Įkraunama...
Įkraunama...

Svočių namučiai XX

QUOTE(darule @ 2009 07 21, 17:00)
as saldainius tvirtinau su vadinamu "krokodilu" ir man l.gerai laike, segiau taip, kad tik susisegtu galiukai, jei per daug susegdavau, ir man plyso mirksiukas.gif bandyk tik kad susisegtu galiukai segt mirksiukas.gif


Labai didelis AČIŪ už patarimą, pabandysiu kaip tu sakei, nes jau buvau praradusi viltį susegti tuos saldainius doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Roretėlė @ 2009 07 21, 17:12)
Labai didelis AČIŪ už patarimą, pabandysiu kaip tu sakei, nes jau buvau praradusi viltį susegti tuos saldainius  doh.gif

viskas bus gerai, tikrai pasisex mirksiukas.gif
Atsakyti
iki vestuvių liko..
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Mandra Sandra: 21 liepos 2009 - 17:38
skgreta, kaip ir minejau, mes stala uzsedom apie 9 val. vakaro, tada prisistatem, kur buvom, ka veikem papasakojom, paskaiciau palinkejima jauniesiems, uzvalgem, isgerem ir tada rinkom valdzia, muzikantai irgi apdovanojo komendantus, organizavo prisistatymus - palinkejimus sveciu ir pan.
apie 10 - 11 val. (tiksliai nezinau) kelemes i lauka, buvo jaunuju sokis su muilo burbulais ir pirslio polka su raguciais, po to prasidejo sokiai.
apie 11.30 - padeka teveliams, karti karti.
apie 12 val. tiesem zvakuciu taka jauniesiems, zidinio iteikimas su palinkejimais jauniesiems, ilgiausiu metu ir fejerverkai.
po to, apie 12.30 trecias uzsedimas uz stalo (jei jau nepainioju), antras karstas patiekalas, kazka organizavo muzikantai, dainos ir pan., kol uzkandom.
apie 1 val. jaunuju tortas, islydejimas miegot, sokiai ir t.t. sita dalis galejo prasidet ir veliau (neziurejau i laikrodi), nes sokius baigiau apie 3-4 val.
Atsakyti
Roretėle, aš rišau su juostele (apie 0,5 cm pločio), kur dovanoms skirta, tai ir norėdamas sunkiai nutrauksi ax.gif .
Atsakyti
QUOTE(Šunvyšnė @ 2009 07 21, 09:06)
Labas rytas, štai mano akmenukai..

Labutis,
saunus akmenukai, bet jau taip nublizginai ir kur tokiu graziu pririnkai g.gif
Papildyta:
Paziurekit koki idomu dalyka radau ziedams nesti
user posted image

ir dar vienas
user posted image
Atsakyti
QUOTE(loretita2 @ 2009 07 21, 21:55)
Labutis,
saunus akmenukai, bet jau taip nublizginai ir kur tokiu graziu pririnkai  g.gif


Ačiū 4u.gif Parduotuvėj ax.gif
Atsakyti
QUOTE(darule @ 2009 07 21, 15:34)
zinot, truputi pastrigau ties apdovanojimais doh.gif  g.gif
        Jaunojo mamai dovanojam medaus. Ne tam, kad pati iškabintų, o tam, kad jaunųjų gyvenimą nuolatos saldintų. Tepkite jų liežuvius, kad blogi žodžiai nuo liežuvio kristų, o geri - vienas kito širdin.
          Jaunosios mamai – dovanojam termometrą, kuriuo Jūs nuolatos turėsite tikrinti jaunųjų gyvenimo temperatūrą. Jeigu atsitiktų taip, kad temperatūra pakiltų iki gaisro liepsnos, reikia gesinti.
          Tam reikalui Jaunojo teveliui dovanojame gesintuvą (vandeniu purškiamas šautuvas). Naudoti jį reikia pagal situaciją..
          Jaunosios TĖČIUI – dovanojame neišsenkamą turtą, kai tik jaunieji pasiskus, kad trūksta turto, kad per mažai jiems duodate, tai padėkite pagal jų pageidavimus ( įteikiamas diržas ).
          JAUNAJAI dovanojam ( kočelą ), kad turėtu su kuo vyrą pasitikti ir (šaukšta ), kad turėtų kuo sriūbą pamaišyti ir vyrą pamaitinti
JAUNIKIUI : RAMŪNAI jinai griauš tave kasdienialią mielą, todėl dovanojame tau ( pjūklą ).
turiu toki texta, bet dovanos jaunosios teciui ir jauniesiems, man kazkaip nepatinka schmoll.gif  g.gif gal galit kuri patart kaip pakeist ax.gif

biggrin.gif cia mano tekstas.Bet zinok visiems buvo linksma kai dovanojau
Papildyta:
QUOTE(roky @ 2009 07 21, 15:47)
aš irgi stringu su apdovanojimais,kaip manot o kada iteikti medalius netikriems jauniesiems?kai paliks stalą ar antrą dieną,tada kaip ir visiems kitiems  g.gif

As manau ,kad antra diena, nes gaus ir tai dovanu ispirkus stala, gal kas kitaip galvoja g.gif
Atsakyti
QUOTE(loretita2 @ 2009 07 21, 22:17)
As manau ,kad antra diena, nes gaus ir tai dovanu ispirkus stala, gal kas kitaip galvoja g.gif


sutinku, ypac, jei bus ir kiti apdovanojimai drinks_cheers.gif

Varėne, labai didelis aciu tau 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo pantera83: 21 liepos 2009 - 21:21
QUOTE(pantera83 @ 2009 07 21, 22:20)


pantera83 su vestuviu metinemis jus clap.gif 4u.gif ploja.gif ,kadangi metines popierines tai cia jums
[URL=http://keep4u.ru/full/2009/07/22/c7d363e9ecfb4395e624a7aaee1b5189/jpg][IMG]http://keep4u.ru/imgs/s/2009/07/22/c7/c7d363e9ecfb4395e624a7aaee1b518
Papildyta:
user posted image
Atsakyti
gal kokiu zaidimuku prie stalo zinone,kad butu liksmiau?as su jumis visai nespeju skaityti,nes sestadieni laukia manes vestuves,svoris krenta,nemigo naktys jau antra savaite,oiiiiiiii
Atsakyti
QUOTE(sesele @ 2009 07 21, 23:23)
gal kokiu zaidimuku prie stalo zinone,kad butu liksmiau?as su jumis visai nespeju skaityti,nes sestadieni laukia manes vestuves,svoris krenta,nemigo naktys jau antra savaite,oiiiiiiii

Nestresuojam, pasidarom vacation4.gif ir viskas bus gerai thumbup.gif
O zaidimukas toks :
Klausimai - atsakymai
Sukarpomi laikraščiai po skiautę. Tada išdalinami žaidimo dalyviams. Piršlys arba svočia užduoda klausimus, o žaidėjas turi atsakyti. Atsakymas yra jo gautoje skiautėje. Klausimai gali būti labai įvairūs. Piršlys ar svočia sugalvoja patys.Ar tavo meilė tikra? Kuo baigėsi paskutinis tavo susitikimas su draugu? Kiek kainavo tavo kvepalai? Kaip įsivaizduoji romantišką savaitgalį dviese? Kokią moterį ar kokį vyrą kviesi į pasimatymą? Kuo vaišintum moterį ar vyrą, užsukusią ar užsukusį į svečius? Kokios dovanosi gėles? Kam prisipažinsi meilėje? Kaip tai padarysi? Ir t.t. Šis žaidimėlis tinka ir gamtoje, ir sugrįžus.
Atsakyti