Įkraunama...
Įkraunama...

Labai sausa veido oda

Kiek kainavo? Porų nekemša?
Atsakyti
QUOTE(Geismas @ 2008 03 30, 15:09)
Kiek kainavo? Porų nekemša?

Kas kiek kainavo ? Kremas?
50 lt.

o kaip žinot užkemša ar ne ? biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(meta2007 @ 2008 03 19, 22:07)
O as siandien nusipirkau zuvu tauku, neva pades del sausos odos...  g.gif

Zuvies taukai daug kam gerai,bet jie labai kelia apetita blush2.gif
Pabandyk gal visiems skirtingai.
Atsakyti
QUOTE(astulkinas @ 2008 03 30, 00:23)
Na ir aš papasakosiu ....mano taip pat labai sausa, dažnai pašerpetojanti , tokiom raudonom dėmelėm traukiamom kenčianti oda  unsure.gif  Aišku ne visada , bet jau žiemą tai dažnokai aplanko .
Tai va...prieš kelias dienas , taip sutraukė veidą eilinį kartą , dėmytėm išmėtė , nei pasidažyt normaliai žmogus gali nei ką.
Tai apsiginklavai visom savo kortelėm ir nulėkus į Euro vaistinę nusipirkau URIAGE kremą vandens netekusiai , išsausėjusiai , jautriai odai, taip pat prigriebiau jų purškiamą tą vandenį ir Vichy vandens pagrindu valiklį jautriai odai ir akims , bo nemėgstu aš tų pienelio tipo valiklių.
Nu žinokit dvi dienos ir kaip rusai sako " fakty na lico "  bigsmile.gif

Mano oda labai panasi i tavo, ir dar tas raudonas demes niezti lyg elergija butu doh.gif Dabar kovoju as su jom cry.gif Nezinau nei ko imtis sakiau eisu pas kosmetologe gal ka patars. As tai eucerino prausikli naudoju ir nusipirkau eucerino lipo-balanse. schmoll.gif
Atsakyti
as kelias dienas naudoju avene drekinanti rich krema ! super nebetraukia odos o tai jau paskutiniu metu negalejau net pudros temtis nes po puses dienos kakta tai net niezedavo nuo sausumo
Atsakyti
sveikos 4u.gif neskaiciau visos temeles,todel nz ar pasikartosiu,mano oda buvo beprotisko sausumo,tai pabandziau sviestmedzio sviesta 100%,ne krema su sviestmedziu bet gryna sviesteli,ir dabar liux pasaka... 4u.gif thumbup.gif ju buna ir maximose,sako ir vaistinese buna,tokioj oradzinei dezutei,kaip kremo,kaina apie 11lt thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(liuxiuke @ 2008 04 05, 15:16)
sveikos 4u.gif  neskaiciau visos temeles,todel nz ar pasikartosiu,mano oda buvo beprotisko sausumo,tai pabandziau sviestmedzio sviesta 100%,ne krema su sviestmedziu bet gryna sviesteli,ir dabar liux pasaka... 4u.gif  thumbup.gif  ju buna ir maximose,sako ir vaistinese buna,tokioj oradzinei dezutei,kaip kremo,kaina apie 11lt thumbup.gif

Reiks pabandyti paieskoti ir nusipirkti gal pades, nes joks drekiklis nepadeda ir joks riebus kremas nesuriebina verysad.gif
Atsakyti
Ir dar labai gera kauke veidui nusipirkau The Body Shop su Vitaminu E .
Ir pirkau ne pardėj , o per žmogų , tai gavos 20 lt pigiau thumbup.gif
Lux irgi pamaitina wub.gif
Atsakyti
visa Decubal serija skirta itin sausai odai.
parduodama vaistinese. kremas veidui atrodo stai taip http://www.decubal.n...aspx?itemId=164
Atsakyti
Mano oda labai jautri ir labai retai issauseja, visada, o ypac ziema ir pavasari labai daug problemu turedavau, bet kai pradejau naudoti darphin kosmetika, viskas susitvarke. Labai man tipo ta kosmetika ir jokiu problemu nebeturiu, tik va kad kainuoja nemazai blink.gif bet manau , kad ant tokiu dalyku taupyt neverta smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Akvilcikas @ 2008 04 09, 16:21)
Mano oda labai jautri ir labai retai issauseja, visada, o ypac ziema ir pavasari labai daug problemu turedavau, bet kai pradejau naudoti darphin kosmetika, viskas susitvarke. Labai man tipo ta kosmetika ir jokiu problemu nebeturiu, tik va kad kainuoja nemazai  blink.gif  bet manau , kad ant tokiu dalyku taupyt neverta  smile.gif


kur galima nusipirkti ir kiek kainuoja ? 4u.gif
Atsakyti
mano oda taip pat l.sausa ir jautri,tai as perku kremus ir losjonus skirtus jautriai ir sausai odai,be alkoholio ir ne su citrusiniai aliejais,labai padeda agurku kauke,ir kuo maziau veida prausti vandeniu is ciaupo,geriausia valyti toniku
Atsakyti