Įkraunama...
Įkraunama...

Svočių namučiai XX

Sveikutės 4u.gif

mergytės, reikia jūsų pagalbos ax.gif

Man labai reikia trumpos priesaikos žodžių, na tokių trumpučių, bet griebiančių už širdies, gal kas turit? bigsmile.gif

Dar klausimėlis dėl laikraštuko, gal kas ir pavyzduką kokį atsiųstų? ax.gif laura.zaleniene@yahoo.comNu ką į jį dėti????? g.gif Man sumaketuos, tik reikia info susiųsti ir nežinau, ką ten dėti doh.gif

Ir dar dėl narvelio balandžiams. Nu niekur su sese jo nerandam doh.gif Ten, kur imam balandžius, narvelių tokių gražių neturi, nes jie ne verslui tuos balandžius augina... Gal kas žinot, kur galima rasti? g.gif

Aš vis dar pogrindyje blush2.gif Žinokit sėdžiu naktimis iki paryčių doh.gif Pažadu, kai pasiruošiu, viskuo pasidalinsiu, man tikrai gaila nebus, bet dabar neturiu kada, labai jau intensyviai ruošiuosi...
Atsakyti
VIRVUTĖ APIE PIRŠTĄ
Kiekvienam dalyviui duodamas siūlas arba virvutė. Kokio ilgio siūlas (arba virvutė) bus, nusprendžia tik pats dalyvis – tai tik jo sprendimas. Kiekvieną kartą, kai žaidžiantysis apsuka siūlą (virvutę apie pirštą, jis(ji) ką nors papasakoja apie save. Kuo ilgesnė virvutė, tuo daugiau reikia papasakoti apie save.

PENKIAPIRŠTĖ
Svečiams turėtų patikti ir daugybę šokiruojančių akistatų žadantis žaidimas “Aš niekad nesu”. Visi ištiesia rankas ir atskleidžia savo gyvenimo faktus. Pavyzdžiui, tu sakai: “Aš esu mylėjusis lauke”. Tas, kuris to nėra daręs, užlenkia pirštą. Laimi žaidėjas, kurio bent vienas pirštas lieka atlenktas. Kiekvieno rato laimėtojai gauna prizą — kokį nors mažmoži (o kiti — intriguojančią staigmeną: “Ei! Juk ji visa tai yra dariusi!”).

MYLIU - NEMYLIU
Vedantysis prašo visų svečių, sėdinčių prie stalo, pasakyti ką jie myli ir ko nemyli pas kaimyną iš dešinės. Pvz.: "Pas kaimyną iš dešinės aš myliu ausį ir nemyliu peties.". Poto kai visi tai pasako, vedantysis iš eilės prašo pabučiuoti tai ką jie myli ir įkasti ten ko jie nemyli.

ADVOKATAS
Prie stalo sėdi maždaug 10 žmonių. Įsipilama gėrimo į taureles. Tada kiekvienas asmuo turi po savo advokatą, jam iš dešinės. Kai bet kuris svetys pasako kito vardą, ji turi apginti jo advokatas. Pvz. Dabar geria Jonas. Jonui iš dešinės žmogus sako, ne, Jonas negeria, o geria pvz., Juozas. Tuomet Juozą gina jo advokatas iš dešinės. Žaidžiama kol kas nors susipainioja ką ir kada reikia ginti. Tada susipainiojusiajam reikia išgerti

GYVŪNŲ KONCERTAS
Kiekvienam dalyviui piršlys ar svočia pasako kokį nors gyvūno atliekamą garsą.Pvz.; vienam pasako į ausį :Am am“, kitam- „Mekeke“, trečiam- „ Cip cip“, ‚kva kva“, „miau miau“ ir t.t. Tada garsiai sako visiems:“ Šiandien pradėsime koncertą. Kai pasakysiu :“ trys keturi“, Jūs visi kuo garsiau sakysite tai, ką aš Jums pasakiau. Laimės tas, kuris garsiausiai girdėsis“. Ir pasigirsta tokie garsai...Jei sunku prieiti prie kiekvieno žmogaus per vestuves, galite pasidaryti lapelius su užrašytais gyvūnų mėgdžiojimo garsais ir duoti išsitraukti visiems žmonėms.

Galima ir ant lapelio surasyti ir isdalinti ,nes sedint neisi prie kievieno svecio.
Atsakyti
merginos pagalbos... reikia netikro santuokos liudijimo, na to kur netikra pavarde, gal kas turit nusiskanavusios? pavardes as jau kaip nors pasikeisiu..
o gal kuri nors daro, ar zinot mamyte kokia kuri daro tuos liudijimus? neturiu skanerio negaliu pati padaryt... sad.gif
Atsakyti
QUOTE(jenna @ 2009 07 22, 02:49)
merginos pagalbos...  reikia  netikro  santuokos liudijimo, na to kur netikra pavarde, gal kas turit nusiskanavusios?  pavardes as jau kaip nors pasikeisiu..
o gal kuri nors daro, ar zinot  mamyte kokia  kuri daro tuos liudijimus? neturiu skanerio negaliu pati padaryt... sad.gif


Aš vargstu su šiuo reikalu. Visur ieškojau kaip atrodo santuokos liudijimas, nes galvojau, kad tikrai turėjo pasikeisti per 14 metų, bet niekur neradau, tai pasidariau panašų į savo. O vakar aptikau, kad blanko išorė pasikeitusi doh.gif , tai jeigu kažkas pavyks padaryti, tai pranešiu.
Atsakyti
labas rytas , na as santuokos liudijimo nedariau , nes musiskiai tuoksis tik baznycioj tai nera kaip apgauti g.gif
kalbejot apie eiga . tai pas mane mazdaug tokia
Griztam, isiperkam stala
sveikinimai ,pasifotkinimai ,
susedam ,pristatom kur buvom ka matem ,pirmas tostas uz jaunuosius ir iskart pristatau spauda ,kad ji tokia yra ir kas nores pasiims paskaityti (nedalinsiu)
Tostas uz jaunuju dukryte tada uz tevus
karsti patiekalai , tada rinkimai komendantu ir panas
Veliau pertrauka ,arba per ja arba per antra uzsedima darbu pasidalijimas , jaunuju diplomai , laiskas gandrui dar sis bei tas (jei bus laiko)
Tada zidinys ,ilgiausiu metu
Po 12 nuometo nuemimas , pavardes palikimas , puokstes metimas , torto pjaustymas (situs suderimsim su muzikantais kada darysim) na ir islydetuves
Atsakyti
QUOTE(loretita2 @ 2009 07 21, 23:14)
pantera83 su vestuviu metinemis jus  clap.gif  4u.gif  ploja.gif ,kadangi metines popierines tai cia jums


aciu, tik sako, kad pirmos buna popierines smile.gif
Atsakyti
QUOTE(pantera83 @ 2009 07 22, 08:07)
aciu, tik sako, kad pirmos buna popierines smile.gif

biggrin.gif prasom, o jis ir yra popierinis
Papildyta:
QUOTE(skgreta @ 2009 07 21, 15:40)
Dar kazkur skaiciau kaciarga dovanoja, bt nepamenu kokia ten reiksme, kazkur turiu uzsirasius, reiks grizus namo paieskoti. As tai situ apdovanojimu turbut is vis nedarysiu. Na dar nesu tikra, bet jauciu man neuzteks laiko.

Gal sita turi omeni?
Visai linksmai atrodytų jaunajai padovanoti žarsteklį (vietoj kočėlo) su tokiais žodžiais:
Kačergos naudojimo instrukcija:
Šis liaudies meno kūrinys vaisingai gali būti panaudotas buityje: 1. Jei moteris išreiškė savo emocijas kačergos pagalba, tai, be jokios abejonės, sužadins audringą vyro jausmų prasiveržimą. Kačergos kalba yra vienodai suprantama tiek gatvės šlavėjui, tiek valstybės veikėjui. 2. Kačerga naudojama nugarai ištiesinti. Praktika rodo, kad dažniau yra lyginamos vyriškos nugaros. 3. Kačerga – patikima prieaugio auklėjimo priemonė, kurią prieš vartojant patariama apvynioti mazgote, jei auklėtinis dar negavęs paso. 4. Kačerga gali būti panaudota ir visuomeniškiau, pvz.: per ilgai užsibuvusiems svečiams palydėti…”.
Atsakyti
QUOTE(*zadiv* @ 2009 07 22, 08:03)
labas rytas , na as santuokos liudijimo nedariau , nes musiskiai tuoksis tik baznycioj tai nera kaip apgauti  g.gif
kalbejot apie eiga . tai pas mane mazdaug tokia
Griztam, isiperkam stala
sveikinimai ,pasifotkinimai ,
susedam ,pristatom kur buvom ka matem ,pirmas tostas uz jaunuosius ir iskart pristatau spauda ,kad ji tokia yra ir kas nores pasiims paskaityti (nedalinsiu)
Tostas uz jaunuju dukryte tada uz tevus
karsti patiekalai , tada rinkimai komendantu ir panas
Veliau pertrauka ,arba per ja arba per antra uzsedima darbu pasidalijimas , jaunuju diplomai , laiskas gandrui dar sis bei tas (jei bus laiko)
Tada zidinys ,ilgiausiu metu
Po 12 nuometo nuemimas , pavardes palikimas , puokstes metimas , torto pjaustymas (situs suderimsim su muzikantais kada darysim) na ir islydetuves



trys tostai is eiles tik susedus? g.gif pirma uz jaunuosius pakelia taures, paskui iskarto uz dukryte?ir tevus?ten turi buti viskas greitai, praktiskai be tarpu.....nes bus nesami karsti, zmones pakele taures uzkasti negales g.gif siulau uz tevus ir dukryte kelti po karstu blush2.gif
Atsakyti
Sveikos,
Noreja paklausti kas darot buteli sampano ir aplipdot saldainiais. Kokius saldainius naudojat. Gal galit parasyti kaip vadinasi ir kur pirkot, nerandu maza saldainiu. Ir ar jie tvirtai laikosi, jei klijuojat tik su dvipuse lipnumo juostele, ar reikia su klijais klijuoti? g.gif
Dar karta mergaites klausiu del kraicio skrynios? Kaip jus ja pristatot, kokius zodzius sakot?
QUOTE(loretita2 @ 2009 07 22, 08:28)
biggrin.gif prasom, o jis ir yra popierinis
Papildyta:

Gal sita turi omeni?
Visai linksmai atrodytų jaunajai padovanoti žarsteklį (vietoj kočėlo) su tokiais žodžiais:
Kačergos naudojimo instrukcija:
Šis liaudies meno kūrinys vaisingai gali būti panaudotas buityje: 1. Jei moteris išreiškė savo emocijas kačergos pagalba, tai, be jokios abejonės, sužadins audringą vyro jausmų prasiveržimą. Kačergos kalba yra vienodai suprantama tiek gatvės šlavėjui, tiek valstybės veikėjui. 2. Kačerga naudojama nugarai ištiesinti. Praktika rodo, kad dažniau yra lyginamos vyriškos nugaros. 3. Kačerga – patikima prieaugio auklėjimo priemonė, kurią prieš vartojant patariama apvynioti mazgote, jei auklėtinis dar negavęs paso. 4. Kačerga gali būti panaudota ir visuomeniškiau, pvz.: per ilgai užsibuvusiems svečiams palydėti…”.

aha sitas, dekui 4u.gif
Atsakyti
[quote=skgreta,2009 07 22, 09:17]
Sveikos,
Noreja paklausti kas darot buteli sampano ir aplipdot saldainiais. Kokius saldainius naudojat. Gal galit parasyti kaip vadinasi ir kur pirkot, nerandu maza saldainiu. Ir ar jie tvirtai laikosi, jei klijuojat tik su dvipuse lipnumo juostele, ar reikia su klijais klijuoti? g.gif
Dar karta mergaites klausiu del kraicio skrynios? Kaip jus ja pristatot, kokius zodzius sakot?

Pas mus turguj buna pirkti tokievisai mazyciai saldainiukai vadinasi"bibi" 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(loretita2 @ 2009 07 22, 08:28)
biggrin.gif prasom, o jis ir yra popierinis


tai kad musu santuokai du metai smile.gif
Atsakyti
QUOTE(vaidoska @ 2009 07 22, 10:07)
trys tostai is eiles tik susedus?  g.gif pirma uz jaunuosius pakelia taures, paskui iskarto uz dukryte?ir tevus?ten turi buti viskas greitai, praktiskai be tarpu.....nes bus nesami karsti, zmones pakele taures uzkasti negales g.gif siulau uz tevus ir dukryte kelti po karstu  blush2.gif

galbut netaip ,tiesiog surasiau , o kada jie ivyks tostai tai jau ziuresim vietoj mirksiukas.gif kazkaip nesiplanuoju laiko ka kada , susirasiau ka mazdaug turiu padaryt kada ir jau stengsimes kaip nors spet , pagal situacija . dekui uz patarimus mirksiukas.gif
Atsakyti