QUOTE(gintariux24 @ 2009 08 17, 17:31)
Laba diena visoms. Nu siandien ir dienele... Pirmiausia, pagaliau savaite veluodamos pas mane atskubejo raudonosios seses (nu cia gal ir gerai)

O kita gavau infekciniu tyrimu rezultatus iš ENDEMIK tai esu išsigandusi, nes pasirodo kad pas mane rastas citomegalo virusas. Tai as dabar esu visiskai isitikinus kokia buvo mano kudikio mirties priežastis, viskas per ta virusa. Tik kas pikciausia kodel mano gydytojas man neliepe darytis siu tyrimu nestumo eigoje, gal butume isvenge sios nelaimes...
sveika. ir man buvo rade antikuniu CMV. bet tu issiaiskink kokio tipo tie antikuniai, buna aktyvus ir pasyvus. Igm ir Igg kazkaip taip rasosi. nes kas antras zmogus turi antikuniu siam virusui. nes tai labai plati grupe, pvz herpes. kai man taip pasake lietuvoj, as anglijoj pasakiau savo gyd, tai man dar karta padare tyrima ir isaiskino. kad tie skaiciai tiesiog rode, kad mano organizme yra didelis kiekis antikuniu tam virusui, nes as turiu herpes, buna karts nuo karto. tisiog esame to viruso nesiotojai ir jam antikuniu turetojai.
tai gali but visai nepriezastis.
va ziurek...
CMV paplitęs visame pasaulyje. Išsivysčiusiose šalyse 5070 proc. bendrosios populiacijos turi antikūnų CMV. Apie 1 proc. moterų, užsikrėtusių iki pastojimo, perduoda virusą vaisiui in utero. Susirgus pirmine infekcija nėštumo metu, perdavimo rizika vaisiui yra apie 50 proc. CMV gali replikuoti placentos ląstelėse citotrofoblastuose, turinčiose tiesioginį sąlytį su motinos krauju, tai sudaro sąlygas infekciją perduoti vaisiui. Postnatalinę CMV infekciją lemia viruso buvimas gimdos kaklelio sekrete, bet dar dažnesnis infekcijos šaltinis motinos pienas. Maži vaikai tampa CMV plitimo vektoriais. Tai šiai amžiaus grupei būdingo artimo kontakto su šlapimu ir seilėmis, kuriame yra virusų, rezultatas. Kontaktas dažniausiai vyksta keičiant vystyklus ir dalijantis žaislais, kurie gali patekti į burną.
Intrauteriniu periodu įgyta CMV infekcija pasireiškia 0,522 proc. visų gyvų naujagimių. Šiuo periodu užsikrečiama rečiau negu perinataliniu.
na zodziu gana daug tos informacijos.
pasiklausk savo gydytoju ar tau reikia kazkaip tai gydyti, ar ne.