Įkraunama...
Įkraunama...

Amway kosmetika

sveiki, kaip issirinkti amway kremą? kuo skiriasi beautycycle oras ir kuo skiriasi beautycycle vanduo? Kokiai odai skirta?
aciu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(obelele @ 2011 11 29, 19:38)
sveiki, kaip issirinkti amway kremą? kuo skiriasi beautycycle oras ir kuo skiriasi beautycycle vanduo? Kokiai odai skirta?
aciu 4u.gif

teisingai pasirinkt krema galima rementis pozymiu lentele, testu internete arba issitirti oda spec. prietaisu.beautycycle oras skirtas brandziai odai, o vanduo sausai. bet dazniausiai oda buna misri. pradejus vartoti daznai keiciasi jos bukle.kartais reikia pildyt, keist ar kaitaliot tarpusavyje priemones.prisiminkit, kad kremas gerai veikia ant idealiai svarios, pakankamai sudrekintos odos.
Atsakyti
QUOTE(RAIMONDA JRJ @ 2011 11 29, 19:15)
teisingai pasirinkt krema galima rementis pozymiu lentele, testu internete arba issitirti oda spec. prietaisu.beautycycle oras skirtas brandziai odai, o vanduo  sausai. bet dazniausiai oda buna misri. pradejus vartoti daznai keiciasi jos bukle.kartais reikia pildyt, keist ar kaitaliot tarpusavyje priemones.prisiminkit, kad kremas gerai veikia ant idealiai svarios, pakankamai sudrekintos odos.

brandi oda tai nuo 30m ar nuo 40m? Esu apmastymuose , oda yra misri , ir nezinau koki krema bandyti 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(obelele @ 2011 11 29, 20:20)
brandi oda tai nuo 30m ar nuo 40m? Esu apmastymuose , oda yra misri , ir nezinau koki krema bandyti 4u.gif

brandi oda 55+, bet brandzios odos pozymiu gali turet ir jaunesnes smile.gif
as siulyciau testuotis internete .paprasta, nieko nekainuoja ir pakankamai tikslu.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo RAIMONDA JRJ: 30 lapkričio 2011 - 13:54
QUOTE(RAIMONDA JRJ @ 2011 11 30, 13:51)
brandi oda 55+, bet brandzios odos pozymiu gali turet ir jaunesnes smile.gif
as siulyciau testuotis internete .paprasta, nieko nekainuoja ir pakankamai tikslu.

aciu 4u.gif gal kalit parasyti internetini adresa kur galima padaryti testuka
Atsakyti
QUOTE(obelele @ 2011 12 01, 11:46)
aciu 4u.gif  gal kalit parasyti internetini adresa kur  galima padaryti testuka

ar esat isbande cashmere lupu dazus?kokie atsiliepimai?
Papildyta:
QUOTE(RAIMONDA JRJ @ 2011 12 20, 17:06)
ar esat isbande cashmere lupu dazus?kokie atsiliepimai?

galit rekomenduot gera visaziste :ax:dirbancia su artistry ar beautycycle dek.kosmetika
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo RAIMONDA JRJ: 20 gruodžio 2011 - 16:09
QUOTE(RAIMONDA JRJ @ 2011 12 25, 16:38)
Su šv. Kalėdom!!!​!!!!Linksm​ų ir laimingų Naujų!!!!!​!!!  4u.gif  4u.gif  4u.gif  4u.gif

yra nauji lupu dazai/blizgiai su veidrodeliais, gal kurios bandet jau?
Atsakyti
Sveikos, apsidziaugiau suradus sia tema, nes amway yra totalus mano praeitu metu best atradimas! Naudoju veidukui balansuojamaja linija - prausikli, tonika ir krema, tai tiesiog truksta zodziu apibudint kaip greit it nuostabiai mano veido problemos issisprende smile.gif na zodziu 10 balu sitai kosmetikai! Mama naudoja ranku krema ir sampunus, lygiai taip pat yra labai laiminga, naudojant sampuna jai net kondicionieriaus nereikia, ant tiek plaukai minkstuciai ir graziai krintantys po plovimo smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Šamanė @ 2012 01 11, 12:34)
Sveikos, apsidziaugiau suradus sia tema, nes amway yra totalus mano praeitu metu best atradimas! Naudoju veidukui balansuojamaja linija - prausikli, tonika ir krema, tai tiesiog truksta zodziu apibudint kaip greit it nuostabiai mano veido problemos issisprende  smile.gif na zodziu 10 balu sitai kosmetikai! Mama naudoja ranku krema ir sampunus, lygiai taip pat yra labai laiminga, naudojant sampuna jai net kondicionieriaus nereikia, ant tiek plaukai minkstuciai ir graziai krintantys po plovimo  smile.gif

o kas cia per linija veidui, kal galima placiau?
Atsakyti
QUOTE(obelele @ 2012 01 11, 16:27)
o kas cia per linija veidui, kal galima placiau?

obelele, ar testavot oda internete? pavyko ar nepavyko testukas? g.gif o
samane greiciausiai kalba apie misriai odai skirta rinkini
Atsakyti
testavausi mirksiukas.gif sausa oda kaip ir maniau, laukiu kol pabaigsiu kremus tada bandysiu amway firmos, ziuresiu ar tik
Atsakyti
Taip, kalbu apie misriai odai skirta rinkinuka, va toki:

user posted image
Atsakyti