Įkraunama...
Įkraunama...

Danijos nėštukėm ir mamytėm naudinga informacija


Cia galima uzsiregistruoti ir gauti nemokamas dovanas jaunai mamytei
http://www.navlestre...ew/Nyheder/1448
Atsakyti
Nemokama pakuote galima gauti ir is baby sam,ir is libero ir pampers beroc
Papildyta:
QUOTE(Giedruliukas @ 2009 08 14, 10:20)
Siaip idomu pasidare - kas kokioj ligoninej gimdet ir kokie jusu ispudziai. Manau butu visai idomi informacija musu nestukems  4u.gif

As pati gimdziau Kopenhagoj, Gentofte ligoninej. Tikrai labai patenkinta! Pirmas gimdymas neisgazdino, visi labai maloniai ir paslaugiai bendravo. Po gimdymo mes net 2 naktis turejom savo palata, kur buvom tik 3 - as, vyras ir musu kudikelis.  wub.gif
Tik girdejau, kad zada Gentofte gimdymo skyriu uzdaryt... Nezinau kada tai ivyks, bet jei dar kas spetut gimdyt Gentofte, tai tikrai rekomenduoju  thumbup.gif

As gimdziau Esbjergo ligonineje,ir mano pazystama ten jau 2 kartus gimde,abi esame laaabai patenkintos,aptarnavimas nuostabus visi malonus,na as be zodziu viskas super,siulo ir vonia ir dusa,ir ko tik nori,epiduralis nemokamas,jei kam tai aktualu,nes kiek zinau Lt tai jis mokamas,Po gimdybinej palatoi buvau ne viena buvo dar 1 mamyte su kudikiu,vyras likt nakciai negalejo,nors net ir geriau,kazkaip pasibuni su savim ir kudikeliu,suvirskini viska labiau,,bent man taip visai gerai buvo ,duoda dar ten nemokamo maisto,ferimu uzkandziu sauskelniu kudikui....nu suuuuper zinokit 4u.gif
Atsakyti
Va nestukes ziurekit visiskai nemokai,kodelgi neuzsisakius mirksiukas.gif
Baby box
Atsakyti
QUOTE(JURGIDAR @ 2009 08 20, 13:42)
Va nestukes ziurekit visiskai nemokai,kodelgi neuzsisakius  mirksiukas.gif
Baby box


o kaip cia uzsisakyti? blush2.gif
Papildyta:
nesuprantu, bandau uzsisakyti, bet raso kad pasto numeris neteisingas. bet gi viska teisingai parasiau
Atsakyti
Ten spausk bestil nu.ir paskui jau reix pildyt duomenis,o turek printeri pasijungus prie kompo is karto,nes reix atsiprinteriuot lapa su kurio turesi atsiimt ta pakuote
Atsakyti
QUOTE(JURGIDAR @ 2009 08 20, 13:59)
Ten spausk bestil nu.ir paskui jau reix pildyt duomenis,o turek printeri pasijungus prie kompo is karto,nes reix atsiprinteriuot lapa su kurio turesi atsiimt ta pakuote


tai kad as printerio is viso neturiu blush2.gif o gal veliau galima atsispauzdinti? zodziu vistiek uzsiakyti negaliu, nes kazkodel raso kad pasto kodas blogas. nesuprantu doh.gif
Atsakyti
QUOTE(armaliuke @ 2009 08 20, 12:56)
o kaip cia uzsisakyti? blush2.gif

Armaliuke, kai uzsisakineji turi atsispausdint is kart, antra karta kai uzsisakinesi, gali bauda gaut jei tuo paciu adresu ir pasto kodu ir tt.
Pabandyk kita diena. ciagi neskubu!
Atsakyti
Ir "Matas" parduotuve turi savo Babyclub. Reikia internetu uzsiregistruot ir paskui parduotuvej atsiimt paketeli. Man labai patiko! Daug visokiu naudingu dalykeliu mamai ir leliukui smile.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Giedruliukas @ 2009 08 20, 18:30)
Ir "Matas" parduotuve turi savo Babyclub. Reikia internetu uzsiregistruot ir paskui parduotuvej atsiimt paketeli. Man labai patiko! Daug visokiu naudingu dalykeliu mamai ir leliukui smile.gif  thumbup.gif


uzsiregistravau i matas babyclub. gavau ten numeriuka. ir kas toliau. reikia laukti laisko ar ko? paasikinkit man neismaneliai blush2.gif
Atsakyti
Dabar nusirasyk ta numeriuka ir nueik i Matas parduotuve ir pasakyk, kad nori dovanu paketelio. Tau atnes labai faina maisiuka su dovanom ir pardavejos pacios pas save kompiuteri pasizymes, kad tau jau dovana atiduota.
That's it smile.gif Nueik kai turesi laiko wink.gif
Atsakyti
cia is visu puslapiuku gali tu dovaneliu pasiimti smile.gif kalbam cia kaip tikri lietuviai, kas nemokamai ir imam. bet jauciu danai tokie pat, jei tik nemokamai tada ir puola visi.

o gal galit pasakyti, kaip cia su tyrimais visokiais? ar cia ima krauja kada nors ar ne? nes man tik poliklinikoj paeme kai buvo gal 5 sav. ir viskas. net nezinau ar tas kraujas geras buvo, ar ne. ir dar akusere sako, gerk vitaminus nesciajai. bet kazkiap jei man ju pakanka, tai kam man ta chemija ryti, beto, kada dabar visokiu vaisiu ir darzoviu pilna. ir sese gyd. sake jai, kad jei kraujas geras, tai nereikia jokiu vitaminu gerti, nes buna paskui vaikuciam alergijos visokios. tai kazkaip nezinau ka ir daryti. geriu tik folio rugsti ir tiek. dar kartais magnio miltelius pageriu, cia psichologiskai kad man ramiau butu. nes kartai visokie skausmeliai uzeina, tai ramiau, kai ta magni geriu blush2.gif o del tyrimu, tai parasykit jei nesunku. nes as nelabai zinau, kokius tyrimus nesciajai daro. ar cia is viso nieko nedaro.
ai ir dar, kur cia buna tu dirzu, kurie pilvuka prilaiko pirkti?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo armaliuke: 23 rugpjūčio 2009 - 13:36
Armaliuke, jei gerai pamenu, tai jei viskas gerai, jokiu papildomu tyrimu nedaro. Krauja man eme tik 1 karta, kai dariau ultragarsa 13 savaite, del Dauno sindromo. O daugiau iki pat gimdymo nieko nedare, tik slapima kiekviena karta atejus pas akusere tikrindavo.
Dar 20 sav. dare ultragarsa ir pora kartu pas savo vidaus gyd. reikejo apsilankyt, bet siaip jokiu ten spec. tyrimu nebuvo. 4u.gif
Atsakyti