklinis kosulys - mėginot druskos kompresą?? Aš saviškiui pirmą kartą 4 mėn uždėjau - tik reikia atsargiai, nes tokių labai odelė jautri, kad nenudeginti. Laabai padeda nuo tokio sauso gerklinio. Dar tas pats Tartephedreel nuo gerklinio sauso. Apskritai, nuo tracheinio kosulio.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Obuoliausia: 20 liepos 2009 - 15:47
QUOTE(Obuoliausia @ 2009 07 20, 16:45)
Giedrai, mėginkit www.homeopatijoscentras.lt  4u.gif Jeigu temperatūra mažesnė - virusas slopsta. Bėrimas gali būti išeinantis lauk 'negerumas'. Reikia vertinti bendrą savijautą  4u.gif


Aciu, reikes uzregistruot. Apie berima as irgi panasiai pagalvojau, nes kazkaip labai panasu i ta mano suneliui budinga berima ant zanduku kaip iseinanti lauk negeruma. Na, tikiuosi, pradedam issikapstyt bigsmile.gif
Atsakyti
sakykit ar gali nuo nervoheel pykinti? nu ne tai kad pykina, bet tas tabletės saldumas doh.gif taip šlykštu paskui būna kurį laiką, lyg svaigimas, lyg silpnumas apima g.gif
Atsakyti
Man asmeniškai nervoheel nelabai...Iš pradžių tokia kaip šlapiu maišu trenkta pusvalandį sėdėjau, paskui praėjo. ax.gif
Labiau patiko Valerianaheel. Tada tokia mažumėlę nirvaninė būsena (galėjo aplinkui nors ir potvynis, tik ne per dideliausias, prasidėti) bigsmile.gif . Dar yra Sedatif homeopatiniai, bet šitų neprireikė. ax.gif
Atsakyti
o koks skirtumas tarp tų trijų vaistų?

neuroheel, pirmom dienom kaip ir nieko buvo. juk geriu kaip ir parašyta 3 kartus dienoj. o va šiandien pajutau kad tiesiog šlykštus saldumas, ir paskui kaip tu, Obuoliausia, sakai lyg maišu trenkta.
turiu ir sedatif, bet kažkada gėriau, gal trumpai, bet nežinau.... nors po neiroheel žadu ir sedatif pavartoti, juk namuose yra jo. bet šiandien, trečią dieną jau ramesnė esu thumbup.gif šiandien prabuvau be balso pakėlimo thumbup.gif
Atsakyti
Aš savo mažei duodu jau apie 3 savaites nervoheelį - padeda nerealiai. O situacija buvo tokia, kad labai išmoko mažė iš dičkės krenkštėt, jei ko susijaudina (net ir džiaugiai - sakykim kokius vaikus pamačius), iš kart pradeda krenkšt. Pradžioj nesureikšminau, bet palikom vaikus trumpom atostogėlėm pas senelius, viskas tvarkoj buvo, ale grįžus, prasidėjo begalinis krenkštimas ir pastovus prašymas sysiot - tik pasysiojam ir vėl sysiot bėga. Kadangi cistitą jinai jau yra turėjus - iš kart vaistų cheminių - efekto jokio sugėrus visą kursą. Paskui pradėjau pastebėt, kad kosulys keičiasi su noru sysiot, jei krenkščiam - tada nesysiojam ir atvirkščiai.

Pradėjom nervohelį - kažkur po 2 savaičių pasibaigė ir krenkštimas (šiaip jau buvęs apie 2 mėnesius) ir dažnas šlapinimasis. Ir miegot ramiai labai pradėjom - iki tol pastoviai sapaliodavo kažką miegant.

Ir dar - kad ir kaip baisu buvo, bet vaikus ekstremaliai pradėjom grūdint. Jūroj 15 laipsnių šiltumo mirko (čia su tuo dažnu sysiojimu ir nuolatiniu krenkštimu wub.gif , baisu buvo, bet pagaliau supratau kol aš jų neužgrūdinsiu - nieko nebus), ledus duodu tokius iš karto iš kameros kasdien, ledukus į vandenį dedąsi ir geria, dabar kieme nuolat vis pasilaisto iš šulinio vandeniu lediniu, basom kiek įmanoma kuo daugiau, su dvirkom su dičke vis prasilekiam - kad ir koks oras, aplankėm Lietuvos vandens parkus su vaikais ne po kartą jau. Tiesą sakant jėgų ir laiko tai labai daug atima, bet tokių gražių vaikų gerklių seniai nemačiau thumbup.gif.
Atsakyti
Man tiesiog nervoheel'is netiko. O koks skirtumas tarp jų, taip staigiai nepasakysiu. Reiktų išsianalizuoti visas sudedamąsias dalis ir tada palyginti.

Vilytte, džiaugiuos su jumis 4u.gif Dėl baseino aš jau senai pastebėjau: jeigu iki vasaros pradžios dar kas nor ir ne taip, išsitraukus baseiną - viskas praeidavo. Tik šįmet baseininį sezoną pradėjom tik praėjusią savaitę... Su tokiais orais potraukio nelabai buvo.. ax.gif
Atsakyti
Giedrai, o antibiotikais anksčiau dažnai gydėtės?
Atsakyti