Įkraunama...
Įkraunama...

Svočių namučiai XX

laba visom 4u.gif
vaidoska aciu uz patarimus, paskaicius tavo patarimus, pasikoreguosiu savo scenariju ir as ax.gif blush2.gif

Šunvyšne tavo akmenukai thumbup.gif gal gali pasakyt tixliau, kur pirkai akmenukus? ax.gif man jie l.patiko thumbup.gif

o as siandien pasigaminau pirslio 100lt. thumbup.gif man patinka thumbup.gif bet kol MB tinkama veido israiska pataikiau ideti doh.gif lotuliukas.gif bet manau gavos thumbup.gif

miskininkele sveikit greiciau 4u.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Šunvyšnė @ 2009 07 21, 08:23)
Turiu tokius:

Labai aciu 4u.gif 4u.gif 4u.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
darule, rodyk pinigus tongue.gif

aš nedarysiu pinigų...jau kartą policijoj buvom doh.gif iš palangod parsivežėm padirbtą šimtinę, gavom grąžą bare doh.gif o grįžę vakare ėjom duonos nusipirkti, tai ir supakavo. laimingai viskas baigės. bet vyras mano ta tema nejuokauja daugiau bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(darule @ 2009 07 21, 11:20)
Šunvyšne tavo akmenukai thumbup.gif gal gali pasakyt tixliau, kur pirkai akmenukus? ax.gif man jie l.patiko thumbup.gif


Jau norėjau rašyt kur kaip nuvažiuot, bet prisiminiau pavadinimą ir atradau internete thumbup.gif www.grantus.lt
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Šunvyšnė: 21 liepos 2009 - 11:31
[quote=darule,2009 07 21, 11:20]
laba visom 4u.gif
vaidoska aciu uz patarimus, paskaicius tavo patarimus, pasikoreguosiu savo scenariju ir as ax.gif blush2.gif

Ner uz ka mirksiukas.gif 4u.gif

Va man pradziai vieni is graziausiu zodziu(radau pirsliu lobyne)
Būkite laimingi,
Į šiuos žodžius tegul įeina viskas...
Ir gyvenimo džiaugsmas, ir stipri meilė,
Ir saulėta nuotaika, ir giedras vaikiškas juokas.
Dabar jau keturiom rankom
Jūs laimę sieksit.
Bendrom svajom pavasariai žydės
Kartu dainuosit ir kartu liūdėsit
Ir tyliai lauksite trečios širdies...
wub.gif
Atsakyti
Šunvyšne l.tau aciu wub.gif 4u.gif


http://www.ipix.lt/images/47830937.jpg

mano pinigas lotuliukas.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Šunvyšnė @ 2009 07 21, 00:56)
Bet aš su tais savo akmenukais laimės receptui tai prasikeiksiu maniau.. Nusipirkau tikrai fainų floristikos pardėj.. Balti, gana dideli, įvairių formų.. Alia neįvertinau, kad su markeriu ant jų užrašius NUSITRINS lengvai  doh.gif  Tai galvoju bus mano jaunieji juodais pirštais  biggrin.gif  Bandžiau tepti blizgesiu nagų smile.gif Nepatiko. Tai va ką tik baigiau su laku rašyti.. Mirkau dantų krapštuką į nagų laką ir rašau  doh.gif  Raidės visokios, bet visumoj tai man nieko žiūrisi  blush2.gif


Aš rašiau su plonu markeriu, kuriuo rašoma ant CD. Nenusitrina net ir labiau patrynus thumbup.gif Praeitoje temoje rašiau smile.gif

Labai gražūs akmenėliai thumbup.gif Gaila, kad Kaune, Utenoje tokių su žiburiu nerasi... schmoll.gif

Papildyta:
QUOTE(darule @ 2009 07 21, 12:46)
mano pinigas lotuliukas.gif  4u.gif


thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo liolikė: 21 liepos 2009 - 11:58
Sveikutes ,as tai jau pradedu depresuot lotuliukas.gif
darule ,pinigas tai nerealus thumbup.gif As dariau be foto va tokius user posted image
Akmenukai Šunvyšnes tai labai jau dailiai pagaminti thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(skgreta @ 2009 07 21, 10:36)
Tai kad nera ko pykti, aciu uz patarimus, juk labaiu patyres geriau zino, as tai pirma kart tik einu pirsliaut, o eiga bandziau deliotis pagal tai kaip buvo musu vestuvese ir kaip buvau macius kitur.
FIlmukas truks apie 5-6 minutes. As ir ji is pradziu galvojau po karstu daryti, bet tada nezinau kaip ta dokumentu atidavima daryti, nes jie susije su filmuku, nu tokia netvarka cia pas mane nezinau kaip normaliai susidelioti.
Zidini nenoriu daryti pries pat dvylika, kadangi po jo dar esu kai ka sugalvjus, ir jei darysiu pries pat dvylika, man nepavyks padaryti tos staigmeneles, nes jau paskui seks kitos atrakcijos, tai zidini galvoju kelti i pirma uzsedima, o uz tevus tosta i antra ir po jo noreciau kad sugrotu giminiu daina. Is pradziu galvojau zidini ir tevu sveikinma daryt per pirma, bet tada tas piras labai ilgas gaunasi. NU vienu zodziu cia kazkokia nesamone pas mane  doh.gif

Zinok, mano lygiai taip pat numatyta viskas, tik as filmuka rodysiu po dokumentu atidavimo, kol karstus nesios. Na as galvoju tiesiog tas musu filmukas tai nebus toks rimtas, todel ji galima isnaudoti laika, kol lauks karstu arba kai prades valgyti.
Atsakyti
QUOTE(liolikė @ 2009 07 21, 12:56)
Aš rašiau su plonu markeriu, kuriuo rašoma ant CD. Nenusitrina net ir labiau patrynus  thumbup.gif  Praeitoje temoje rašiau  smile.gif

Labai gražūs akmenėliai  thumbup.gif  Gaila, kad Kaune, Utenoje tokių su žiburiu nerasi...  schmoll.gif

Papildyta:
thumbup.gif


Ačiū smile.gif Aš iš pradžių irgi su tokiu markeriu rašiau.. Bet tie akmenėliai kažkokie blizgūs, slidūs, tai beveik nuo visų nusitrynė.. Kol sumąsčiau kuo čia užrašyt smile.gif Bet turėtų būt kažkokie gal dar specialūs dalykai, nes turiu vazą, ant kurios užrašyta ir nesitrina niekas.. Na bet jau šį kartą bus gerai taip, su nagų laku užrašyti smile.gif

Šiaip tai aš iš Utenos kilusi smile.gif Tik Kaune jau 9 metai gyvenu, bet pas tėvelius grįžtu pasibūti smile.gif
Papildyta:
QUOTE(*zadiv* @ 2009 07 21, 13:15)
Akmenukai Šunvyšnes tai labai jau dailiai pagaminti  thumbup.gif


Ačiū ačiū visoms labai už gražius žodžius.. 4u.gif Taip ir nedingsta šypsena nuo veido, ir kiti darbeliai smagiau darosi smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Šunvyšnė @ 2009 07 21, 09:06)
Labas rytas, štai mano akmenukai..


labai sauniai atrodo thumbup.gif
Papildyta:
QUOTE(skgreta @ 2009 07 21, 09:44)
Sveikos,

pantera83 su vestuviu metinemis jus 4u.gif


aciukas smile.gif
Papildyta:
QUOTE(miskininkele @ 2009 07 21, 10:49)
Ps. Panteryte labai grazei atrodei  thumbup.gif


labai aciu blush2.gif 4u.gif
Atsakyti
darule-pinigas thumbup.gif foto atitaikyta biggrin.gif
Atsakyti