Įkraunama...
Įkraunama...

Labai sausa veido oda

seip mano oda yra misri ir nepasakyciau kad buvo sausa,bet pries kelias dienas ji laaabai issausejo ir net pradejo serpetoti.manau gal cia nuo savaiminio idegio serveteliu,tai net negaliu kempudros detis normaliai,koki krema patartumet issausejusiai odai?
Atsakyti
QUOTE(katukatute @ 2008 04 11, 15:15)
seip mano oda  yra misri ir nepasakyciau kad buvo sausa,bet pries kelias dienas ji laaabai issausejo ir net pradejo serpetoti.manau gal cia nuo savaiminio idegio serveteliu,tai net negaliu kempudros detis normaliai,koki krema patartumet issausejusiai odai?

As tai naudoju eucerin lipo-balanse thumbup.gif Man sis kremas labai padejo, o dar pries gera savaite ir as cia verkiau doh.gif
Atsakyti
Sveikutes,

Pati naudoju Sothys kauke - Hydroptimale. Labai gerai drekina ir rezultatas matomas jau po 5 min ax.gif
Atsakyti
QUOTE(katukatute @ 2008 04 11, 15:15)
seip mano oda  yra misri ir nepasakyciau kad buvo sausa,bet pries kelias dienas ji laaabai issausejo ir net pradejo serpetoti.manau gal cia nuo savaiminio idegio serveteliu,tai net negaliu kempudros detis normaliai,koki krema patartumet issausejusiai odai?

Gali būt nuo servetėlių , visgi ten chemija gera unsure.gif
Atsakyti
Galit pabandyti sveicarų firmos DECLARE stipriai drėkinamajį kremą hydrobalance speciali formulė su liposomomis, vit.E , keramidais ir UVA/UVB filtrais.Aprūpina odą reikalingu drėgmės kiekiu, užkerta kelią odos senėjimui, atstato odos apsauginį lipidinį barjerą.Oda tampa lygi, švelni ir elastinga thumbup.gif
Atsakyti
Siulai pabandyti DECLEOR aliejuka-ekstrakta... thumbup.gif
Atsakyti
mano sausa ir alergiska oda,labai dabar padeda panthenol arba Excipial arba Eucerin thumbup.gif
Atsakyti
Žinau,kad padeda Aldo Vandini kremas(didelė bonka),itin sausai odai smile.gif
Atsakyti
As tai vartoju krema A-DERMA irritated skin. Jis labai gerai drekina, bet labiau tinka saltajam metu sezonui. Sako jeigu oda labai sausa tai reikia naudoti drekinancius kremus, o ne riebaluojancius. umn.gif As jau metus laiko ji naudoju, odos netraukia ir ji ne tokia sausa kaip anksciau thumbup.gif. Bet jautrumo tai joks kremas nesumazino doh.gif
Atsakyti
sveikutes ! mirksiukas.gif as irgi labai ilgai kovojau su tokia problema kol galu gale nenusibeldziau pas dermatologe bigsmile.gif pas mane budavo sausa oda vietomis ir raudonom demem vis ismetydavo tai daktare man parekomendavo krema EUSERIN toks su raudonu dangteliu,dingo visos demes ir sausumai,siaip nera jis brangus labai apie 15 litu kainuoja ir tik vaistinese jo galima gauti,bet butinai su raudonu dangteliu! smile.gif
Atsakyti
Gal kas naudojot DECUBAL unsure.gif NIEKUR NERANDU INFO APIE JI g.gif
Atsakyti
as naudojau. nieko gero visiskai. mano pacios labai jautri, sausua ir dar priedo labai alergiska oda. ta Decubal nusipirkau, bet galiausiai sunaudojau kojoms. Esu bandziusi eb galo daug kremu, tai galiu tokius atsiliepimus pasakyti -
Eucerin - ziauriai suerzijo oda ( pasirodo, kad butent Urea, kuri siaip yra geras dalykelis, griauzia bet kokius paraudimus ir spuogelius, ir todel viskas tik blogeja)
Essex riebus kremas - nepamainomas daiktas ziema - tikrai riebus, todel geriau naudoti ji nakciai, tai ryte odele bus pamaitinta ir apsaugota.
excipial hidrolotion - siaip neblogas dalykelis, bet gal kiek permazai riebumo jame..
AA kremas sausai odai ( baltame ipakavime ) - visiskaas sssss, net kojoms nenorejau tepti...
Clinique superdefense su SPf - geras kremas, bet kadangi as alergiska avobenzonui ( kas siaip yrea geras dalykelis - apsauga nuo saules), tai man netiko..
Clinique DDML - mano issigelbejimas. vienintelis kremukas, kuriuo nebojodama tepu oda, jis ir padrekina, ir pamaitina, ir nuramina. be jo negaleciau gyventi
KAnebo sensai celullar perfomance III - tinka odelei puikiai, pamaitina, padrekina... tik ziauriai brangus:(
Biotherm rozinis - kazkada idealiai tiko, tikrai padrekina, pamaitina, be kvapu.. superinis kremas, bet kazko pastaruoju metu man nebetinka....
L'oreal rozinis - jaunystej tiko, bet tik drekina, o vat maitinimo mazoka.... pora pakuociu sunaudojau, o vat daugiau oda atsisako priimti
Garnier raudonas - geras kremukas, bet mano alergiskai odai netiko ( deja)
JOjoba aliejus - puikus dalykelisbet labai ziauriai kimso poras ( ko man gyvenime nera buve - tikriai persistengiau ji betepliodama)
alyvyuogiu aliejus, sviestmedzio aliejus, kokosu aliejus - per silpnai drekino
Avene - ziauriai netiko ( nors skirta - for intolerant and irritated skin) - nei maitino, nei drekino, kaip kokia plastmase teptum


vat... gal tiek pakaks.. tikiuosi , padejo kam nors..
Atsakyti