Įkraunama...
Įkraunama...

Krikštynų planavimas 2009

QUOTE(Geltona @ 2009 07 28, 10:40)
Man vakar iš pašto pranešimas atėjo.  thumbup.gif Mano angeliukai iš Klaipėdos atkeliavo  bigsmile.gif Bėgsiu šiandien po darbo pasiimt.

man irgi idomu bigsmile.gif pasakok kas? kaip? bigsmile.gif

QUOTE(saveke @ 2009 07 28, 11:46)
O as jau tasispausdinau ant paprasto lapo  ax.gif  ax.gif  Tai reikes kazka galvoti  blush2.gif

as klijavau su piestukiniais klijais ax.gif viskas kuo puikiausiai prilipo
Atsakyti
QUOTE(pilietevakare @ 2009 07 28, 11:21)
spausdink ant lipnaus popieriaus ir tada tiesiog uzdesi jy ir prilips smile.gif

as spausdinaus ant foto popieriaus, žymiai gražiau ir ryškiau atrodo, paskui prilipinau su dvipuse lipnia juostele. thumbup.gif
Papildyta:
QUOTE(aukseliuke @ 2009 07 27, 19:23)
Stai dar ka leidome, buvo visiems super dziaugsmo ir ispudziu 4u.gif

Mes irgi leidome, taip pat helinius balionus su priristom liepsnojančiom ugnelėsm, gaila, foto neturiu.. ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo lietuvaite001: 28 liepos 2009 - 12:29
QUOTE(Tahoe @ 2009 07 28, 13:06)
O kokie angeliukai - nerti ar lipdyti is ko nors? Kokia kainyte? Kazkur buvau SM skaiciusi kad daro uz 3Lt/vnt, bet niekur neberandu...  g.gif


QUOTE(Milera @ 2009 07 28, 13:25)
man irgi idomu  bigsmile.gif pasakok kas? kaip? bigsmile.gif


Panos, gi temos pradžioj užsisakinėjom pakabučius, kas su pėdutėm, kas su angeliukais. 3pusl. yra įdėta mano nuoroda. Angeliukai Tibeto sidabro.
Atsakyti
O kur pirkot tuos helinius balionus, kokios kainos?
Atsakyti
QUOTE(vaida L @ 2009 07 28, 08:27)
o tai kokia kilogramo kaina  blush2.gif


Jeigu domina saidainiu popiereliu maketo kaina, parasykit i AZ, tikrai ne 10 lt biggrin.gif
o atsispausdinti galite, kiek jau jums reikai 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Geltona @ 2009 07 28, 13:35)
Panos, gi temos pradžioj užsisakinėjom pakabučius, kas su pėdutėm, kas su angeliukais. 3pusl. yra įdėta mano nuoroda. Angeliukai Tibeto sidabro.

a.. cia tuos pakabukus omeny turejai ax.gif
Papildyta:
QUOTE(laura-p @ 2009 07 28, 14:10)
Jeigu domina saidainiu popiereliu maketo kaina, parasykit i AZ, tikrai ne 10 lt  biggrin.gif
o atsispausdinti galite, kiek jau jums reikai  4u.gif

na siaip tai as ne 10lt rasiau o iki 10lt, nes kainu skirtumas tikrai yra. vienos mamytes uz 5-6lt padaro kitos ir 10lt papraso, jug pati situo klausimu domejausi ax.gif
Atsakyti
QUOTE(lietuvaite001 @ 2009 07 28, 13:28)
as spausdinaus ant foto popieriaus, žymiai gražiau ir ryškiau atrodo, paskui prilipinau su dvipuse lipnia juostele. thumbup.gif
Papildyta:

Mes irgi leidome, taip pat helinius balionus su priristom liepsnojančiom ugnelėsm, gaila, foto neturiu.. ax.gif


cia ne heliniai balionai, o dangaus zibintai mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(aukseliuke @ 2009 07 28, 17:04)
cia ne heliniai balionai, o dangaus zibintai mirksiukas.gif

tai as ir rasau, mes taip pat leidome (dangaus zibintus) ir taip pat leidome balionus mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(lietuvaite001 @ 2009 07 28, 13:28)
Mes irgi leidome, taip pat helinius balionus su priristom liepsnojančiom ugnelėsm, gaila, foto neturiu.. ax.gif

graziai turejo atrodyti thumbup.gif tikrai gaila kad foto neturi parodyti ax.gif

QUOTE(Jurgiedra @ 2009 07 28, 14:08)
O kur pirkot tuos helinius balionus, kokios kainos?

helio balionais prekiauja "balionu salis", "party line" ir dar kitos panasios parduotuves. vieno baliono kaina 3-4lt ax.gif
Atsakyti
Cia kazkam reikejo:

Angeliukus daro keramikė iš Panevėžio Dalia Svilienė tel. 867816204 kaina nuo 3 lt/vnt + siuntimas, daliasvil@gmail.com
Atsakyti
Noriu paklaust mamyčių iš Klaipėdos, gal kuri pirkot dangaus žibintų? Nes akropolyje yra tk dideli, gal kas matėt kur dar jų parduoda, norėčiau tų mažesnių.
Atsakyti
QUOTE(šneider @ 2009 07 28, 23:18)
Noriu paklaust mamyčių iš Klaipėdos, gal kuri pirkot dangaus žibintų? Nes akropolyje yra tk dideli, gal kas matėt kur dar jų parduoda, norėčiau tų mažesnių.

o akropoly "balionu salis" neturi? g.gif ten lygtais jie visokiu dydziu turedavo
Atsakyti