Įkraunama...
Įkraunama...

Lakas dekupažo darbams

http://www.google.co.../...ivns&itbs=1
va manau kad sitas geriausiai tiks g.gif
gal kas bandete ar tikrai neislieja?
Atsakyti
QUOTE(Nuotaikinga @ 2012 01 12, 14:09)
ir serviruok...
Tik pirma gerai gerai išdžiovink. Labai labai gerai ir ilgai, kad galutinai sudžiūtų. Geriausiai naudoti vaitspiritinius sintetinius smirdančius lakus. Jie ir vandens nebijo, ir gražiau dengiasi minkštu teptuku, tik jų džiūvimo laikas ilgesnis gerokai nei akrilinių.

O manai kad pramoniniai lakai kitokie? Taigi tas pats. Ir gaminiai, parduodami jau nulakuoti parduotuvėse, tuo pačiu laku lakuojami, bet be jokio susimąstymo juk ant jų sumuštinukus dedame.

O jei parduodant dekupažui skirtas priemones sakoma kad galimas sąlytis su maistu, mes jau ankstesnėse temose išsiaiškinome, kad tai - tik komercinis triukas.

bendravau su viena chemike.
joki lakai nera ekologiski, nors pirkau vienus, kurie tinkami salyciui su maistu bet...
- maistas neturi buti karstas
- maistas neturi ilgai buti salytyje, pvz duodenines vidus, sviestines ar cukrines vidus.
negaliu as ne pati naudoti, nei kitam dovanoti, jeigu tai priestarauja mano pacios isitikinimams
Atsakyti
QUOTE(Gegas @ 2012 01 30, 01:37)
joki lakai nera ekologiski, nors pirkau vienus, kurie tinkami salyciui su maistu bet...

Kaip nėra ekologiškų lakų? Yra.
Galbūt norėjote pasakyti, kad nėra lakų, kurie nebūtų kenksmingi? Beje, vieni lakai kenksmingi labiau, kiti mažiau.
O koks lako pavadinimas, kuris tinka sąlyčiui su maistu, kur pirkote?4u.gif
Atsakyti
Mergaites, koki spiritini laka rekomenduotumete?
Atsakyti
Sveikutes,
reik pagalbos..
uosviene paprase, kad sutvarkyciau jos staliuka..
ta toki kur sonai mediniai, o vidury plyteles.. tad tuos sonus reik atnaujint..
tad noreciau suzinoti koki laka man reiktu rinktis..??? reikia, kad butu atsparus vandeniui ir karsciui.. g.gif
kokius lakus naudojat arbatos padekliukams???
g.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(AnAngel @ 2012 03 12, 15:25)
Mergaites, koki spiritini laka rekomenduotumete?

O jums reikia būtent spiritinio lako? Esu naudojusi Artmanijos spiritinį laką - patiko. Turiu ir Decomania spiritinį laką, bet dar nenaudojau.

QUOTE(ANGELIUKSTE @ 2012 03 21, 20:05)
Sveikutes,
reik pagalbos..
uosviene paprase, kad sutvarkyciau jos staliuka..
ta toki kur sonai mediniai, o vidury plyteles.. tad tuos sonus reik atnaujint..
tad noreciau suzinoti koki laka man reiktu rinktis..??? reikia, kad butu atsparus vandeniui ir karsciui..  g.gif 
kokius lakus naudojat arbatos padekliukams???
g.gif  4u.gif

Mano patarimas: pasikonsultuokite su konsultantais pvz. Senukuose, ar Ermitaže, ar pan. Jie tikrai žino, kurie lakai yra atsparūs karščiui. Žinau, kad kitos dekupažistės arbatos padėkliukams naudoja aerozolinį laką iš Senukų.
Atsakyti
QUOTE(Sielonešė @ 2012 03 22, 10:28)

Mano patarimas: pasikonsultuokite su konsultantais pvz. Senukuose, ar Ermitaže, ar pan. Jie tikrai žino, kurie lakai yra atsparūs karščiui. Žinau, kad kitos dekupažistės arbatos padėkliukams naudoja aerozolinį laką iš Senukų.

reik geru konsultantu.. nes senukuose vieno paklausiau, tai sake vargu ar tokiu buna doh.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(ANGELIUKSTE @ 2012 03 22, 15:06)
reik geru konsultantu.. nes senukuose vieno paklausiau, tai sake vargu ar tokiu buna doh.gif  lotuliukas.gif

Senukai yra Senukai biggrin.gif
Tikrai tokių lakų yra, juk gaminami svetainės staliukai iš natūralaus medžio, jie irgi nulakuoti.
Radau, informacijos, kad Sadolin saunų lakas yra atsparus karščiui. Tikrai žinau, kad merginos padėklus, padėkliukus lakuoja aerozoliniu laku iš Senukų, vadinasi jis atsparus karščiui smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Sielonešė @ 2012 03 22, 15:20)
Senukai yra Senukai  biggrin.gif
Tikrai tokių lakų yra, juk gaminami svetainės staliukai iš natūralaus medžio, jie irgi nulakuoti.
Radau, informacijos, kad Sadolin saunų lakas yra atsparus karščiui. Tikrai žinau, kad merginos padėklus, padėkliukus lakuoja aerozoliniu laku iš Senukų, vadinasi jis atsparus karščiui  smile.gif

nuosirdus aciu uz info drinks_cheers.gif
Atsakyti
sveikos mergaites rolleyes.gif sugalvojau atnaujinti gitara,bet nezinau koks lakas geriausiai tiktu jos lakavimui...gal kuri patarsit? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Sielonešė @ 2012 03 22, 12:28)
O jums reikia būtent spiritinio lako? Esu naudojusi Artmanijos spiritinį laką - patiko. Turiu ir Decomania spiritinį laką, bet dar nenaudojau.



Man folijai dengti 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(AnAngel @ 2012 03 27, 15:35)
Man folijai dengti  4u.gif

Aš ant folija dekoruoto paviršiaus tiesiog purškiu aerozolinį laką, o paskui lakuoja akriliniu laku, arba galima kelis kartus purkšti aerozolinį laką. Beje, aš naudojau Stamperia foliją.
Atsakyti