Įkraunama...
Įkraunama...

Krikštynų planavimas 2009

QUOTE(Vixyte @ 2009 07 27, 14:17)
Man labai grazu ir etiketes ir saldainiu popiereliai su vaikucio nuotraukyte,tik vat toks klausimas iskilo,ar nieko tokio,kad po to tie buteliai su etiketem ir vaikelio nuotraukyte, saldainiu popiereliai ir visa kita kur vaikucio veidelis,metami i siuksledeze ir gali bet kur atsidurti,tarkim kad ir tam paciam siukslyne kazkas laipioja ant ju.Man kazkaip tas nelabai patinka,nors ir pati planavau daryt visa sita krikstynu atributika,bet mastau kaip po to viska sunaikint.Gal mamytes jus kazkaip po to viska nulupat ar siaip kur papuola nepaliekat? Ar manot kad cia nieko tokio?  g.gif


Kadangi krikštynas šventėme namuose, po jų labai lengvai radome visus tuščius šampano butelius su dukrytės nuotraukomis. Etiketes nulupome. Štai taip paprastai buvo išspręsta ši problema.
O saldainių popierėlio, kaip jau rašiau, neradome nė vieno besimėtančio. Svečiams saldainiai taip patiko, jog net valgyti nedrįso, pasiėmė prisiminimui namo. Vaikai, ir tie, suvalgytų saldainių popierėlius vėl lankstė kaip saldainius ir dėjosi į kišenes. wub.gif
Atsakyti
O kur jūs užsisakote saldainių su savo vaikelio foto? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(vaida L @ 2009 07 27, 22:21)
O kur jūs užsisakote saldainių su savo vaikelio foto?  ax.gif

Oi,taigi cia pilva mamyciu auksarankiu,cia gali pasiieskoti
http://public.fotki....ynu_atributika/
Atsakyti
QUOTE(Vixyte @ 2009 07 28, 08:47)
Oi,taigi cia pilva mamyciu auksarankiu,cia gali pasiieskoti
http://public.fotki....ynu_atributika/

o tai kokia kilogramo kaina blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(vaida L @ 2009 07 28, 08:27)
o tai kokia kilogramo kaina  blush2.gif

cia mamytes ant vieno A4 formato lapo padaro 6saldainiu popiereliu maketus, tau juos atsiuncia o paskui pati prisidaugini ir susivynioji kiek nori mirksiukas.gif o kainos tai kazkur iki 10lt yra
Atsakyti
Man vakar iš pašto pranešimas atėjo. thumbup.gif Mano angeliukai iš Klaipėdos atkeliavo bigsmile.gif Bėgsiu šiandien po darbo pasiimt.
Atsakyti
4u.gif As dar turiu klausimeli,o su kuo klijuojat etiketes ant sampano buteliu?? 4u.gif 4u.gif Gal ir kvailokas klausimas,bet as nesugalvoju doh.gif
Atsakyti
QUOTE(saveke @ 2009 07 28, 11:15)
4u.gif  As dar turiu klausimeli,o su kuo klijuojat etiketes ant sampano buteliu??  4u.gif  4u.gif  Gal ir kvailokas klausimas,bet as nesugalvoju  doh.gif



spausdink ant lipnaus popieriaus ir tada tiesiog uzdesi jy ir prilips smile.gif
Atsakyti
O as jau tasispausdinau ant paprasto lapo ax.gif ax.gif Tai reikes kazka galvoti blush2.gif
Atsakyti
O jei panos sumaketuoja tai joms nuotraukytes reike nusius ?
Atsakyti
QUOTE(gosas @ 2009 07 28, 12:41)
O jei panos sumaketuoja tai joms nuotraukytes reike nusius ?



reikia smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Geltona @ 2009 07 28, 09:40)
Man vakar iš pašto pranešimas atėjo.  thumbup.gif Mano angeliukai iš Klaipėdos atkeliavo  bigsmile.gif Bėgsiu šiandien po darbo pasiimt.


O kokie angeliukai - nerti ar lipdyti is ko nors? Kokia kainyte? Kazkur buvau SM skaiciusi kad daro uz 3Lt/vnt, bet niekur neberandu... g.gif
Atsakyti