Įkraunama...
Įkraunama...

Svočių namučiai XX

QUOTE(Mandra Sandra @ 2009 07 21, 13:39)
darule-pinigas  thumbup.gif foto atitaikyta  biggrin.gif

lotuliukas.gif aciu, MB pozavo koki pusvalandi, kol pagaliau tiko foto lotuliukas.gif thumbup.gif
Atsakyti
zinot, truputi pastrigau ties apdovanojimais doh.gif g.gif
Jaunojo mamai dovanojam medaus. Ne tam, kad pati iškabintų, o tam, kad jaunųjų gyvenimą nuolatos saldintų. Tepkite jų liežuvius, kad blogi žodžiai nuo liežuvio kristų, o geri - vienas kito širdin.
Jaunosios mamai – dovanojam termometrą, kuriuo Jūs nuolatos turėsite tikrinti jaunųjų gyvenimo temperatūrą. Jeigu atsitiktų taip, kad temperatūra pakiltų iki gaisro liepsnos, reikia gesinti.
Tam reikalui Jaunojo teveliui dovanojame gesintuvą (vandeniu purškiamas šautuvas). Naudoti jį reikia pagal situaciją..
Jaunosios TĖČIUI – dovanojame neišsenkamą turtą, kai tik jaunieji pasiskus, kad trūksta turto, kad per mažai jiems duodate, tai padėkite pagal jų pageidavimus ( įteikiamas diržas ).
JAUNAJAI dovanojam ( kočelą ), kad turėtu su kuo vyrą pasitikti ir (šaukšta ), kad turėtų kuo sriūbą pamaišyti ir vyrą pamaitinti
JAUNIKIUI : RAMŪNAI jinai griauš tave kasdienialią mielą, todėl dovanojame tau ( pjūklą ).
turiu toki texta, bet dovanos jaunosios teciui ir jauniesiems, man kazkaip nepatinka schmoll.gif g.gif gal galit kuri patart kaip pakeist ax.gif
Atsakyti
QUOTE(darule @ 2009 07 21, 15:34)
zinot, truputi pastrigau ties apdovanojimais doh.gif  g.gif
        Jaunojo mamai dovanojam medaus. Ne tam, kad pati iškabintų, o tam, kad jaunųjų gyvenimą nuolatos saldintų. Tepkite jų liežuvius, kad blogi žodžiai nuo liežuvio kristų, o geri - vienas kito širdin.
          Jaunosios mamai – dovanojam termometrą, kuriuo Jūs nuolatos turėsite tikrinti jaunųjų gyvenimo temperatūrą. Jeigu atsitiktų taip, kad temperatūra pakiltų iki gaisro liepsnos, reikia gesinti.
          Tam reikalui Jaunojo teveliui dovanojame gesintuvą (vandeniu purškiamas šautuvas). Naudoti jį reikia pagal situaciją..
          Jaunosios TĖČIUI – dovanojame neišsenkamą turtą, kai tik jaunieji pasiskus, kad trūksta turto, kad per mažai jiems duodate, tai padėkite pagal jų pageidavimus ( įteikiamas diržas ).
          JAUNAJAI dovanojam ( kočelą ), kad turėtu su kuo vyrą pasitikti ir (šaukšta ), kad turėtų kuo sriūbą pamaišyti ir vyrą pamaitinti
JAUNIKIUI : RAMŪNAI jinai griauš tave kasdienialią mielą, todėl dovanojame tau ( pjūklą ).
turiu toki texta, bet dovanos jaunosios teciui ir jauniesiems, man kazkaip nepatinka schmoll.gif  g.gif gal galit kuri patart kaip pakeist ax.gif

Dar kazkur skaiciau kaciarga dovanoja, bt nepamenu kokia ten reiksme, kazkur turiu uzsirasius, reiks grizus namo paieskoti. As tai situ apdovanojimu turbut is vis nedarysiu. Na dar nesu tikra, bet jauciu man neuzteks laiko.
Atsakyti
Vardų rinkimui nupirkau atvirutes: ant vienos užrašyta SŪNELIUI, ant kitos DUKRELEI. Prikabinau kojinytes, neblogai atrodo smile.gif Tuoj pabandysiu įkelt foto
Atsakyti
QUOTE(darule @ 2009 07 21, 15:34)
turiu toki texta, bet dovanos jaunosios teciui ir jauniesiems, man kazkaip nepatinka schmoll.gif  g.gif gal galit kuri patart kaip pakeist ax.gif


kaip jau minejau, tevams dovanojau zenkliukus su uzrasais "super mama", "super tetis", o jauniesiems knygutes busimiems teveliams, nes kitus atributus iteikinejau, kai sventinom i seimininkus smile.gif
Atsakyti
aš irgi stringu su apdovanojimais,kaip manot o kada iteikti medalius netikriems jauniesiems?kai paliks stalą ar antrą dieną,tada kaip ir visiems kitiems g.gif
Atsakyti
QUOTE(roky @ 2009 07 21, 14:47)
aš irgi stringu su apdovanojimais,kaip manot o kada iteikti medalius netikriems jauniesiems?kai paliks stalą ar antrą dieną,tada kaip ir visiems kitiems  g.gif

tai gal antra diena apdovanok g.gif
Papildyta:
QUOTE(pantera83 @ 2009 07 21, 14:45)
kaip jau minejau, tevams dovanojau zenkliukus su uzrasais "super mama", "super tetis", o jauniesiems knygutes busimiems teveliams, nes kitus atributus iteikinejau, kai sventinom i seimininkus smile.gif

man si ideja patiko, tik mano januju tevam, tai netinka g.gif bet gal jauniesiems padovanosiu knygutes gyvenimas su ja, ir gyvenimas su juo g.gif o tevam....na dar reikia pasukt smegeneles g.gif
Atsakyti
user posted image]
Vardų rinkimui ax.gif

user posted image]

Vestuvinis medus su naudojimosi instrukcija
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo liolikė: 21 liepos 2009 - 15:15
QUOTE(darule @ 2009 07 21, 15:57)
tai gal antra diena apdovanok g.gif
Papildyta:

man si ideja patiko, tik mano januju tevam, tai netinka g.gif bet gal jauniesiems padovanosiu knygutes gyvenimas su ja, ir gyvenimas su juo g.gif o tevam....na dar reikia pasukt smegeneles g.gif

Dar kiti tevam dovanoja pasaku knygeles, isventina i senelius. O jauniesiems gali bendra knygute nupirkti, yra laimingos santuokos receptas, ten tokiu graziu patarimu yra.
Atsakyti
QUOTE(skgreta @ 2009 07 21, 15:10)
Dar kiti tevam dovanoja pasaku knygeles, isventina i senelius. O jauniesiems gali bendra knygute nupirkti, yra laimingos santuokos receptas, ten tokiu graziu patarimu yra.

itariu taip ir padarysiu, tevam padovanosiu pasaku knygutes, o jauniesiems tas knygutes kur minejau, nes jas turiu jau nupirkus mirksiukas.gif ax.gif
Atsakyti
help.gif help.gif help.gif Svočiutės padėkit help.gif help.gif help.gif Veriu saldainių virvę stalo išpirkimui, tačiau nei siūlas nei su susegėju, kur lapus susega, saldainių neišeina susegti, plyšta ir plyšta doh.gif Kaip jūs tvirtinot tuos saldainius???
Atsakyti
QUOTE(Roretėlė @ 2009 07 21, 16:27)
help.gif  help.gif  help.gif  Svočiutės padėkit  help.gif  help.gif  help.gif Veriu saldainių virvę stalo išpirkimui, tačiau nei siūlas nei su susegėju, kur lapus susega, saldainių neišeina susegti, plyšta ir plyšta  doh.gif Kaip jūs tvirtinot tuos saldainius???

as saldainius tvirtinau su vadinamu "krokodilu" ir man l.gerai laike, segiau taip, kad tik susisegtu galiukai, jei per daug susegdavau, ir man plyso mirksiukas.gif bandyk tik kad susisegtu galiukai segt mirksiukas.gif
Atsakyti