Įkraunama...
Įkraunama...

Amway kosmetika

QUOTE(Šamanė @ 2012 01 12, 12:23)
Taip, kalbu apie misriai odai skirta rinkinuka, va toki:

user posted image

o man beauty cycle /zeme dave geresni rezultata uz essentials.su time defiance losjonu riebiai nesulyginsinsi, bet visdelto sis tas.as kaitalioju, o jus?
Atsakyti
QUOTE(RAIMONDA JRJ @ 2012 01 12, 13:13)
o man  beauty cycle /zeme dave geresni rezultata uz essentials.su time defiance losjonu riebiai nesulyginsinsi, bet visdelto sis tas.as kaitalioju, o jus?

kadangi cia mano pirmasis isigytas rinkinukas, tai kolkas ir vienintelis kuri bandziau, bet manau ateityje pakaitaliosiu, kad rasti sau geriausia varianta, pameginsiu ir ta, kuri jus bandete smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Šamanė @ 2012 01 12, 13:45)
kadangi cia mano pirmasis isigytas rinkinukas, tai kolkas ir vienintelis kuri bandziau, bet manau ateityje pakaitaliosiu, kad rasti sau geriausia varianta, pameginsiu ir ta, kuri jus bandete  smile.gif

nepamirskit drekint oda.net serumas normaliai neveikia, jei odoj truktadregmes
Atsakyti
QUOTE(RAIMONDA JRJ @ 2012 01 12, 15:38)
nepamirskit drekint oda.net serumas normaliai neveikia, jei odoj truktadregmes

4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo RAIMONDA JRJ: 16 sausio 2012 - 19:29
[quote=obelele,2011 12 01, 10:46]
aciu 4u.gif gal kalit parasyti internetini adresa kur galima padaryti testuka


As taip pat noreciau suzinoti ta internetini puslapiuka. Noreciau issitirti savo odos tipa.

Papildyta:
[quote=RAIMONDA JRJ,2011 12 20, 16:08]
ar esat isbande cashmere lupu dazus?kokie atsiliepimai?
Papildyta:

As esu isbadziusi siuos dazus. Turiu abidvi spalvytes. Pojutis nuostabus. Nepalyginsi su kitais lupdaziais. Minusas tas, kad lupdazio negalima daug issukti, nes nesusuksi jo atgal. Tikrai jauciasi kasmyro svelnumas biggrin.gif
Atsakyti
Sveikos,
gal kuri bandėte iš serijos Ugnis kaukę-skaistiklį-šveitiklį? Kokie atsiliepimai?
Atsakyti
Man Amway kosmetika tokia chemine,kad net baisu ja naudot.
Esu turejus visa kompleksa misriai odai,tai sunaudojau tik veido tonika,o visa kita stovi nenaudojama,gailiuos,kad isvis pirkau.
Atsakyti
QUOTE(Eura @ 2012 01 18, 15:28)
Man Amway kosmetika tokia chemine,kad net baisu ja naudot.
Esu turejus visa kompleksa misriai odai,tai sunaudojau tik veido tonika,o visa kita stovi nenaudojama,gailiuos,kad isvis pirkau.

Eura, tu tiesiog naudoji ne tuos gaminius, todel ir negauni reikiamo rezultato.kas tau juos parinko?patiket suradus "savo" derini niekad jo neatsisakysi. o gal naudoji ant nenupeelingotos, ant nepaknkamai dregnos odos g.gif ir dar.chemines medziagos, net ir neteisingai panaudotos nuestu tau oda,kuri laika tu butum patenkinta rezultatu, bet paskui.... verysad.gif
Papildyta:
QUOTE(jbs @ 2012 01 18, 13:55)
Sveikos,
gal kuri bandėte iš serijos Ugnis kaukę-skaistiklį-šveitiklį? Kokie atsiliepimai?

nea, sunadojau ta nauja brangu peelinga.nuo rezultato apakus!!!net poros uzsidare, jau nekalbu apie odos lyguma ir svelnuma, bet reikia reguliariai naudot
Atsakyti
QUOTE(RAIMONDA JRJ @ 2012 01 18, 15:12)
Eura, tu tiesiog naudoji ne tuos gaminius, todel ir negauni reikiamo rezultato.kas tau juos parinko?patiket suradus "savo" derini niekad jo neatsisakysi. o gal naudoji ant nenupeelingotos, ant nepaknkamai dregnos odos g.gif ir dar.chemines medziagos, net ir neteisingai panaudotos nuestu tau oda,kuri laika tu butum patenkinta rezultatu, bet paskui.... verysad.gif
Papildyta:

nea, sunadojau ta nauja brangu peelinga.nuo rezultato apakus!!!net poros uzsidare, jau nekalbu apie odos lyguma ir svelnuma, bet reikia reguliariai naudot

Na, mano amžiui jis dar kiek per agresyvus. Mane domina būtent šitas 3in1 iš Ugnies serijos.
Atsakyti
QUOTE(jbs @ 2012 01 18, 16:17)
Na, mano amžiui jis dar kiek per agresyvus. Mane domina būtent šitas 3in1 iš Ugnies serijos.

as ziuriu pagal problema, ne pagal amziu.jei oda lygi, svelni, tai Ugnies turetu uztekti.as prie tai vartojau zydra artistry,paskui abu, paskui tik ta zalia,nauja, tai galiu pasakyt, jausmas nusipeelingavus nelyginamas, odos isvaizda taip pat smile.gif)
Atsakyti
QUOTE(RAIMONDA JRJ @ 2012 01 18, 16:30)
as ziuriu pagal problema, ne pagal amziu.jei  oda lygi, svelni, tai Ugnies turetu uztekti.as prie tai vartojau zydra artistry,paskui abu, paskui tik ta zalia,nauja, tai galiu pasakyt, jausmas nusipeelingavus nelyginamas, odos isvaizda taip pat smile.gif)

Jei nuo 30 metų pradėsiu rūgštinius pilingus naudot, tai kas man bepadės po 20 metų? Norisi kažkaip patausot odą. Ypač nėštumo metu.
Atsakyti
QUOTE(jbs @ 2012 01 18, 17:39)
Jei nuo 30 metų pradėsiu rūgštinius pilingus naudot, tai kas man bepadės po 20 metų? Norisi kažkaip patausot odą. Ypač nėštumo metu.

jau tiktai baikit!!!!tas naujas brangus (zalias elektrik buteliukas)peelingas yra su naturaliu grybu enzimais. rugstim, net vaisiu nekvepia:)))jis atstoja chemini peelinga salone, bet skiriasi tuo, kad nuvalo tik mirusias lasteles.t.y veikliosios medziagos raguoja ti i negyvas lasteles.anksciau buvo toks zydras su vaisiu rugstim , be jo jau tur but seniai pardavime nera.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo RAIMONDA JRJ: 18 sausio 2012 - 16:53