Įkraunama...
Įkraunama...

Amway kosmetika

QUOTE(RAIMONDA JRJ @ 2011 10 26, 15:22)
Сыворотка -reiskia pasukas lietuviskai,  kitos reiksmes kaip ir ner g.gif
kiek kainuoja visaziste?ji tik su aristry dirba ar ir su kitu firmu medziagom ?
galiu padovanot biria artistry pradeta, nes man visiskai netinka spalva ir beaytycycle skysta, panaudojau kaip skaistalus, bet labai nedaug

jusu cituojamas zodis sivorotka tai ne pasukos o SERUMAS smile.gif
smile.gif
Atsakyti
ARTISTRY kosmetika tai tikrai aukstos klases produktas atliekantis funkcijas daugiau kaip 200% tik reikia moketi naudoti smile.gif o ne seip kad tekst lepst smile.gif
Papildyta:
QUOTE(pipiriukas @ 2011 10 25, 19:21)
Ar kas nors naudojate si krema? Labai domintu vartotoju atsiliepimai.

norint gauti toki rezultata , kuris yra nurodytas siame kreme reikia tam paruosti oda smile.gif o ne seip paemiau, nusipirkau, panaudojau ir suklykiau su.... neveikia smile.gif
Papildyta:
QUOTE(RAIMONDA JRJ @ 2011 10 29, 15:22)
kuris NUTIliTE maisto papildas detoksikuoja organizma? g.gif

pries pradedant vartoti nutrilite vit. reikia suvartoti kursa fibros , baigus tuomet vartoti vitaminus:)
Atsakyti
QUOTE(RASMA29 @ 2011 11 01, 22:32)
ARTISTRY kosmetika tai tikrai aukstos klases produktas atliekantis funkcijas daugiau kaip 200% tik reikia moketi naudoti smile.gif o ne seip kad tekst lepst smile.gif
Papildyta:

norint gauti toki rezultata , kuris yra nurodytas siame kreme reikia tam paruosti oda smile.gif o ne seip paemiau, nusipirkau, panaudojau ir suklykiau su.... neveikia smile.gif
Papildyta:

pries pradedant vartoti nutrilite vit. reikia suvartoti kursa fibros , baigus tuomet vartoti vitaminus:)

tu klyksmu, kad neveikia butu maziau, jei pries parduodant viska pasakytu kaip priklauso, bet nenutrenktu ir nenubegtu pas kita smile.gif
apie organizmo valyma pries mikroelementu naudojima as zinau, bet si kart ne apie tai klausiu. organizmo valymas ir organizmo detoksiavimas yra ne tas pats.
ar galima ir valyt ir detoksikuot iskarto?kada ka reikia daryt?kareikia zinot pries pradedant? g.gif
Atsakyti
o man ARTRISTY kazkos stebuklas, labai begalo patinka si produkcija. Sakau ne del to kad platinu ar seip kam noriu itikciau, bet tikrai kazkoks stebuklas. Bet aisku reikia naudoti bent 6 men ar net metus kad pajustumete kas yra gera kosmetika thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Eivaite: 05 lapkričio 2011 - 13:11
QUOTE(Eivaite @ 2011 11 05, 14:10)
o man ARTRISTY kazkos stebuklas, labai begalo patinka si produkcija. Sakau ne del to kad platinu ar seip kam noriu itikciau, bet tikrai kazkoks stebuklas. Bet aisku reikia naudoti bent 6 men ar net metus kad pajustumete kas yra gera kosmetika  thumbup.gif

taip, jus teisi gaminiai istikruju geri, bet daugumai reikia ne pazadu, kad po menesio ar pusmecio bus geriau,dauguma nori cia ir dabar!!!!!!!!!to stebuklo!!!!!!!!
Atsakyti
QUOTE(RAIMONDA JRJ @ 2011 11 05, 14:24)
taip, jus teisi gaminiai istikruju geri, bet daugumai reikia ne pazadu, kad po menesio ar pusmecio bus geriau,dauguma nori cia ir dabar!!!!!!!!!to stebuklo!!!!!!!!

kokie grazus time defiance kalediniai rinkiniai!!!!!!! kaip graziai ipakuoti!!!!
kaip pakele nuotaika thumbup.gif
Atsakyti
NAUJIENA!!!! Creme Luxury paakiams
Atsakyti
QUOTE(gi2lux @ 2011 11 09, 22:17)

gal kuri isbandet jau?
Atsakyti
QUOTE(RAIMONDA JRJ @ 2011 11 10, 18:16)
gal kuri isbandet jau?

jis tik USA yra, siunta dar nespejo pareiti mirksiukas.gif
Atsakyti
Sveiki,

As tai isvis isimylejau Amway blush2.gif .
Anskciau, pries kokius 5 metus platino mano mociute, tai as labai skeptiskai i ja ziurejau. Galvojau - prisiklause plepalu ir dabar platina, kol viena diena mano uosviene is UK neatsiveze ir neipyle man pabandyt LOC, indu ploviklio ir indaplovio tabletes padovanojo. Irgi galvojau - ai nesamone smile.gif Na bet issivaliau virtuve, grindis, sienas. Viskas net atgijo smile.gif Tada draugei daviau pabandyt - na ji irgi sako - kazkaip keista - viskas atsinaujino smile.gif Tai nuo to laiko su Amway nesiskiriu smile.gif

Sekmes besinaudojanciom smile.gif



 i 
Forume draudžiamas kosmetikos ir kt. priemonių platinimas.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Vitulka: 11 lapkričio 2011 - 10:47
QUOTE(Linaute @ 2011 11 11, 07:35)
Sveiki,

As tai isvis isimylejau Amway blush2.gif .
Anskciau, pries kokius 5 metus platino mano mociute, tai as labai skeptiskai i ja ziurejau. Galvojau - prisiklause plepalu ir dabar platina, kol viena diena mano uosviene is UK neatsiveze ir neipyle man pabandyt LOC, indu ploviklio ir indaplovio tabletes padovanojo. Irgi galvojau - ai nesamone smile.gif Na bet issivaliau virtuve, grindis, sienas. Viskas net atgijo smile.gif Tada draugei daviau pabandyt - na ji irgi sako - kazkaip keista - viskas atsinaujino smile.gif Tai nuo to laiko su Amway nesiskiriu smile.gif

Sekmes besinaudojanciom smile.gif
Forume draudžiamas kosmetikos ir kt. priemonių platinimas.

grindys sienos yra viena, o gyva oda visai kas kita
Atsakyti
QUOTE(RAIMONDA JRJ @ 2011 11 12, 13:51)
grindys sienos yra viena, o gyva oda visai kas kita

?/??????? Ka tuo norejote pasakyti?
Atsakyti