Įkraunama...
Įkraunama...

Masažo kursai

Va kaip gerai smile.gif O kur tiksliau tai vyksta, vieta? ai parasysiu i AZ
Atsakyti
Oj cia mano svajone taip pat ismokt masazuoti ir dar gaut koki kursu sertifikata isvis butu valio na, bet, kad Kaune nelabai yra tu kursu blush2.gif
Atsakyti
Man užvakar kursuose darė Santana(tai masažas su aliejuku,žolialemis.
Koks kaifas mama mija.bet ji daro jau II kurso mokiniai.
Mes gi vienas kitam darom praktikuojames kaip sakoma drug na druge.
Ir pats masažuoji,poto atsiguli tavę pamasažuoja labai faina,eikit mergynos jei kam idomu. ir sertifikatus duoda ir knygute ir kompaktą su tokia indiška relaksine muzikėle.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Marinčik: 30 gruodžio 2005 - 12:36
Labutis Marincik, 4u.gif

kaip sekasi masazuotis? tai kaip sakai ar verta man ten rasytis?

Misakovu mokykla 380 lt

Ziniu gausa 430 lt

Zinija apie 400 lt.

Femina bona 600lt


Bet va, Femina bonoj tai ivairesne programa, ten ir klasikinis ir relaksacinis ...
O taurej kaip suprantu tas I lygis ir bus tik klasikinis masazas. tarp kitko ar ne per daug ten teorijos, kaip paziurejau i I lygio programa? g.gif

Zinai, as tokia, kad turiu issinagrineti iki smulkmenu blink.gif
Atsakyti
Tiesa, o kokia kalba ten vyksta paskaitos rusu ar lietuviu? smile.gif
Atsakyti
Šiaip Mišakovai rusai,kalba rusiškai,bet susišneka puikiai lietuviškai.Aš asmeniškai dar nekarto nebuvau teorijoje.Tai kad negaliu pasakyti ,kad perdaug.Nori eini,nori ne.Kai baigi klasikini ,pereini į kitą Tai kad jeigu yra noras,gali išmokti ir relaksacini,anticeliulitini,medaus,taurėmis ,aljiejumi ir visokiu ,jeigu nedarai pertraukos daugiau negu 3 mėn tai yra nuolaida.Aš negaliu pasakyti kur geriau,nes lankau tik ten ir daugiau niekur nesimokiau MASAŽO.Man labai tinka ten grafikas ir ,kad jeigu negali ateiti laisvai gali praleisti.Šiaip ten galima labai greitai viską išmokti ir savaitgali ateidineti,bet aš dažnai praleidžiu,nes darbai ir vaikai, laiko visai neturiu.
Atsakyti
Labutis 4u.gif

Uzsirasiau as i kursus ax.gif I ziniu gausos masazo kursus, man ten patogiau. Paziuresim kas ten, galesim paskui foruma konsultuoti masazo tema thumbup.gif

Iki
Atsakyti
QUOTE(Rasakela @ 2006 01 06, 11:58)
Labutis  4u.gif

Uzsirasiau as i kursus  ax.gif  I ziniu gausos masazo kursus, man ten patogiau. Paziuresim kas ten, galesim paskui foruma konsultuoti masazo tema  thumbup.gif

Iki



Butinai man irgi bus idomu sužinoti,kaip kitur praeina kursai.Iki
Atsakyti
Tai nuo kada tu pradedi,tiesa kiek tu mokejai.
Ir kiek akad.val.kursas
Atsakyti
QUOTE(astos09 @ 2005 12 30, 12:09)
Oj cia mano svajone taip pat ismokt masazuoti ir dar gaut koki kursu sertifikata isvis butu valio na, bet, kad Kaune nelabai yra tu kursu blush2.gif




panašiai svajoju ax.gif tad pasidomėjau ir sužinojau, kad vasario mėn masažo kursai vyks Gedimino 33- tel.:209698 paaiškino, kad kursai bus apie 1 mėn. kažkokį pažymėjimą išduos lietuvių ir anglų kalbomis. Gal kas iš merginų ten lankėte, kokia kokybė? bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(riba @ 2006 01 11, 16:20)
panašiai svajoju ax.gif  tad pasidomėjau ir sužinojau, kad vasario mėn  masažo kursai vyks Gedimino 33- tel.:209698  paaiškino, kad kursai bus apie 1 mėn. kažkokį pažymėjimą išduos lietuvių ir anglų kalbomis. Gal kas iš merginų ten lankėte, kokia kokybė?  bigsmile.gif



Nežinau aš lankau MIŠAKOVŲ MOKYKLOS KURSUS,KURIE VYKSTA NUOLAT BE SUSTOJIMO,nORI DAUG IŠMOKT VIENO MĖN.NEUŽTEKS PATIKIEK MANIM
Atsakyti
Aloha smile.gif


Sutinku su Marincik, man terminas irgi ilgesnis 1,5 men.
Pradedu nuo sausio 17 d.

Marincik, mokesiu 430 lt. blush2.gif siek tiek daugiau, bet man susisiekiams patogesnis. Na ziuresim
Atsakyti