Įkraunama...
Įkraunama...

Homeopatija

QUOTE(Eima @ 2009 09 16, 13:29)
Arba Tartephedreel arba Phosphor. Kiti tarpusavy labai netgi tinka. Dėl Umcalor ir Aflubin... Umcalor man asmeniškai nepatinka, o Aflubinas geras kai tik tik prasideda (nes ten potencijos labai mažos), kai įsisergi nebelabai ir padeda.

Bet pas jus gerklose jau... Aš duočiau Phosphor. Jei nespazmuoja ir nekosti priepoliais Droseros neduočiau, bet pridėčiau Beladoną (viduj bus garantuotai paraudę). Šalia neblogai Engystol eina...


Aciu, Eima 4u.gif
bandysiu toliau. Beladona zinau kad tikrai turejau, bet nesugebu rasti doh.gif blush2.gif gal bandysiu verstis su tuo ka jau esu isigijus, nes kishenese toks tushtumas, kad net ir vejai shvilpaut jau nustojo blush2.gif

beje, o kaip pvz saveikauja homeopatiniai su zolemis? As girdau ciobreliu, raudonelio, shalaviju arbatas. Ar nesugadinu vaistuku poveikio?

Aciu uz patarimus 4u.gif
Atsakyti
Kažkur skaičiau, kad ramunėlės mažina homeopatinių poveikį, taip pat ir liepžiedžiai kažkiek.

Gal turi Anginheel? Duotum dažniau tiesiog...
Atsakyti
Dar karta kreipiuosi, kas lankosi pas Misi, nebepamenu kokiom valandom jam galima skambinti paprastom dienom, nes savaitgaliais jau 3 savaites neprisiskambinu, o dukrytei reikia vaistuku. Aciu 4u.gif
Atsakyti
Patarkit, kaip teisingai vartot homeopatines priemones. Dukrai buvo sloga, 1 d. gavo Coryzalia kas valanda, sekancias 4 dienas gavo po 1 tab./3 k. d. Nosis susitvarke - ar toliau testi po 1 tab./3 k., ar ne?
Dabar jai vel paburko tonziles, lyg ir paraude, sunkiau artikuliuoja - Anginheel? Kaip dozuoti?
Ar galiu nescia vartoti pvz., Cinnabsin?
Atsakyti
QUOTE(inguliukas24 @ 2009 09 16, 14:31)
Dar karta kreipiuosi, kas lankosi pas Misi, nebepamenu kokiom valandom jam galima skambinti paprastom dienom, nes savaitgaliais jau 3 savaites neprisiskambinu, o dukrytei reikia vaistuku. Aciu 4u.gif

kiek pamenu 10 val. bet ir tai abejoju. aš kai neprisiskambinu, tada važiuoju. sako, jis dar atostogavo. gal ir dėl to nėjo prisiskambinti g.gif
Atsakyti
QUOTE(krika @ 2009 09 16, 14:52)
kiek pamenu 10 val. bet ir tai abejoju. aš kai neprisiskambinu, tada važiuoju. sako, jis dar atostogavo. gal ir dėl to nėjo prisiskambinti  g.gif



Aciu krika, bet man 150 km. i viena puse, tai mes nelabai ir prilakstytume lotuliukas.gif
Atsakyti
aaa, nu tai tada bėda bėdužė lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Eima @ 2009 09 16, 08:04)
Kokia info? Niekas nepateikinėja informacijos apie žaliavas ir kur jas gauna ar kas parduoda. O meluot nereikia nieko, tiesiog mokėt pateikt taip kaip reik.

O jei galima pasikalbėti su mokslininkų, kūrusių tuos papildus, komanda ar bent kai kuriais, juk tada neišsisuks, turės pateikti info. biggrin.gif

QUOTE(Eima @ 2009 09 16, 08:19)
Apie homeopatinius vitaminus info jokios neturiu... Kalbėjau tik apie vaistinėse esančius.


Na, vaistinėse esančiais ir aš nepasitikiu.
O tuos, kuriuos minėjau, vartodami žmonės jaučia poveikį. Tik ar čia ne įsitikinimas. reik man skeptikei pabandyt, tada bus aišku. biggrin.gif

QUOTE(nikofija @ 2009 09 16, 09:48)
Na nežinau kiek tų procentų normalių,bet ir eima parašė ,kad 95, tai lieka 5  biggrin.gif .

biggrin.gif

QUOTE(Eima @ 2009 09 16, 13:46)
Kažkur skaičiau, kad ramunėlės mažina homeopatinių poveikį, taip pat ir liepžiedžiai kažkiek.

Taip. Kai mes buvom perdozavę vienų homeopatinių vaistų, Misis chamomilla skyrė kaip antidotą.
Atsakyti
Merginos, tie, kaip jūs rašot "homeopatiniai vitaminai" tai ir yra tos biocheminės (Shuesllerio) druskos, kaip suprantu. Tiesiog jeigu bus balansas, tai ir jausies normaliai.
Galiu pasakyti tik kelis pvz.
Magnesium phosphoricum pašalino senai varginusius mėšlungius (senam žmogui), vaikams nebebūna mėšlungių intensyvaus augimo periodu (kokį kartą į mėn. vis duodu po kelis žirnius).
Calcium complex padėjo dantims (dabar vaikus pas dantistą jau senokai buvau vedus).
Ferrum phosphoricum + magnesium phosphoricum man pačiai padėjo pašalinti galvos skausmą.
Ferrum phosphoricum pats pirmas variantas, kai pradeda sirgti (dar nėra išreikštų simptomų, bet 'pasėdus' energija). Suveikia dažnai, nors ir ne 100 proc. Jisai padeda kraują aprūpinti deguonimi (čia taip ūkiškai aš suprantu), normalizuoja hemoglobiną, todėl lengviau įveikti uždegimus (esu išbandžius įvairaus pobūdžio ir lokalizacijos uždegimams).

Kitų junginių kaip ir neprisireikė vartoti.

Linuke, jeigu yra galimybė, tiesiog stebėk, kada vėl pradeda išlysdinėti sloga (gali reikėti 2 k. per dieną, paskui tik 1 k.). Arba tiesiog dar kokį porą dienų ryte.
Nėščios gali vartoti visus homeopatinius (tikrai geriau nei cheminiai). Aišku, jeigu organizmas yra jautrus, reikia stebėti save.

Bet kuriuo atveju kava/mėtos/eterinis aliejus numuša homeopatinių vaistų veikimą (nors kava papiktnaudžiauju kartais, bet jeigu tikrai tinkamas vaistas, veikia ir su kava blush2.gif ).

Casual, stipriau kvepiančios arbatžolės gali 'permušti'. Todėl geriau bent pusės val. intervalu po homeopatinių vaistų duoti (vaistai jau bus pradėję veikti). Šalavijai šiaip stipriai dezinfekuoja, bet jie ir stiprokai kvepia. g.gif Tuos tikrai reikia geroku intervalu duoti.

Giedrai, pavyko 'pagauti' bacilą? Pirmas variantas: skalavimas (medetkos, ramunėlės, druska+soda). Tada Angin-heel arba Mercurius heel (mano aplinkoj pastarasis geriau suveikia). Čia individualiai reiktų žiūrėti.
Jeigu viskas labai raudona, labiau paveikta dešinė - Belladonna
Labiau paveikta kairė - Lachesis
Pūliuoja su kvapu - Mercurius sol.
Peršti gerklės lanką - Phytolacca
Čia tik keli simptomai (brr... tikiuosi daugiau neprireiks nagrinėtis). Internete yra anotacijos, galima atsirinkti, kuris labiau tiktų (1 psl. yra nuorodos, kur galima pasiskaityti).
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Obuoliausia: 16 rugsėjo 2009 - 21:11
QUOTE(Obuoliausia @ 2009 09 16, 22:04)
Merginos, tie, kaip jūs rašot "homeopatiniai vitaminai" tai ir yra tos biocheminės (Shuesllerio) druskos, kaip suprantu. Tiesiog jeigu bus balansas, tai ir jausies normaliai.

O kiek kainuoja tos biocheminės druskos?
Atsakyti
Kaip tokių atskirai LT nėra (mačiau nete, jos būna tabletėmis).
Tiesiog 12 junginių, kuriuos galima užsisakyti žirniukais, 6x potencijos (mineraliniai junginiai išskaidyti iki molekulių, kaip būna suvirškinus maistą).
www.vithoulkas.com yra aprašyta. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Obuoliausia @ 2009 09 16, 23:52)
Kaip tokių atskirai LT nėra (mačiau nete, jos būna tabletėmis).
Tiesiog 12 junginių, kuriuos galima užsisakyti žirniukais, 6x potencijos (mineraliniai junginiai išskaidyti iki molekulių, kaip būna suvirškinus maistą).
www.vithoulkas.com yra aprašyta. 4u.gif

Dėkui.
Atsakyti