Įkraunama...
Įkraunama...

Labai sausa veido oda

QUOTE(cingute @ 2008 07 22, 12:33)
kur galima jos nusipirkti ir kiek kainuoja?  4u.gif

as uzsisakineju per tarpininkes is SEPHORA puslapiuko. su siuntimu iseina apie 80lt wink.gif

QUOTE(giedrute 99 @ 2008 07 29, 14:20)
atradau aqvatonale krema

o kur jo ieskot?? 4u.gif
Atsakyti
thumbup.gif
QUOTE(WhiteDust @ 2008 07 02, 23:44)
Aš taip pat turiu jautrią sausą odytę. Esu labai baltos odos, o ji, kaip žinia, būna tikrai jautri. Manoji irgi labai dažnai išsaušėja, o tada ir apšerpėtodavo kai kuriose vietose. Tai atlikinėdavau tokią procedūrą.

Visų pirma, nusipirkdavau ramunėlių arbatos, tada ją užplikydavau ir apsigaubusi rankšluosčiu garindavau veidą kokias dešimt minučių. Po to su rankšluosčiu šiek tiek pašveisdavau veidą, ypač tas vietas, kur žinau, kad buvo išsausėję ploteliai. Tada užsitepdavau GARNIER kaukę su medumi. Va šitas gėris nuostabus. Pasitepu ir paakių odą, nors manoji jautri, Niekada neužalergizavo.

Na va, ir tada jau kitą dieną džiaugiuosi lygia, švelnia oda  smile.gif 
Beje man itin nuo sausumo padėjo GARNIER drėkinantis kremas. Rožinis indelis toks  4u.gif  smile.gif 

Papildyta:
Oi, ir dar galiu patarti. Jeigu jau sausumas labai rimtas, tuomet nusipirkite DERMOBAZZA riebiojo kremo. Jį parduoda vaistinėse kainuoja apie 10 litų. Tikrai geras dalykas. Mano paakiai labai linkę išsausėti, tad juo paaukius tepuosi kiekvieną vakarą, o žiemą, kai oda jau labai išsausėja, pasitepu net ir visą veidą, tik plonesniu sluoksniu  smile.gif



As galiu pasakyti, kad mano oda sausa, niekas jau nepadeda geriau kaip turkiska pirtis. Bent mano odai. Todel del garu tikrai pritariu. thumbup.gif
Atsakyti
Aqvatonale kremuku bent Klaipedoje yra Gabijoij, bet siaip monastilius tinklalapy jiem parasyk ziuresi ka atrasys, bet sakau man jie super, o daugiau kiek ieskau tai niekur ju nematau. smile.gif
Atsakyti
jeigu jusu oda labai sausa vien tik kremuku pagalba jos neatstatysit, ir ko daugiau busit vyresne tuo daugiau oda sauseja verysad.gif
tad ja nuolat reikia drekinti, ir maitinti kaukiu pagalba , kremai veikia tik pavirsiu, o pati oda vistiek lieka nepamaitinta.
beto lb riebus kremai gali uzkimsti poras ir bus spuogu. taip zimiai labiau pakenksit odai
Atsakyti
Marina, sutinku smile.gif
Atsakyti
As taip pat turiu stipriai dehidruota oda, esu isbandzius ir Uriage Hydracristal (cia bombonke klause apie ji), tai galiu pasakyti,kad kremas malonus tepti, mano odai tiko, gerai geresi, nebuvo jokio dilgciojimo ir tempimo jausmo. bet kai ji nustojau naudoti,tai jokiu stebuklu neivyko,t.y. oda liko tokia kokia ir buvo pries tai verysad.gif -dehidruota.
Papildyta:
QUOTE(giedrute 99 @ 2008 07 29, 22:24)
Aqvatonale kremuku bent Klaipedoje yra Gabijoij, bet siaip monastilius tinklalapy jiem parasyk ziuresi ka atrasys, bet sakau man jie super, o daugiau kiek ieskau tai niekur ju nematau. smile.gif

Aqvatonale atsovai yra Kaune, kazkur turiu ju telefona, jei kam idomu galiu surast ji. As isbandziau beveik visas ju serijas, tai visai neprasti, tik ju revitalizing (ar panasiai) linija sausoka,nors ji skirta brandziai odai, bet vistiek bandziau:geda2:
Pas juos gerai pirkti, nes duoda kruvas meginuku, gali pasibandyt. Tik panagrinejau ju sudeti,tai ten daug visokiu parabenu
Atsakyti
Nu tai nesuprantu ar ta aqutonale kremukai platinami yra ar kaip?
Atsakyti
QUOTE(lajan @ 2008 08 02, 18:47)
As taip pat turiu stipriai dehidruota oda, esu isbandzius ir Uriage Hydracristal (cia bombonke klause apie ji), tai galiu pasakyti,kad kremas malonus tepti, mano odai tiko, gerai geresi, nebuvo jokio dilgciojimo ir tempimo jausmo. bet kai ji nustojau naudoti,tai jokiu stebuklu neivyko,t.y. oda liko tokia kokia ir buvo pries tai verysad.gif -dehidruota.

aciu uz komentara 4u.gif pasirodo stebuklo kremukai nepadarys, teks prisiverst gert tuos 2 lirtus vandens kasdien biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(giedrute 99 @ 2008 08 07, 21:25)
Nu tai nesuprantu ar ta aqutonale kremukai platinami yra ar kaip?

jie yra skirti profesionaliam naudojimui, del to yra naudojami grozio salonuose ir galima nusipirkti is atstovu, gal yra ir parduotuvese ar vaistinese, bet Vln as ju nemaciau
Papildyta:
QUOTE(Bonbonke... @ 2008 08 08, 17:35)
aciu uz komentara 4u.gif pasirodo stebuklo kremukai nepadarys, teks prisiverst gert tuos 2 lirtus vandens kasdien  biggrin.gif

ner uz ka 4u.gif ,o vanduo yra gerai,bet sunku prisiverst ji gert blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(lajan @ 2008 08 12, 14:24)
vanduo yra gerai,bet sunku prisiverst ji gert blush2.gif

Tai tikriausiai dėl vandens trųkumo mano oda tokia sausa,nes aš per dieną nei litro skysčių nesuvartoju unsure.gif
Atsakyti
Nu mano oda irgi labai sausa, kartais niekas nepadeda- metu visus kremus lauk, po pirmo pabandymo- eucerinai ir essexai visokie- jokio poveikio, arba neigiamas- toks jausmas, kad odą pasitepi PVA klijais- traukia.

O tie purškiami vandenys- neįsivaizduoju, kaip galima juos siūlyti sausai ir jautriai odai- man ir mano pusseserei juo pasipurškus taaaaip graužė veidą, jis visas paraudo, dėmelėm išsausėjo, kad nežinojome ką daryti- išmėtė sausom raudonom dėmėm- ir degė visas veidas- ką beteptum- kad ir įrastą kremą- niekas negelbėjo, oda dar labiau degė ir dirgo. Nesuprantu, kaip tie sūrūs vandenys gali ką gero duoti sausai odai- uk druska ištraukia drėgmę ir džiovina- o aš kaip durna tv reklama buvau patikėjusi- dar ilgai paskui keikiausi.

Šiaip, kai jokie drėkinamieji kremai ir aiejai nepadėjo nuo odos sausumo- netyčia pabandžiau SOS balzam, iš eurokos, iš linijos Živaja kosmetika- vienintelis padėjo, kai jau buvo taip sausa, kad apie lūpas net laižytis norėdavosi, o užtepus kokių kremų, tik dar labiau dirgdavo, bet nepadėdavo. Jis, lygtai, pagamintas kažkokių gyvų organizmų pagrindu- gerųjų bakterijų kokių - tai matyt man jų trūko, kad tradiciniai drėkinamieji nepadėdavo jokie- nei riebūs, nei lengvi, nei pigūs, nei brangūs.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo svytejimas ezero dugne: 12 rugpjūčio 2008 - 19:00
man irgi siaubingai sutrauke veida,kai pabandziau ta purskiama vandenuka verysad.gif
Atsakyti