Įkraunama...
Įkraunama...

Lakas dekupažo darbams

Sveikos,
turiu klausimuka - kuo skiedziate spiritini laka?
Atsakyti
O as turiu klausimuka kuom salinti aliejiniu daziu pertekliu nuo retro lako, gal whitespiritu?
Atsakyti
QUOTE(AnAngel @ 2012 04 13, 20:57)
O as turiu klausimuka kuom salinti aliejiniu daziu pertekliu nuo retro lako, gal whitespiritu?

aliejumi nebandėt?
Atsakyti
QUOTE(Meškuolė @ 2012 04 14, 19:20)
aliejumi nebandėt?


As dar is vis nebandziau nieko itrinti i itrukimus kol nzn kuom pertekliu salinti - bijau visa darba sugadinti... Labai jau kaprizingas dalykas tas Retro lakas, bet itrukimai ziauriai grazus gavosi... 4u.gif
Turiu aliejiniu dazu ir Decomanijos patinos... blush2.gif
O koki alieju jeigu ka naudoti?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo AnAngel: 14 balandžio 2012 - 21:20
QUOTE(AnAngel @ 2012 04 14, 21:19)
As dar is vis nebandziau nieko itrinti i itrukimus kol nzn kuom pertekliu salinti - bijau visa darba sugadinti... Labai jau kaprizingas dalykas tas Retro lakas, bet itrukimai ziauriai grazus gavosi... 4u.gif
Turiu aliejiniu dazu ir Decomanijos patinos...  blush2.gif
O koki alieju jeigu ka naudoti?

man nuo "Retro" aliejiniai dažai labai lengvai su minkštu sausu trikotažiniu skudurėliu nusivalo. juk jo paviršius skaidrus ir slidus. tik su raudona sp. reikia but atsargiai, nes ji mėgsta pėdsaką palikt smile.gif .
Atsakyti
QUOTE(lukasta @ 2012 04 15, 02:24)
man nuo "Retro" aliejiniai dažai labai lengvai su minkštu sausu trikotažiniu skudurėliu nusivalo. juk jo paviršius skaidrus ir slidus. tik su raudona sp. reikia but atsargiai, nes ji mėgsta pėdsaką palikt smile.gif .


Bet tada reikia is karto braukti kaip suprantu, bet, o tada nepasisalina dazai is itrukimu? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(AnAngel @ 2012 04 15, 00:46)
Bet tada reikia is karto braukti kaip suprantu, bet, o tada nepasisalina dazai is itrukimu?  4u.gif

valant dažai įrūkimuose pasilieka, ten matyt prilimpa. O aliejiniai dažai ne taip greit džiūsta, nors aš valau iš karto.
Atsakyti
QUOTE(lukasta @ 2012 04 15, 18:01)
valant dažai įrūkimuose  pasilieka, ten matyt prilimpa. O aliejiniai dažai ne taip greit džiūsta, nors aš valau iš karto.


Asiku, aciu uz atsakyma smile.gif 4u.gif
Atsakyti
Mergaites, koki rekomenduotumete purskiama laka, kad grazu blizgesi turetu, greitai dziutu ir nebutu lipnus kai isdziuva?
Atsakyti

Sveikos merginos,

Aš su tokiu klausimu, ieškodama lako ne vandens pagrindu, pardavėja pasiūlė SOLO GOYA priemonę-laką pagrindo įtrūkimams formuoti (aš ją ir naudoju vietoj laiko, bet va parūpo gal galiu ir dar ka nors padaryt hihihi.gif) , tai norėjau paklausti ar kas su tokia dirba tiems įtrūkimams formuoti, ar čia yra tokia dvikomponentė priemonė kaip įtrūkimams tik pirmasis žingsnis, ar čia su ja galima kažka kitokio išgauti???
Būčiau dėkinga už atsakymą aciuks.gif 4u.gif

Štai toks buteliukas:
user posted image

Atsakyti
Sveikos, moteriškės. Seniai čia buvau, bet dar vis gerai prisimenu, kad pykstate už pasikartojančius klausimus. ax.gif Vis dėlto išdrįsiu užduoti neperskaičius visos temos prieš tai. Gal neprimušit labai bigsmile.gif

Užtepiau dvikomponentį Sottile. O bet tačiau.... senokai nenaudotas ir sutirštėjo daugokai. Pirmas komponentas dar nieko. Bet antrasis tai tirštas. Antrą komponentą (kaip ir pirmąjį) užtepiau pirštukais ir paviršius gavosi žiariai nelygus, duobėtas. Matosi negražiai. Kuom čia man reiks užlyginti? g.gif Kaži jei skilimus įtrynus, kai išdžius, užtepti krištolo skaidrumo laką? Na, tą kur iš dveijų dalių 1:3 maišomas. Jo paviršius tai toks labai fainas gaunasi, ale kaip tie lakai tarpusavyje ir dar su aliejiniais įtrinymais (o gal geriau porporina?) sutars?... g.gif
Atsakyti
Niekas man neatsakė. Radau išeitį pati. Pasidalinsiu, gal kam irgi bus naudos. Žodžiu, tą dvikomponentį įtryniau ir užpurškiau sintetinį laką purškiamą. Tris sluoksniukus. Kai išdžiūvo, pašvitrinau truputį paviršių ir užtepiau krištolo skaidrumo laką (tą iš dveijų dalių, kur 3:1 maišomas). Rezultatas – liuks. Kai išdžius, nufotkinsiu.
Atsakyti