Įkraunama...
Įkraunama...

Labai sausa veido oda

Aš taip pat turiu jautrią sausą odytę. Esu labai baltos odos, o ji, kaip žinia, būna tikrai jautri. Manoji irgi labai dažnai išsaušėja, o tada ir apšerpėtodavo kai kuriose vietose. Tai atlikinėdavau tokią procedūrą.

Visų pirma, nusipirkdavau ramunėlių arbatos, tada ją užplikydavau ir apsigaubusi rankšluosčiu garindavau veidą kokias dešimt minučių. Po to su rankšluosčiu šiek tiek pašveisdavau veidą, ypač tas vietas, kur žinau, kad buvo išsausėję ploteliai. Tada užsitepdavau GARNIER kaukę su medumi. Va šitas gėris nuostabus. Pasitepu ir paakių odą, nors manoji jautri, Niekada neužalergizavo.

Na va, ir tada jau kitą dieną džiaugiuosi lygia, švelnia oda smile.gif
Beje man itin nuo sausumo padėjo GARNIER drėkinantis kremas. Rožinis indelis toks 4u.gif smile.gif

Papildyta:
Oi, ir dar galiu patarti. Jeigu jau sausumas labai rimtas, tuomet nusipirkite DERMOBAZZA riebiojo kremo. Jį parduoda vaistinėse kainuoja apie 10 litų. Tikrai geras dalykas. Mano paakiai labai linkę išsausėti, tad juo paaukius tepuosi kiekvieną vakarą, o žiemą, kai oda jau labai išsausėja, pasitepu net ir visą veidą, tik plonesniu sluoksniu smile.gif
Atsakyti
mano oda super sausa. sergu dermatitu, todel privalau ja nuolat drekinti. man gydytoja patare vartoti va sita, nors tinka viam kunui, bet sake naudoti veidui, kunui kita. tai va, mano stebuklingas kremas:

user posted image
Atsakyti
kosmetologe man rekomendavo Uriage Hydracristal g.gif gal kas esate isbande? rolleyes.gif arba gal yra jam kokiu alternatyvu, nes jo kaina irgi nemaza blush2.gif
Atsakyti
man viskas +/- susitvarke nuo KLAP kosmetikos, tik ji nepigi, dabar ieskau gal kas patartu kokia krem pudra pirkti prie itin sausos veido odos
Atsakyti
QUOTE(vaidicita @ 2008 07 17, 19:14)
man viskas +/- susitvarke nuo KLAP kosmetikos, tik ji nepigi, dabar ieskau gal kas patartu kokia krem pudra pirkti prie itin sausos veido odos

patarciau naudoti mineraline pudryte 4u.gif man pradejus ja naudoti, praktiskai pamirsau, ka reiskia sausa serpetojanti oda.
Atsakyti
QUOTE(vassara @ 2008 07 17, 18:21)
patarciau naudoti mineraline pudryte  4u.gif man pradejus ja naudoti, praktiskai pamirsau, ka reiskia sausa serpetojanti oda.


o kokios butent firmos?
Atsakyti
QUOTE(vaidicita @ 2008 07 17, 19:24)
o kokios butent firmos?

as naudoju Bare Escentuals
Atsakyti
QUOTE(vassara @ 2008 07 17, 20:32)
as naudoju Bare Escentuals



kur galima jos nusipirkti ir kiek kainuoja? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(WhiteDust @ 2008 07 02, 22:44)
Aš taip pat turiu jautrią sausą odytę. Esu labai baltos odos, o ji, kaip žinia, būna tikrai jautri. Manoji irgi labai dažnai išsaušėja, o tada ir apšerpėtodavo kai kuriose vietose. Tai atlikinėdavau tokią procedūrą.

Visų pirma, nusipirkdavau ramunėlių arbatos, tada ją užplikydavau ir apsigaubusi rankšluosčiu garindavau veidą kokias dešimt minučių. Po to su rankšluosčiu šiek tiek pašveisdavau veidą, ypač tas vietas, kur žinau, kad buvo išsausėję ploteliai. Tada užsitepdavau GARNIER kaukę su medumi. Va šitas gėris nuostabus. Pasitepu ir paakių odą, nors manoji jautri, Niekada neužalergizavo.

Na va, ir tada jau kitą dieną džiaugiuosi lygia, švelnia oda  smile.gif 
Beje man itin nuo sausumo padėjo GARNIER drėkinantis kremas. Rožinis indelis toks  4u.gif  smile.gif 

Papildyta:
Oi, ir dar galiu patarti. Jeigu jau sausumas labai rimtas, tuomet nusipirkite DERMOBAZZA riebiojo kremo. Jį parduoda vaistinėse kainuoja apie 10 litų. Tikrai geras dalykas. Mano paakiai labai linkę išsausėti, tad juo paaukius tepuosi kiekvieną vakarą, o žiemą, kai oda jau labai išsausėja, pasitepu net ir visą veidą, tik plonesniu sluoksniu  smile.gif

Laba diena,

Prasau nesupykti, bet Jusu aprasyta procedura skaudziai nuskambejo ypac sausai odai. Kam tas garinimas? Garnier kauke labai alergizuojanti ir jautriai odai tikrai netinka. O dar rekomenduojate paakius tepti su ta bjaurybe, juk ne duok dieve i aki isitrintu.. Dar karta prasau, negalvoti, kad yra kazkokio pykcio siame poste, bet kartais merginos labai keistu budu rekomenduoja, kad pasidaro baisu kad kasnors ismegins.
Atsakyti
QUOTE(Bloom @ 2008 07 23, 21:28)
Laba diena,

Prasau nesupykti, bet Jusu aprasyta procedura skaudziai nuskambejo ypac sausai odai. Kam tas garinimas? Garnier kauke labai alergizuojanti ir jautriai odai tikrai netinka. O dar rekomenduojate paakius tepti su ta bjaurybe, juk ne duok dieve i aki isitrintu.. Dar karta prasau, negalvoti, kad yra kazkokio pykcio siame poste, bet kartais merginos labai keistu budu rekomenduoja, kad pasidaro baisu kad kasnors ismegins.


pritariu komentarui... nes toks garinimas prilygsta pirčiai, o sausaodėms pirtyje nekas ax.gif
džiaugiuosi kad dabar galiu mėgautis pirtimis blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Bloom @ 2008 07 23, 22:28)
Laba diena,

Prasau nesupykti, bet Jusu aprasyta procedura skaudziai nuskambejo ypac sausai odai. Kam tas garinimas? Garnier kauke labai alergizuojanti ir jautriai odai tikrai netinka. O dar rekomenduojate paakius tepti su ta bjaurybe, juk ne duok dieve i aki isitrintu.. Dar karta prasau, negalvoti, kad yra kazkokio pykcio siame poste, bet kartais merginos labai keistu budu rekomenduoja, kad pasidaro baisu kad kasnors ismegins.



Laba diena,
Nieko cia skaudaus. Jeigu butu skaudu, negi sau daryciau? Mano oda supersauso ir siaip su daugeliu problemu. Butent nuo sito susitvarke, tad prasau nesakyti, kad cia kazkokie kankinimo budai ar panasiai.

Garinimas yra nuvalyti apserpetojusia odele.
Kauke NEI KIEK nealergizuoja taip pat.
O paakiam si bjaurybe, kaip sakai, vienintelis dalykas, kuri jie toleruoja, nes oda super sausa ir vos viena diena nepatepus, uzteptas makiazo pagrindas sukrenta i sausu lopinelius.

Tad rasau is patirties, nes visa gyvenima turiu ziauriai problematiska ir jautria oda.
Atsakyti
Zinokit ir as turiu sia beda, ir kotik nedariau vargeli vargeli, kremu en isbandziau, kol atradau aqvatonale krema,naudoju jau puse metu oda jau atsigauna, nebereik kaitik nusiprausi pult pirma teptis kremu nes atroda kad visa veido oda nutems. biggrin.gif
Atsakyti